دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی اپلیکیشن فن فیکس |معرفی استارتاپ فن فیکس

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی اپلیکیشن فن فیکس |معرفی استارتاپ فن فیکس
  • 0

معرفی اپلیکیشن فن فیکس |معرفی استارتاپ فن فیکس

فن فیکس در زمینه خدمات انلاین ساختمان از سال 97 فعالیت دارد. البته ثبت شرکت از سال 96 صورت گرفت اما از سال 97 رسما شروع به فعالیت کردیم. کسب و کار ما در قالب اپلیکیشن فن فیکس و وب سایت به نشانی fanfix.ir در دسترس کاربران قرار گرفته است

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

 

ایده اولیه ایجاد استارت آپ فن فیکس از اوایل سال ۱۳۹۵ شروع شد و پس از بررسی های مختلف و برنامه ریزی های لازم برای شروع کسب و کار، از فروردین سال ۱۳۹۶ تحت عنوان شرکت نوآوران نسل برخط و با نام تجاری فن فیکس رسماً شروع به فعالیت کرد.

فعالیت استارت آپ فن فیکس را ارائه خدمات تخصصی ساختمان بر مبنای یک سیستم توصیه گر و با استفاده از پلتفرم های مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات” دانست و گفت: در این استارت آپ افراد با تخصص های مورد نیاز و با تجربه کاری بالا که از مدیران با تجربه صنعت هستند در کنار دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) گرد هم آمده اند به طوری که با تشکیل این تیم حرفه ای، پتانسیل قابل توجهی برای ارائه خدمات متمایز ایجاد شده است

 

فن فیکس

 

  • فن فیکس یک روش امن برای یافتن یک نفر اهل فن (متخصص) است که با کمک آن می توانید متخصص کاردان و مورد اعتماد خود را برای انجام خدمت مورد نظر خود به کار بگیرید.
  • ابتدا ثبت نام کرده و سپس خدمت مورد نظر خود را از لیست خدمات موجود انتخاب کنید. سپس راجع به کار خود کمی اطلاعات به ما بدهید و ما بهترین متخصص را برای شما انتخاب کرده و می فرستیم.
  • راهنمای هزینه خدمات به شما در تخمین بودجه مورد نیاز خدمت درخواستی کمک می کند. همچنین هزینه خدمت به صورت تلفنی یا پس از بازدید به شما اعلام خواهد شد.
  • در صورتی که پس از اعلام هزینه خدمت از طرف فن فیکس، از ادامه کار منصرف شوید، هیچ گونه هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.
  • در صورتی که اعلام هزینه بدون بازدید مقدور نباشد، بازدید صورت می گیرد و هزینه انجام خدمت پس از بازدید اعلام می شود.
  • همه خدمات دارای گارانتی هستند.
  • شما می می توانید اهل¬فن را با دادن نمره ای بین 1 تا 5 ارزیابی کنید. همچنین می توانید ارزیابی های قبلی او را در سایت فن فیکس مطالعه کنید.

مراحل لازم برای دریافت خدمات:

1) از بین لیست خدمات موجود در سایت، یک مورد که از همه بیشتر با خدمت مورد درخواست شما همخوانی دارد را انتخاب کنید. این کار را ادامه دهید تا به خدمت مورد نظر خود برسید.

2) برای بررسی دقیق تر خدمت مورد درخواست شما، به چند سوال پاسخ دهید.

3) پس از جستجو، مناسب ترین هندی من موجود به کار شما تخصیص داده می شود.

4) اطلاعات شما برای هندی من مورد نظر ارسال می شود و در اسرع وقت و یا زمان پیشنهادی خودتان با شما تماس گرفته می شود.

خدمات انلاین

 

راهنمای هزینه:

هزینه بعضی از خدمات قابل پیش بینی و ثابت است. مثل نصب کولر، نصب فن و مانند آن. در مورد این نوع خدمات، قیمت از پیش تعیین شده و مشخص است و تغییر نمی کند.

هزینه بعضی از خدمات غیر قابل پیش بینی و متغیر است و بستگی به کار مشتری دارد . مثلا تعمیر وان حمام هزینه ثابتی ندارد و بسته به علت مشکل، نوع لوله کشی ساختمان و …. متغیر است. هزینه این خدمات پس از مذاکره مشتری با اهل فن و یا پس از بازدید اولیه مشخص می شود. اما مشتری می تواند پس از اطلاع از قیمت و قبل از انجام خدمت، از دریافت خدمت انصراف دهد و متحمل هزینه نشود.

فن فیکس چگونه کار می کند؟

1) سفارش خدمت

خدمت درخواستی منزل یا محل کار خود (لوله کشی، برقکاری، آموزش و …) را به همراه شرایط مورد نظر خود (زمان شروع، حداکثر بودجه و ….) وارد کنید.

2) تخصیص اهل فن

ما یک یا چند متخصص مورد اعتماد و کاربلد را برای انجام کار شما تخصیص می دهیم.

3) هماهنگی و انجام کار

متخصص با شما هماهنگ می شود و پس از تائید شما، خدمت مورد نظر را در زمان دلخواهتان ارائه میکند.

4) پرداخت هزینه و نظرسنجی

هزینه خدمات را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی یا به صورت نقدی بپردازید و با اعلام نظر خود در مورد خدمت دریافتی، به بهبود کیفیت خدمات ما کمک کنید.

 

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید