دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
 • 0

حضور شرکت کالابین در نمایشگاه شهر هوشمند مشهد|وبلاگ رسمی دلتاگروپ

کالابین اجرای یک ایده نو و جذاب در حوزه راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی است که با حراج های توام با بازی و سرگرمی که با ایجاد یک رقابت سالم به مراجعین خود کمک می کند تا با پرداخت تنها بخش کمی از ارزش واقعی جایزه‌های تعیین شده بتوانند صاحب آن شوند.

در این سرگرمی ماهیت جایزه‌‌ها همگی واقعی و براساس برندهای اورجینال و اصل بوده و با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان این فرصت برای همه شرکت کنندگان  فراهم می ‌شود تا صاحب کالای دلخواه خودباتخفیف ۹۰ درصدی شوند.

صاحبان این ایده سعی کرده‌اند تا با اجرای آن و انتخاب جایزه‌ها از موضوعات و گروه‌های مختلف کالایی براساس رده‌های مختلف سنی، اجتماعی و حتی فرهنگی علاوه بر ایجاد یک بستر رقابتی سالم بین شرکت‌کنندگان٬ طعم شیرین خرید کالاهائی که زمانی آرزوی داشتن آنها را داشتند، به آنها بچشانند.

در کالابین هیچگاه پیشنهادات شما سوخت نمی شود و در قالب اعتبار جمع آوری شده و تبدیل به کلید جادویی خواهد شد .کلید جادویی به شما کمک خواهد کرد تا بدون آنکه منتظر رقابت زمانی در 10 ثانیه آخر شوید با روشن شدن سه فرصت کلید جادویی روی هر کالا بلافاصله آن را با 90 درصد تخفیف خریداری نمایید .

کالابین :: قوانین و مقررارت

 • ملاک احراز هویت در کالابین شماره موبایل واردشده و کد ملی  است که درهنگام ثبت نام وارد شده است و جایزه پس ازتماس تلفنی باکاربربرنده واخذمشخصات وآدرس ایشان بارویت کارت ملی واخذکپی آن درتهران 10 تا 15روزکاری ودرمراکزاستانها و شهرستانها 15 تا 20  روزکاری به کاربرشرکت کننده تحویل داده خواهد شد.
 • هیچ محدودیتی برای خریدن کالا در کالابین نیست این بدان معناست که شما می‌توانید در یک روز خریدار یک یا دو یا حتی چند کالا باشید .

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

  تلفن تماس : 

 1058 937 0912 

 7623  2842  021

 • توجه داشته باشید به هیچ وجه امکان بازپرداخت  مبالغی که شما بسته می خرید وجود ندارد
 • هر کاربری با دادن 2000 پیشنهاد یک کلید جادویی به دست خواهد آورد , یک کلید هم در زیر هر کالا وجود دارد که با رسیدن پیشنهادات به میزان خاصی که برای کاربران نامعلوم است روشن میگردد و شما بلافاصله با کلید جادویی خود میتوانید کالا را بدون هیچ قرعه کشی مال خود کنید .در حقیقت شما با داشتن یک کلید جادویی هر کالا را در بدترین حالت به نصف قیمت برنده خواهید شد.
 • قیمت کالاها در فروشگاه تنها بر اساس تعداد کلید جادویی ذکر شده در کنار آنها تعیین می شود و قیمت آن هیچ ارتباطی با قیمت آن کالا در بازار ندارد.
 • هیچ محدودیتی برای شرکت در فروش ها نیست و شما می‌توانید همزمان در فروش چند کالا شرکت نمایید.
 • مسئولیت نوسان برق، قطعی اینترنت و اشتباهات کاربری شما فقط با خود شماست و حتی اگر تعداد پیشنهادهای زیادی هم برای خریدآن کالاداده باشید و اگر اینترنت شما قطع شود و یا کامپیوتر شما خاموش شود شما مسئول ازدست دادن کالای موردنظر خود هستید پس در شرایط مناسب با اینترنت ووسیله ارتباطی مناسب درطرح‌ها شرکت کنیدتامتضررنگردید.
 • photo 2019 01 09 13 02 11 - حضور شرکت کالابین در نمایشگاه شهر هوشمند مشهد|وبلاگ رسمی دلتاگروپ
 • خرید کالا برای صاحبان کالابین , خانواده های آنان و کارمندان شرکت  کالابین ممنوع می باشد.
 • داشتن کلید جادویی هیچ تعهدی برای برنده شدن یک فرد و صاحب کالا شدن  وی در کالابین ایجاد نکرده و این امتیاز بعنوان یک شانس در اختیار کاربران می باشد و چنانچه فرد به هر دلیلی نخواهد و یا نتواند از این گزینه برای برنده شدن کالا ها استفاده نماید مسئولیت آن به عهده شخص وی بوده و در هیچ مقطع زمانی کالابین تعهدی نسبت به هزینه صرف شده برای بازپرداخت آن به کاربران  نداشته و به هیچ عنوان امکان بازپرداخت وجوه خریدبسته هاوجود ندارد.تنها راه استفاده از کلید های جادویی جمع شده استفاده از آن ها در خرید از کالابین است و به منزله هیچ تعهدی برای کالابین نیست.
 • هزینه حمل  و نقل کالا های بالای 3 کیلو گرم برعهده شخص برنده بوده و هزینه حمل و نقل کالا های مانند خودرو , یخچال فریزر ساید باید ساید یا موتو سیکلت و یا موارد مشابه بر عهده برنده می باشد.
 • سایت برای هیچ فردی استثنا قائل نمیشود و تمام کاربرها با هم یکسان هستند
 • هر فرد تنها مجاز به داشتن یک نام اکانت در کالابین میباشد در صورت انجام این کار کاربری فرد مسدود میشود.
 • کاربرانی که از ربات برای پیشنهاد دادن روی کالا ها و یا کلیک بر روی کلید جادویی استفاده نمایند بلافاصله بلاک خواهند شد و مسئولیت آن به عهده شخص آنان است.

ملاک قیمت تحویل کالا قیمتی است که در سایت کنار آن نوشته شده است و چنانچه از زمان برنده شدن شما تا زمان تحویل کالا به علت نوسانات قیمت ارز قیمت کالا افزایش یابد , کالابین مجاز است قیمت کالای اعلام شده را در سایت به خریدار پرداخت نماید

نویسنده shetabi

دیدگاهتان را بنویسید