دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

چگونگی معرفی استارتاپ آترون

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > چگونگی معرفی استارتاپ آترون
  • 0

چگونگی معرفی استارتاپ آترون

مجموعه آترون، در سال 1387 تحت عنوان ESA ART GROUP ( ارتباط صنعت البرز ) تاسیس و فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیک، عکاسی صنعتی، چاپ، طراحی مولتی مدیا، طراحی وب و مشاوره تبلیغاتی آغاز و در سال 1389، در راستای پیشبرد اهداف و چشم انداز خود، به استودیو خلاقیت آترون تغییر نام داد و با بهره گیری از دانش مدیریت تبلیغات و بازاریابی و همچنین بومی سازی این مباحث با جامعه و فرهنگ ایرانی، همواره تلاش می کند تا مشتریان و شرکا خود را برای دستیبابی به موفقیت بیشتر همراهی کند.با گذشت بیش از یک دهه از فعالیت استودیو خلاقیت آترون، سعی ما بر راستای ارائه بهترین استراتژی، در مسیری روشن و هدفمند، جهت تامین منافع مشتریان و رضایت مندی آنان می باشد. در دنیایی که تغییر بارزترین ویژگی محیط به شمار می رود و موفقیت سازمان در گرو پیش بینی صحیح  و ارائه واکنشهای به موقع و موثر به تغییرات محیط می باشد، می بایست با شناسایی دقیق و به موقع تهدیدها و فرصت ها و همچنین با توجه به نقاط قوت و ضعف سازمان ها، به بهترین نحو از آنها استفاده و بهره برداری کرد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

تا به امروز بیش از یک دهه از فعالیت استودیو خلاقیت آترون میگذرد و در تمامی این روزها سعی ما بر این بوده تا با تعامل کارآمد و پویا با شرکایمان، در مسیری روشن و مشخص، برای ادامه حیات و بقا کسب و کار و همچنین تامین منافع آنها قدم برداریم. در دنیای کنونی تغییر و پویایی یکی از ویژگیهای بارز محیط به شمار می رود و در چنین شرایطی موفقیت سازمان در گرو پیش بینی صحیح و ارائه واکنشهای به موقع و موثر به تغییرات موجود در محیط می باشد، تا بتوان با شناسایی تهدیدها، از آنها پرهیز و اجتناب نمود و با شناخت کامل از فرصتها بهره برداری کرد.

چشم انداز استودیو خلاقیت آترون، برقراری رابطه ای بلند مدت، متقابل و سودمند با شرکای خود و معرفی حقیقت منحصربفرد برند آنها از طریق کشف و ایجاد رابطه ای معنادار، مستمر و متقابل با مخاطبان ایشان است؛ سعی ما بر این است تا با بکارگیری دانش، تجربه و خلاقیت نیروهای متخصص خود، پیام مد نظر شما را بصورت دقیق، موثر و قابل درک، در بستری مناسب به مخاطبان هدف، انتقال دهیم.

استودیو خلاقیت آترون، با ارائه مشاوره و راهکارهای کارآمد توسط متخصصین دپارتمان های خود، مسیر رشد و شکوفایی استارت آپ ها و همچنین کسب و کارهای با سابقه را هموار خواهد ساخت.

این دپارتمان ها عبارتند از:
دپارتمان بازاریابی
دپارتمان برندینگ
دپارتمان تبلیغات
دپارتمان رسانه
دپارتمان تولید

تبلیغات آترون

 

مارکتینگ و تبلیغات

مدیریت مارکتینگ را از یک منظر می توان یک هنر دانست و همچنین یک علم از منظری دیگر و این قدرت خلاقیت تبلیغات است که این دو را با هم آمیخته می سازد.

اغلب ما تبلیغات را به چشم هنر نگاه می کنیم و چنین می پنداریم که تنها با ترکیب رنگ ها و شکل های جذاب می توانیم قلب و نهایتا کیف پول مشتری را به طرف خود جذب کنیم، در حالیکه هنر تنها یک روی سکه تبلیغات است. تبلیغات قبل از اینکه یک هنر باشد یک علم است و تنها زمانی موثر خواهد بود که به عنوان آمیزه ای از علم و هنر استفاده شود. انجام تحقیقات بازاریابی، شناسایی مخاطبان و کسب اطلاعات به روز، و ترکیب آن با طرح ها و گرافیک های هماهنگ با هویت سازمان، باعث افزایش چشم گیر اثربخشی تبلیغات می شود.

طراحی تبلیغات

تا همین چند سال قبل، تبلیغات یک عملیات فرعی مستقل در سیستم کسب و کار محسوب می‌شد.
بخشی از فروش را به تبلیغات اختصاص می‌دادند و از آژانس‌های تبلیغاتی یا واحد تبلیغات شرکت می‌خواستند که این بودجه را به بهترین نحو ممکن هزینه کند.
اما طی چند دهه‌ی اخیر، ابزارهای ارتباط با مشتری بسیار متنوع شده‌اند. از بسته‌بندی محصول تا واحد روابط عمومی تا اکانت‌های یک شرکت در شبکه های اجتماعی، همگی بخشی از وظیفه‌ی ارسال پیام برای مخاطب و مشتری را بر عهده دارند. بنابراین، دیگر نمی‌توان به تبلیغات به عنوان یک جزیره مستقل در سازمان نگاه کرد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید