دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سامانه رزرو نوبت | دلتاگروپ

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > سامانه ها > طراحی سامانه رزرو نوبت | دلتاگروپ
  • 0

طراحی سامانه رزرو نوبت | دلتاگروپ

طراحی سامانه رزرو نوبت

طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی یکی از خدمات ارائه شده توسط دلتاگروپ می باشد.طراحی سایت رزرو نوبت انلاین

 

چرا امروزه داشتن سایت نوبت دهی انلاین ضروری است؟

وجود ترافیک در شهر برای عبور و مرور افراد و وقت و هزینه آنها مشکل ساز شده است که این مشکل برای بیماران بیشتر می باشد . به همین سبب مردم همواره به دنبال یافتن راهی برای انجام کارها بدون مراجعه حضوری هستند . نوبت گرفتن از پزشک نیز یکی از همین موارد است که به راحتی و به صورت آنلاین می تواند انجام شود به روند کاری سرعت بخشد .
طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی که تجارت گستر شهریار با انجام پروژه موفق در این زمینه فعالیت دارد توانسته تا حد زیادی نیاز به مراجعه های غیر ضروری را کم کند . با این نوع طراحی سایت بیماران تنها کافی است از هر مکان جغرافیای و در هر ساعت از شبانه روز به سیستم دسترسی یافته و زمان های خالی برای نوبت گرفتن را انتخاب نمود .
به این وسیله هم در هزینه و هم در وقت صرفه جویی شده و بیماران به راحتی می توانند وقتی را برای خود رزرو نموده و در زمان مشخص به دکتر مراجعه نمایند.

یک سایت رزرو نوبت انلاین باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟طراحی سایت

یکی از مهمترین ویژگی های سایت رابط کاربرپسند و سهولت استفاده از آن میباشد. برای دیدن نمونه کار سایت پزشکی ما میتوانید به این آدرس و برای دیدن نمونه رزرو نوبت انلاین به این آدرس مراجعه نمایید.

صفحه اول یک سایت بسیار مهم است

در این صفحه باید معرفی مفید و مختصری از پزشک و گزینه ای برای رزرو روز و ساعت توسط بیماران وجود داشته باشد. همچنین قرار دادن مقاله های مرتبط و رابط کاربری جذاب باعث بالاتر رفتن آمار بازدید سایت می  و موجب شناخته تر شدن پزشک میشود.طراحی سایت پزشکی

 

سئو سایت

یکی از مهم ترین نکات،  سئو و بهینه سازی و حضور در صدر نتایج موتورهای جستجو گر است، برای دستیابی به این امر طراحی سایت، انتخاب نام دامنه، موقعیت هاست و تمام فعالیت ها باید با مشاوره کارشناس سئو صورت گیرد. پس لازم است تا پیش از عقد قرارداد با شرکت طراحی سایت از تخصص شرکت مورد نظر در رابطه با بهینه سازی مطمئن شوید و با خیال راحت طراحی سایت خود را به آنها بسپارید.

سیستم رای‌دهی و نظرات پیشرفته

در سایت انلاین پزشکی میتوانید با توجه به نظر کاربران به صورت مداوم روند کار خود را بهبود بخشیده و محبوب‌تر باشید. همچنین با قرار دادن امکان نظردهی روی نظرات سایر کاربران میتوانید سیستم نظردهی را پیشرفته تر کنید.

روش‌های پرداخت

فراهم کردن روش های پرداخت مختلف برای کاربر اعم از پرداخت آنلاین، حضوری یا… علاوه بر تسهیل روند خدمات موجب جلب اعتماد مشتری میشود. سیستم پرداخت خدمات انلاین طراحی شده توسط دلتا گروپ می تواند به درگاه تمامی بانک ها و سیستم های پرداختی متصل شود.

طراحی سایت رزرو انلاین توسط دلتا گروپ

تیم ما، با در نظر گرفتن معیارها و متدهای روز دنیا در طراحی سایت، بهینه سازی و سئوی محتوا و در نتیجه ارتقا جایگاه سایت در صفحات نتایج موتورهای جست و جو، سایتی درخور منزلت نام تجاری شما برای کسب و کارتان طراحی می کند.

با ما تماس بگیرید ۷۶۲۳ ۲۸۴۲ ۰۲۱

نویسنده آذر رحمانی

پاسخی بگذارید