دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت سازمانی

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت سازمانی

 چرا سازمان ها برای حفظ بازار نیاز به طراحی سایت سازمانی دارند؟

یک سازمان برای راه اندازی سایت خود به چیزی بیش از یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS نیاز دارد.
این راه حل‌ها مجموعه‌ای از خدمات تخصصی از جمله معماری اطلاعات،طراحی گرافیکی، ورود تامین محتوا ، راهکارهای امنیتی و پیاده سازی فرآیندهای اداری می باشد.
در عصر حاضر هر مجموعه اقتصادی که فعالیت خود را به فضای اینترنت نیاورد محکوم به نابودی است. این حقیقتی است که سنتی ترین مدیران در سراسر جهان سال هاست به آن رسیده اند و بسیاری مدیران ایرانی هم درسال های اخیر اهمیت آن را درک کرده اند و اقدام به طراحی سایت سازمانی نموده اند.
طراحی سایت سازمانی یا CMS چیست؟طراحی سایت سازمانی در حقیقت سامانه مديريت محتوا  (Content management system)که به اختصار cms   ناميده مي شود،يک برنامه نرم افزاري مي باشد که به مدير سايت اين امکان را مي دهد تا محتواي سايت را بدون نياز به دانش برنامه نويسي و طراحي سايت،درج،ويرايش،انتشار و مديريت کند.سايت شما هر قدر هم گسترده باشد هر اپراتوري بدون نياز به دانش برنامه نويسي و تنها با يک کامپيوتر متصل به اينترنت مي تواند آن را به روز رساني و نگهداري کند.

هدف از طراحی سایت سازمانی چیست؟

در گذشته راه اندازی وب سایت های سازمانی برای حفظ یک کسب و کار و بیشتر کردن فروش بود اما این روزها یک وب سایت سازمانی می تواند اهداف وسیع تری را محقق سازد.
شما از طریق وب سایت سازمانی سازمانتان می توانید به جذب نیروی انسانی متخصص و مجرب پرداخته یا با ایجاد یک بازار مجازی کالاهای خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید.
استفاده از طراحان سایت حرفه ای و مشورت با کارشناسان می تواند در هدف گذاری بهتر طراحی سایت سازمانی موثر باشد.
همچنین علاوه بر طراحی سایت ، با طراحی یک نرم افزار تحت وب (طراحی وب اپلیکیشن)میتوان به دیگر روند های سازمانی نظم داد. طبقه بندی اسناد، ارائه اطلاعات مفید، ارائه مفید اسناد سازمانی، ارتباط با کارکنان و اعمال سیاست های منابع انسانی و بسیاری از قابلیت ها برحسب نیاز برای یک وب سایت سازمانی قابل تعریف است که مطمئنا باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های سازمان می شود.
مزایای طراحی سایت سازمانیمدیریت محتوا در طراحی سایت سازمانی بسیار ساده می باشد و شما به عنوان مدیر سایت می توانید به راحتی وب سایت خود را ویرایش کنید و اطلاعات جدید را روی سایت خود بارگذاری نمایید. در حقیقت هر شخص بدون نیاز به دانش کامپیوتر به آسانی می تواند به تغییر محتویات در طراحی سایت سازمانی بپردازد.می دانیم که طراحی سایت سازمانی پایان ناپذیر است یعنی یک بار توسط یک طراح سایت طراحی می شود و بر روی نت قرار می گیرد. در طراحی سایت سازمانی شما می توانید به تمام صفحات سایت دسترسی داشته و محتویات سایت خود را ویرایش نمایید.
همچنین در صورتی که در هر زمینه ای سوال و ابهامی داشتید می توانید با ما در تماس باشید. دلتا گروپ در کنار شما است.