دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

چگونگی معرفی زبان تیپس

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > چگونگی معرفی زبان تیپس
 • 0

چگونگی معرفی زبان تیپس

۱. زبان تیپس چیست؟

زبان تیپس یک وبسایت ارائه خدمات آموزشی آنلاین با تمرکز بر برگزاری کلاس‌های آنلاین در زمینه موضوعات مختلف مرتبط با آموزش زبان انگلیسی است.

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

 

وبسایت زبان تیپس با گردهم‌آوری برجسته‌ترین اساتید با مدارک بین المللی و با به کارگیری به روزترین و کارآمدترین تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه برگزاری کلاس‌های آنلاین اقدام به برگزاری دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی در حوزه آزمون IELTS نموده است. شما می‌توانید با شرکت نمودن در کلاس‌های آنلاین و یا خرید اشتراک دوره‌های ویدئویی بدون محدودیت مکانی و زمانی با هزینه‌های بسیار مناسب از کلاس‌های اساتید حرفه‌ای و مجرب استفاده کنید و نکات کلیدی آزمون‌ IELTS را یاد بگیرید. تا زمان گرفتن نمره دلخواه در کنار شما هستیم.

 

زبان تیپس

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات زبان تیپس

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ارائه خدمات بر روی وبسایت زبان تیپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های زبان تیپس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. همچنین مسئولیت مطالعه آخرین نسخه این صفحه در زمان استفاده از خدمات وبسایت و رعایت موارد مطرح شده به عهده کاربر است.

تعریف کاربر (مشتری/ زبان آموز)

مشتری، زبان آموز یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود (که در فرم ثبت نام درج کرده است)، به هرگونه استفاده از خدمات زبان تیپس (ثبت نام و شرکت در کلاس‌های آنلاین، دانلود منابع، مطالعه مقالات آموزشی و …) اقدام کند

تعریف کلاس آنلاین

کلاس آنلاین یک جلسه آموزشی آنلاین است که استاد و شاگردان به صورت مجازی وارد فضای کلاس آنلاین شده و شاگردان از نکات آموزشی ارائه شده توسط استاد کلاس در کلاس آنلاین استفاده میکنند. شاگردان میتوانند در زمان مشخص شده با استفاده از مشخصات ورود به کلاس آنلاین که به هنگام ثبت نام در اختیارشان قرار گرفته است وارد کلاس آنلاین شده و در کلاس آنلاین شرکت نمایند

تعهدات کاربر/ مشتری/ زبان آموز

 1. کاربر با تکمیل فرم ثبت نام (فرم عضویت) و با کلیک نمودن بر روی دکمه عضویت درخواست رسمی خود را برای عضویت در وبسایت زبان تیپس اعلام میدارد.
 2. کاربر متعهد است تا از تمامی خدمات ارائه شده بر روی وبسایت زبان تیپس فقط و فقط برای مقاصد شخصی و یادگیری شخصی مطالب آموزشی استفاده نماید. به عبارتی دیگر، کاربر به هیچ عنوان حق استفاده تبلیغاتی، تجاری، غیر تجاری و هر نوع استفاده غیر شخصی را ندارد.
 3. شرکت در کلاس های آنلاین جهت استفاده شخصی کاربران و یادگیری نکات آموزشی مطرح شده در هر کلاس آنلاین بدون مانع است؛ اما هر گونه کپی برداری از محتوای آموزشی جهت استفاده تجاری و غیرتجاری ممنوع است. بنابراین کاربر تحت هیچ شرایطی حق ضبط، بازپخش و انتشار ویدئو کلاس آنلاین را ندارد؛ حتی اگر بازپخش کلاس آنلاین برای استفاده غیرتجاری (مثلاً انتشار بر روی وبلاگ شخصی) باشد.
 4. موضوع هر کلاس و خلاصه نکاتی که قرار است در آن کلاس مطرح شود مدتی قبل از برگزاری کلاس آنلاین بر روی وبسایت زبان تیپس مشخص می‌شود. کاربران به هنگام ثبت نام نمودن در کلاس آنلاین موظفند این توضیحات را مطالعه نمایند و سپس در صورت تمایل در آن کلاس آنلاین ثبت نام نمایند. مسئولیت مطالعه موضوع و خلاصه مباحث هر کلاس آنلاین قبل از ثبت نام نمودن در کلاس آنلاین بر عهده کاربران است.
 5. کاربران میبایست قبل از ثبت نام نمودن در کلاس آنلاین تمامی جزئیات مرتبط با آن کلاس را مطالعه نمایند و سپس در کلاس آنلاین ثبت نام نمایند. پس از نهایی شدن ثبت نام کاربر در یک کلاس آنلاین، به هیچ وجه امکان انصراف دادن وجود ندارد. به عبارتی دیگر، کاربران پس از ثبت نام به هیچ عنوان نمیتوانند درخواست نمایند تا اعتبار کسر شده از حسابشان به حسابشان بازگردد.
 6. همچنین با توجه به این موضوع که خلاصه ای از مطالب مورد بحث در کلاس آنلاین قبل از ثبت نام به اطلاع کاربران رسیده و کاربران با علم داشتن نسبت به محتویات کلاس آنلاین تصمیم به ثبت نام و شرکت نمودن در کلاس آنلاین میگیرند، به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی نمیتوانند پس از شرکت نمودن در کلاس آنلاین درخواست بازپس گیری اعتبار کسر شده از حساب کاربری جهت شرکت در آن کلاس آنلاین را داشته باشند.
 7. مسئولیت محافظت از اطلاعات لازم برای وارد شدن به کلاس آنلاین به عهده کاربران است.
 8. کاربران اجازه ندارند مشخصات مربوط به ورود به کلاس آنلاین را در اختیار افراد دیگری بگذارند. فقط خود کاربر اجازه دارد از مشخصات ورود به کلاس آنلاین که در اختیار کاربر قرار میگیرد استفاده نموده و وارد کلاس آنلاین شود.
 9. کاربران موظفند در روز و ساعت مشخص شده با استفاده از لینک ورود به کلاس آنلاین و اطلاعات کاربری خود به کلاس آنلاین وارد شده و در کلاس آنلاین شرکت نمایند. مسئولیت شرکت نکردن در کلاس آنلاین بر عهده کاربر است و کاربر غایب به هیچ عنوان نمیتواند درخواست بازپس گیری اعتبار مربوط به آن کلاس آنلاین را نماید. در صورتی که قرارگیری ویدئو ضبط شده کلاس آنلاین تا مدت زمان محدود جزئی از شرایط کلاس آنلاین مربوطه باشد، کاربر میتواند تا مدت زمان مشخص شده از ویدئو بازپخش کلاس آنلاین استفاده نماید.
 10. اگر ویدئو بازپخش کلاس آنلاین تا مدت محدودی پس از برگزاری کلاس آنلاین در اختیار کاربری که برای شرکت نمودن در همان کلاس ثبت نام کرده و هزینه شرکت نمودن در همان کلاس آنلاین را پرداخت کرده است، قرار بگیرد، کاربر موظف است تا از ویدئو بازپخش کلاس فقط و فقط برای مقاصد شخصی و یادگیری نکات آموزشی استفاده نماید. بنابراین کاربر به هیچ عنوان حق انتشار و به اشتراک گذاری ویدئو بازپخش کلاس آنلاین را به هیچ طریقی ندارد.
 11. کاربر به هیچ عنوان حق انتشار و به اشتراک‌گذاری سایر موارد استفاده شده در کلاس‌های آنلاین (مانند جزوات، اسلایدهای آموزشی، کتاب‌های به اشتراک گذاشته شده و …) را برای هر گونه استفاده تجاری و غیرتجاری ندارد.
 12. ممکن است به کاربران اجازه داده شود تا در حین برگزاری کلاس آنلاین، سوالات خود و یا دیگر مطالب مورد نظر خود (مانند پاسخ دادن به سوالات مطرح شده توسط استاد کلاس) را مطرح نمایند. در این صورت کاربران موظفند مطالب مورد نظر خود را فقط و فقط در زمینه مورد بحث مطرح نمایند. مطرح نمودن هرگونه مطلب غیر مرتبط با موضوع کلاس آنلاین (مانند مطالب سیاسی و …) منجر به قطع دائمی دسترسی کاربر به حساب کاربری خود خواهد شد. همچنین مسئولیت تمامی مطالب مطرح شده توسط کاربران در کلاس آنلاین بر عهده کاربران است و وبسایت زبان تیپس هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه نمیپذیرد. بدیهی است مطالب مطرح شده توسط کاربران در کلاس‌های آنلاین به هیچ عنوان مورد ئأیید وبسایت زبان تیپس نیست

زبان انگلیسی

نمایندگی

زبان تیپس در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی زبان تیپس اطلاع دهید.

 آیا زبان تیپس در تهران یا سایر شهرها، شعبه دیگر یا نمایندگی دارد؟

زبان تیپس در هیچ نقطه‌‌ای از کشور نماینده‌ای ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی و خدمات فروش قابل ارائه زبان تیپس از طریق دفتر مرکزی تهران که آدرس آن در وب سایت (www.zabantips.com) مندرج است پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی از طریق ایمیل  info@zabantips.com به زبان تیپس اطلاع دهید.

آیا برای شرکت نمودن در کلاس‌های آنلاین محدودیتی وجود دارد؟

خیر. اما برای ثبت نام نمودن در هر کلاس آنلاین میبایست موضوع، سرفصل مطالب و سطح کلاس آنلاین را مطالعه نمائید و در صورتی که به این نتیجه رسیدید که شرکت نمودن در کلاس آنلاین برای شما مفید خواهد بود، در آن کلاس آنلاین شرکت نمائید.

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید