دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

چگونگی معرفی استارتاپ دیدئو

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > چگونگی معرفی استارتاپ دیدئو
  • 0

چگونگی معرفی استارتاپ دیدئو

دیدئو ، بستری را فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند در فضایی مورد تأیید قوانین کشور، موضوع مورد علاقه خود را از بین مطرح‌ترین منابع ذخیره ویدئو داخلی و خارجی جست‌وجو کرده و به سادگی و با سرعت بالا مشاهده کنند.

دیدئو چیه؟

در ادبیات روانشناسی اصطلاحی تحت عنوان “کلام به هنگام” داریم به این معنا که بتوانیم سوالی مطرح کنیم که جوابش همانی باشد که بخواهیم منتقلش کنیم. ما هم تلاش کردیم کمپین تبلیغاتی “دیدئو چیه”، در واقع یک “کلام به هنگام” باشد. به همین منظور پرسشی را مطرح کردیم که انتظار داریم مخاطب، اگرچه در گام اول پاسخش را احتمالا نمی‌داند، اما در انتهای این مسیر با وارد شدن به یک بازی، از دل کمپین بگیرد.
به همین منظور برای کلید خوردن این ماجرا، در تیم دیدئو شروع به طراحی پاسخ‌های خلاقانه‌ کردیم.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

چرا کمپین “دیدئو چیه”.

برای درک بهتر کمپین دیدئو و اهداف طراحی چنین کمپینی بهتر است قبل از آن نگاهی به مفهوم کمپین تبلیغاتی بیاندازیم تا در سایه این تعریف بتوانیم هدف از کمپین “دیدئو چیه” را روشن‌تر درک کنیم.

کمپین تبلیغاتی و اهداف آن

برای آنکه مفهوم کمپین تبلیغاتی را راحت‌تر درک کنیم، بهتر است ابتدا با مفهوم تبلیغات آشناتر شویم. اگرچه تبلیغات پایه‌های مشخصی دارد که در قالب‌های متنوعی مورد بحث قرار گرفته‌اند، یکی از ساده‎ترین این مدل‌ها، مدل ۵M باشد:

  • Mission؛ شناسایی و اولویت بندی مأموریت یا هدف از ارائه تبلیغ
  • Message؛ پیامی که در زمان ارائه تبلیغ بایستی منتقل شود
  • Media؛ رسانه هایی که بایستی به منظور ارائه تبلیغات، با توجه به بازار هدف و مأموریت تبلیغ از آن ها استفاده کنی
  • Money؛ بودجه مورد نظر به منظور طراحی، تدوین و ارائه تبلیغ چه قدر است و با چه استراتژی و تاکتیکی هزینه گردد
  • Measurement؛ اندازه گیری کارایی و اثربخشی تبلیغات از ابعاد گوناگون مانند ماندگاری بایستی زمینه تبلیغات آینده باشد.

بیشتر آژانس‌های تبلیغاتی تاکیدشان روی بخش مالی/Money کمپین است و یا بر اساس اینکه دسترسی به چه رسانه‌هایی/Media برای انتشار تبلیغات داشته باشند، تبلیغ‌دهندگان را راضی می‌کنند که در همان رسانه‌ها سرمایه‌گذاری کنند. برای مثال اگر آژانسی به فضای فیزیکی و بنرهای سطح شهر بیشتر از تلویزیون دسترسی داشته باشد، شرکت متقاضی را به سمت تبلیغ در فضای فیزیکی بیشتر تشویق خواهد کرد. در حالیکه برای مشتریان Mission کمپین مهم‌تر است.

یک تعریف منسجم از “کمپین تبلیغاتی” می‌تواند به این صورت باشد: فعالیت‌های تبلیغاتی چندجانبه‌ای که قبل از هر چیز پیام کمپین و مخاطب آن، تعیین شده باشند و تلاشش این باشد که با برنامه‌ریزی دقیق، بتواند پیام مناسب را در زمان مناسب با بودجه مناسب برای مخاطب مناسب ارسال کند و تعداد بیشتری از مخاطبان را برای نزدیک‌تر کردن ارتباط با سفارش دهنده کمپین، ترغیب نماید. در کمپین تبلیغاتی اگر بدون معیارهای عددی مشخص برای سنجش کارایی تعریف نشده باشد، کمپین بی‌معناست.

موتورهای جست و جوی موجود در وب به‌صورت معمول فقط وظیفه دارند محتوای مناسب را پیدا کرده و مخاطب را به سایتی دارای محتوای مورد نظر هدایت کنند. احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام جست‌و‌جوی یک مطلب، به ویدئویی رسیده باشد که به علت تحریم‌ها یا عدم مطابقت با قوانین ایران،به سایت حاوی آن ویدئو دسترسی نداشته باشید، اما با دیدئو میتوانید تمامی ویدئو‌های جست و جو شده در اینترنت را بدون هیچ محدودیتی، به صورت مستقیم در سایت یا ربات تلگرام دیدئو ببینید.

دیدئو

 

با توجه به تعداد فوق‌العاده زیاد ویدئوها، امکان بررسی دستی ویدئوها غیر ممکن است. از طرف دیگر علی‌رغم پیشرفت‌هایی که در سال‌های گذشته و با معرفی شبکه‌های عمیق، در زمینه هوش ‏مصنوعی و به خصوص بینایی ماشین اتفاق افتاده است، درک محتوای تمام ویدئوهای وب و دسته‌بندی آن‌ها تا رسیدن به دقت صددرصد فاصله بسیار زیادی دارد. برای حل این مشکلات دیدئو از سه عامل برای تشخیص محتوا استفاده میکند:

1- هوش مصنوعی : 

در سطح اول، سیستم هوش مصنوعی قرار دارد که حجم بسیار زیادی از ویدئوها را به صورت مداوم مورد بررسی قرار می‌دهد و درصدی از آنها که از لحاظ قوانین جمهوری اسلامی دارای محتوای مجرمانه نیستند را برای مشاهده مستقیم در سایت اضافه می‌کند.

2-  کمک کاربران

تشخیص محتوا بدون شناخت رفتار و نظرات کاربران معنایی ندارد، برای رسیدن به الگوی مشخص جهت مناسب‌سازی محتوای ویدئوها، نیازمند گرفتن بازخورد از کاربران در طی زمان هستیم. هرچه مدت زمان استفاده و تعداد کاربران افزایش پیدا کند، به نتایج دقیق‌تری خواهیم رسید

3- مدیریت سیستم

مدیران سیستم به صورت مستقیم و مداوم، بر عملکرد سایت از جمله: افزودن یا حذف ویدئوها، نظارت بر ویدئوهای در حال مشاهده، کلماتی مورد جست‌و‌جو قرار می‌گیرند و همچنین رفتار کاربران، نظارت مستقیم دارند.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید