دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت تالار پذیرایی

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت تالار پذیرایی
طراحی سایت تالار پذیرای
امروزه برای انجام مراسمات مختلف شادی و یا حتی عزا باید به دنبال محل و اقامتگاه مناسب باشیم. به همین علت پیدا نمودن تالار پذیرایی با شرایط و خدمات مناسب, اولین قدم مهم محسوب می شود. یکی از اولین روش هایی که به ذهن می رسد حست و جو در اینترنت و فضای مجازی است. زیرا در این فضا در مدت کوتاهی امکان پیدا کردن تالار پذیرایی وجود دارد و می توان با استفاده از آدرس و شماره تلفن آن برای بازدید حضوری از آن اقدام کرد.

بنابراین چنانچه شما صاحب یک تالار پذیرایی هستید اولین هدف برای داشتن وب سایتی زیبا و مشتری پسند می تواند معرفی آن باشد. در چنین وب سایت هایی صفحه ای برای آدرس دقیق به همراه نقشه و شماره های تماس طراحی خواهد شد, همچنین می توان سرویسی قرار دارد تا کاربران به شکل آنلاین تعیین وقت ملاقات برای بازدید حضوری را از این طریق انجام دهند.

از دیگر بخش های بسیار جذاب برای بازدیدکنندگان وب سایت نمایش آنلاین منو غذاها, دسر و پیش غذا با توضیحات و تصاویر جذاب است. زیرا این اطلاعات در مراجعات حضوری نیز از شما درخواست خواهد شد بنابراین با پیش دستی و به شکل مناسب , جذاب و اشتها برانگیز می توانید آن را به مخاطبان ارائه دهید. همچنین باید این منوها به صورت دسته بندی و با درج قیمت قرار داده شود.

قسمت جالب دیگری که می تواند در وب سایت شما وجود داشته باشد امکان رزرو و پرداخت آنلاین می باشد حتی در صورتی که مشتریان به صورت حضوری با شما قرارداد امضا کنند می توانید از آنها درخواست کنید پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهند.

می توانید صفحه ای به نام خاطرات نیز طراحی کنید و در آن گالری عکسی زیبا از مشتریان قرار دهید که رضایت آنها و همچنین حرفه ای بودن تالار شما را نشان می دهد. در این گالری با رضایت مشتری می توانید از مراسم آنها نیز تصاویری قرار دهید تا اطمینان مشتریان جدید را جلب کنید. برای طراحی و ایده پردازی در این مودر همکاران ما مشاوره های لازم را خواهند داد.

از دیگر صفحاتی که می تواند در جذب بازدیدکنندگان تاثیر بگذارد وجود اخبار در رابطه با تالار و یا قرار دادن متن های تبلیغاتی از طرف صاحب وب سایت تالار است. در این بخش می توانید برنامه های آینده تالار را درج کنید تا مشتریان برای رزرو تالار برنامه ریزی دقیقی داشته باشند. از جمله خدماتی که می توان در وب سایت تالار های پذیرایی ارائه نمود:

  • طراحی صفحه وب برای معرفی خدمات تالار
  • طراحی صفحه وب برای منوی آنلاین غذاها
  • طراحی صفحه وب برای رزرو آنلاین تالار با امکان پرداخت آنلاین
  • طراحی صفحه وب برای بخش اخبار و اطلاعیه های تالار
  • طراحی صفحه وب جهت ثبت خاطرات و تجربه مشتریان از تالار
  • طراحی صفحه وب جهت درج جدول برنامه های آینده تالار
  • و دیگر آیتم های تخصصی طراحی وب سایت تالار پذیرایی

در ضمن در صورت داشتن هر گونه سوال در هر زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.