دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت هنری

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت هنری
امروزه توسط رسانه های دیجیتال همچوت شبکه های اجتماعی هنرمندان بسیاری معروف شده اند و درصدد هستند برای معرفی بهتر و جامع تر خودشان یک وب سایت داشته باشند. اما بسیاری از آنها با داشتن مهارتهایی همچون گرافیک برای طراحی اقدام می کنند حتی زمان زیادی نیز صرف میکنند اما نتیجه ای نخواهند گرفت

مرکز طراحی وب سایت دلتاگروپ با تجربه چندین ساله در طراحی و پیاده سازی وب سایت هایی در این زمینه برای کاربران و همچنین مدیر قابلیت های بسیاری را قرار خواهد داد. داشتن یک وب سایت خوب و ایده آل برای محبوبیت و معرفی بیشتر و بهتر شما میتواند بسیار کمک کننده باشد.

بخش مدیریت به بخشی گفته میشود که شما به عنوان صاحب وب سایت میتوانید وب سایت خود را مدیریت کنید و برای بروزرسانی آن اقدام نمایید. این بخش با عنوان کنترل پنل یا پنل مدیریتی شناخته می شود.

گرافیک و UI در وب سایتهای هنری حرف اول را می زند به همین علت پیشنهادات ویژه و خلاقانه ای را در این زمینه دریافت خواهید کرد. تا بالاترین تاثیرگذاری را در مخاطبان و بازدیدکنندگان داشته باشد. برای طراحی این وب سایت ها موارد زیر می تواند دلایل خوبی باشد:

 • معرفی برند

برای معرفی سبک و برند مخصوص به خودتان داشتن یک وب سایت  میتواند مفید باشد, شما در کنار هنرتان میتوانید نام ونشانی داشته باشید که توسط آن شناخته شوید و به نوعی برند خودتان را داشته باشید. داشتن یک نام و برند میتواند انتقال دهنده هدف ونگرش شما باشد . بنابراین یک وب سایت میتواند این زمینه را برای شما فراهم نماید و لزومی به استفاده از روشهای قدیمی نیست.

 • ساخت لیست از ایمیل ها

زمانی که شما آلبوم جدید یا اثر هنری جدیدی را به بازار عرضه میکنید به راحتی میتوانید با ارسال ایمیل گروهی به هوادارانتان آنها را مطلع کنید این کار از طریق شبکه های اجتماعی امکانپذیر نمی باشد. بنابراین در وب سایت خود که با نام و آدرس منحصر به فرد برای شما ساخته میشود می توانید با گرفتن نام و آدرس ایمیل از کاربران برای خود بانک اطلاعاتی از ایمیل هواداران داشته باشید.

 • کنترل بر مطالب ارسالی

زمانیکه برای درج مطلب در وبسایتتان اقدام می کنید این قابلیت را دارید که محتویات آن را به راحتی مدیریت کنید و آن را به گونه ای قرار دهید که در موتورهای جست وجو رتبه ی خوبی پیدا کند همچنین آزاد هستید مطلب را با هر فرمتی که دوست دارید قرار دهید.

 • فروش محصولات

فروش محصول از طریق وب سایت برای شما میتواند لذت بخش باشد زیرا بدون واسطه و بدون دادن پورسانت میتوانید برای فروش محصول اقدام کرده و محصول را با قیمت معقول تری به دست مشتری برسانید. و واسطه ها را حذف نمایید. بنابراین حتی یک وب سایت هنری میتواند به یک وب سایت فروشگاهی تبدیل شود.

با مشاوره تخصصی ما هنر شما در هر زمینه ای باشد ما در مرکز طراحی وب سایت دلتاگروپ بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید هنر خود را به بهترین شکل به مخاطبان خود ارائه دهید.

خدماتی که در این وب سایت ها ارائه می شوند عبارتند از:

 •  طراحی صفحه کارت پستال
 •  طراحی بخشی برای مجسمه سازی
 •  طراحی بخشی جهت نقاشی ها
 •  طراحی بخش خطاطی
 •  طراحی صفحه برای آموزش ها
 •  گالری تصاویر با افکت های جذاب
 •  ودیگر آیتمهای تخصصی طراحی و پیاده سازی وب سایت هنری

بنابراین چنانچه شما خواننده محترم در کارهای هنری فعالیت می کنید و علاقه مند هستید در این زمینه وب سایت مناسب و درخوری برای ارائه هنر خود داشته باشید می توانید با همکاران متخصص ما در مرکزطراحی وب سایت دلتاگروپ تماس گرفته و بهترین مشاوره در این زمینه را دریافت کنید. و همچنین در صورت هرگونه سوال در هر زمینه ای می توانید با ما تماس بگیرید.