دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت صنعتی

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت صنعتی

 

افرادی که در صنعت فعالیت دارند به این امر واقف هستند که مشتریان زیادی وجود دارد که آنها را نمی شناسند و با خدمات و محصولات آنها آشنایی ندارند. در کشورهای پیشرفته افراد زیادی برای خریداری کالاهای صنعتی بدون صرف زمان از اینترنت و وب سایت فروشنده اقدام می کنند.  از جمله پیشرفت هایی که کشور ما در این زمینه داشته است در صنایع خودروساز می باشد که به صورت آنلاین می توان رنگ و امکانات مختلف را بدون حضور در محل از طریق سایت فروش محصولات خودرویی انجام دهند و تنها برای تحویل خودرو به نمایندگی مراجعه کنند. بنابراین این فرهنگ در میان افراد جامعه جا افتاده است که حتی محصولات صنعتی هم می توان از طریق اینترنت و به شکل آنلاین خریداری کرد.

البته وب سایت صنعتی می تواند گزینه ها و قابلیت های متفاوتی داشته باشد به عنوان مثال ممکن است کارخانه ای در وب سایت خود تنها اقدام به معرفی محصولات نمایند و یا یک شرکت صنعتی مشخصات و توانمندی و آدرس تماس خود را در وب سایت قرار دهند. در هنگام مشاوره با همکاران ما در مرکز طراحی وب سایت دلتا گروپ مشاوره های حرفه ای در این زمینه به شما ارائه خواهد شد.

این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از تصمیم برای داشتن یک وب سایت صنعتی در رابطه با فروشگاهی بودن یا نبودن وب سایت خود تحقیق نمایید. البته در طراحی های پروژه های مرکز طراحی وب سایت دلتا گروپ این امکان وجود دارد که هر زمان بخواهید این قابلیت به سایت شما اضافه شود اما داشتن برنامه و آینده نگری راه طراحی و پیاده سازی وب سایت شما را هموارتر خواهد کرد.

دسته بندی وب سایت های صنعتی معمولا به شکل زیر است:

  •  وب سایت هایی جهت عرضه محصولات شیمیایی
  •  وب سایت هایی برای محصولات آهنی و فولادی
  •  وب سایت هایی جهت عرضه محصولات و لوازم خانگی مانند محصولات آشپزخانه
  •  وب سایت های ارائه خدمات قالب بندی

وب سایت های صنعتی را می توان جزء وب سایت های شرکتی در نظر گرفت معمولا این وب سایت های سرویس ها و قابلتی هایی دارند که عبارتند از:

  •  صفحه وب جهت معرفی امتیازات و افتخارات
  •  صفحه وب برای معرفی هیات مدیره
  •  صفحه وب جهت درج نمودار پیشرفت
  •  صفحه وب برای نمایش تاریخچه شرکت

 

مرکز طراحی وب سایت دلتا گروپ در این زمینه نمونه کارهای قدرتمندی در رزومه خود دارد که با توجه به نیازهای اصلی مشتریان و نیازهای وب سایت های صنعتی طراحی و پیاده سازی شده اند.برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.