دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
  • 0

طراحی و کسب درآمد از اپلیکیشن مشاوره

اپلیکیشن های مشاوره آنلاین با هدف راهنمایی و پاسخگویی به نیاز حل مسئله افراد جامعه طراحی و تولید شدند، و به علل سهولت در استفاده و محیط کاربری کاربر پسند، دسترسی آسان و سریع در هر مکان و زمانی به مشاور حتی در ایام تعطیل، به صرفه و اقتصادی بودن استفاده از این برنامه ها نسبت به روش سنتی، محرمانه بودن صحبت با مشاور و احساس حس امنیت، آزادی در انتخاب نوع صحبت با مشاور هم به صورت مکاتبه هم به صورت صوتی و . . . خیلی زود در بین عموم مردم دارای محبوبیت زیادی شدند.

البته شروع کار مشاوره آنلاین اینترنتی مربوط به دهه های اخیر و با گسترش استارتاپ ها و اپلیکیشن ها نیست و از زمان رشد و فراگیری استفاده از اینترنت در بین مردم، سایت های بسیاری طراحی و ساخته شدند که خدمات مشاوره را به صورت آنلاین به کاربران ارائه می کردند.

معرفی اپلیکیشن مشاوره اینترنتی

اپلیکیشن های مشاوره آنلاین، انواع متنوع زیادی دارند مانند اپلیکیشن مشاوره حقوقی، اپلیکیشن مشاور روانشناسی، مشاوره شغلی، اعتیاد، کودک، ازدواج و . . . که در تمام این اپلیکیشن ها بعد از تعیین نوع موضوع سوال و انتخاب مشاور می توانید به صورت تکی و یا دو یا چند نفری با مشاور انتخابی صحبت کنید.

در عصر جدید و با تمایل بالای مردم در استفاده از اپلیکیشن ها برای رفع نیاز هایشان داشتن یک اپلیکیشن مشاوره آنلاین، برای هر گروه مشاوره ای از واجبات ماندن در رقابت با سایر رقبا به حساب می آید.

طراحی اپلیکیشن مشاوره آنلاین

برای طراحی و ساخت یک اپلیکیشن مشاوره آنلاین در مرحله نخست باید یک شرکت نرم افزاری با تجربه بالا را انتخاب کنید تا اپلیکیشن مشاوره آنلاین شما دارای کیفیت فنی خوب و کاربرپسندی باشد.

در مرحله باید باید به زبان برنامه نویسی اپلیکیشن خود توجه کنید و از زبانی استفاده کنید که عموم مردم در گوشی های همراهشان از آن استفاده می کنند.

در طراحی اپلیکیشن مشاوره آنلاین شما باید حتما یک سری از نکات رعایت شود. رعایت این نکات به شما در موفقیت و رشد کارتان کمک چشمگیری می کند.

لودینگ اپلیکیشن

زمانی که اپلیکیشن شما طراحی و ساخته می شود، سرعت اجرای آن هنگامی که کاربر می خواهد آن را اجر کند باید خوب و سریع باشد، هر چه میزان لودینگ اپلیکیشن شما بالاتر باشد احتمال اینکه کاربر برنامه شما را حذف کند و از خدمات شما استفاده نکند بیشتر خواهد شد.

سرور قدرتمند

استفاده از یک سرور قدرتمند به عنوان پشتیبان اپلیکیشن مشاوره آنلاین شما، باعث افزایش سرعت لودینگ برنامه شما خواهد شد.

فونت مناسب

انتخاب فونت زیبا به شما در داشتن یک محیط کاربرپسند و زیبا کمک شایانی می کند، استفاده از فونت های بزرگ و عجیب از نظر بصری موجب نارضایتی کاربر می شود و اون به سرعت محیط برنامه شما را ترک خواهد کرد.

رابط کاربری

در طراحی و تولید اپلیکیشن مشاوره آنلاین، شما باید حتما به اطلاعاتی که از کاربران دریافت می کنید حساس باشید، زیرا دریافت اطلاعات زیاد و بی مورد موجب نارضایتی کاربران شده و برنامه شما از حالت حرفه ای خارج خواهد شد.

تصاویر

انتخاب تصایر مناسب و پرهیز از افکت های شلوغ در محیط کاربری می تواند به جذب کاربران و احساس رضایت آنان از محیط اپلیکیشن مشاوره شما کمک شایانی کند.

در اپلیکیشن مشاوره آنلاین طراحی شده، بهتر است شما موقعیت مکانی دفتر خود را بر روی نقشه برای کاربران مشخص نمایید، این کار به ایجاد حس اعتماد بین شما و کاربران کمک زیادی می کند.

نحوه کسب در آمد از اپلیکیشن مشاوره آنلاین

پس از طراحی و ساخت اپلیکیشن مشاوره آنلاین، قدم بعدی سود دهی و درآمد زایی شما از برنامه ساخته شده می باشد. در ذیل به بررسی برخی از این راه ها می پردازیم:

  • ارائه خدمات مشاوره

در اپلیکیشن مشاوره آنلاین، شما با هزینه که در قبال انجام خدمات مشاوره از کاربر دریافت می کنید می توانید کسب سود و درآمد داشته باشید.

  • دریافت هزینه در قبال برخی از امکانات ویژه اپلیکیشن

در اپلیکیشن مشاوره آنلاین، می توانید با قرار دادن امکانات جانبی مثل تست های مختلف و پولی کردن آن کسب درآمد کنید.

  • درآمد از طریق تبلیغات

در این روش شما با انتشار رایگان برنامه خود و بعد از بالا رفتن میزان نصب برنامه بر روی تلفن های هوشمند و بازدیدکنندگان، می توانید از شرکت ها و موسسات تبلیغات گرفته و در برنامه خود قرار دهید.

  • فروش خدمات و محصولات مرتبط

در این روش شما می توانید در اپلیکیشن خود اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با حوزه فعالیت خود نمایید و یا کتاب ها و فیلم های آموزشی را به فروش رسانید.

  • جمع آوری داده

زندگی در عصر اطلاعات باعث شده جمع آوری و داشتن اطلاعات دقیق و هدفمند از مشتریان دارای ارزش بالایی باشد. از این رو شما می توانید با فروش داده های غیر شخصی که از کاربران به دست می آورید به کسب درآمد و سود برسید.

این اطلاعات غیر شخصی مانند: مدل دستگاه، ورژن دستگاه، اپراتور تلفن، نوع شبکه، کشور، اندازه صفحه نمایش و . . . می باشد.

اگر شما به راه اندازی و ساخت اپلیکیشن مشاوره آنلاین تمایل دارید جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

https://deltagroup.co.com/legal-consultancy

نویسنده user delta

پاسخی بگذارید