دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
  • 0

مزایا و معرفی اپلیکیشن مشاوره

با ظهور اینترنت و پیش روی آن در زندگی های روزمره، استفاده از فضای مجازی و راه های ارتباطی متعدد مجازی برای تمامی مردم امری ناگزیر شده است. فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، به علت تسریع و تسهیل در امور و استقبال مردم در استفاده از آن ها هر روز رشد کرده و پیشرفت می کنند.

درخواست تاکسی آنلاین، سفارش غذا آنلاین، یافتن بهترین مسیر ها هنگام رانندگی، دوره های آموزشی مجازی مختلف، خرید انواع لوازم خانگی و پوشاک و . . . از طریق سایت ها همگی جزو تغییرات و امکاناتی هستند که با ظهور اینترنت و گسترش آن بین مردم رخ داده و جزوی از امور جدا نشدنی زندگی های روزمره شده اند.

اپلیکیشن مشاوره آنلاین یکی از دستاورد ها جدید بشر در عصر ارتباطات مجازی می باشد که در راستای تسهیل امور مشورتی و ارائه انواع خدمات مشاوره طراحی و ساخته شده است.

معرفی اپلیکیشن مشاوره آنلاین

اپلیکیشن مشاوره آنلاین، دارای انواع مختلفی مثل مشاوره روانشناسی، تحصیلی، حقوقی، اعتیاد، کودک، خانواده، جنسی، شغلی، ازدواج و . . . دارد که هر کدام با هدفی مشخص طراحی و ساخته شده اند. در اپلیکیشن مشاوره آنلاین، کاربر می تواند به صورت تکی یا گروهی همراه با مشاور انتخاب شده از خدمات مشاوره استفاده کند.

اپلیکیشن مشاوره آنلاین، با هدف حل مشکلات کاربران و هدایت و راهنمایی آن ها در مشکلات، باعث بهبود کیفیت زندگی و توانمند سازی آن ها در امور مختلف طراحی شده است.

نحوه کار با اپلیکیشن مشاوره آنلاین

کاربران با مراجعه به اپلیکیشن مشاوره آنلاین، ابتدا موضوع مشاوره خود را که در حوزه کاری اپلیکیشن می باشد انتخاب می کنند، سپس با مشاهده مشاوران متخصص در حوزه انتخابی و بررسی کارنامه تخصصی آن ها، می تواند به دو روش آنلاین یا با رزرو وقت قبلی اقدام به مشاوره نماید.

اپلیکیشن مشاوره آنلاین علاوه بر ارائه مشاوره آنلاین در حوزه های مختلف، دارای مقالات و فیلم های آموزشی مختلف در حوزه فعالیت اپلیکیشن می باشد که معمولا بر اساس بیشتر شکایات و مشکلات کاربران تهیه و منتشر می شوند، استفاده از اطلاعات رایگان اپلیکیشن می تواند به کاربران در پیشرفت در روند حل مسئله هایشان کمک کند.

اگر اپلیکیشن مشاوره آنلاین در حوزه روانشناسی فعالیت داشته باشد، از تست های شخصیت شناسی، روان سنجی و . . . برخوردار است که به صورت رایگان کاربران می توانند از آن ها بهرمند شوند. نتایج تست ها می تواند در پروفایل کاربر ثبت شده و مشاور قبل از انجام مشاور با بررسی آن ها به اطلاعات نسبی از شخصیت مراجع خود کسب کند.

نحوه پرداخت هزینه مشاوره به صورت آنلاین و ز طریق شارژ کیف پول و از طریق درگاه پرداخت اپلیکیشن امکان پذیر است.

در زیر به بررسی برخی از مزایا استفاده از این برنامه ها می پردازیم.

به صرفه و اقتصادی

افراد برای مراجعه حضوری به یک مشاور باید هزینه هایی مثل رفت و آمد، هزینه حق الزحمه مشاور که اغلب شامل پوشش بیمه نمی شوند، امتحان مشاورین متعدد تا بالاخره مشاور با کیفیت خوب پیدا شود را انجام دهند، در حالی که با استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین، با حذف هزینه های رفت و آمد و بررسی کارنامه عملکرد مشاوران و نظرات کاربران نسبت به خدمات مشاور و انتخاب صحیح بدون هزینه با کاهش مخارج اضافی برای کاربر مواجه می شویم، همچنین در اغلب سایت ها و اپلیکیشن مشاوره آنلاین هزینه حق الزحمه مشاوره تا 50 درصد کمتر با همان میزان صرف وقت می باشد.

حذف عنصر مکان و زمان

با استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین، افراد می توانند در هر مکانی به مشاور خوب دسترسی داشته باشند، حتی افرادی که خارج از ایران زندگی می کنند، می توانند با استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین، از خدمات مشاوره استفاده کنند.

همچنین در استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین، افراد محدود به ساعات خاص در روز نیستند و می توانند بر اساس شرایط خود در هر ساعتی از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات از خدمات مشاوره آنلاین بهره ببرند.

دسترسی آسان

در اپلیکیشن مشاوره آنلاین، محیط کاربری که کار کردن با آن آسان و راحت است و همچنین عدم نیاز به طی مسافت های دور و تحمل ترافیک در شهر های بزرگ و نبود جای پارک دسترسی به مشاور را بسیار آسان و راحت کرده است.

ذخیره سازی اطلاعات

در اپلیکیشن مشاور آنلاین، کاربر می تواند صحبت های خود با مشاور را ذخیره کرده و مثل یک پرونده برای خود داشته باشد. همچنین می تواند در مواقع نیاز دوباره به آن ها رجوع کرده و استفاده کند.

امنیت روانی کاربر

اپلیکیشن مشاوره آنلاین، با حفظ اطلاعات محرمانه کاربر و ارائه مشاوره در محیطی امن باعث ایجاد امنیت روانی و حفظ حریم شخصی کاربر می شود. همچنین در مواقعی که کاربر برای بیان مشکلات خود در حضور مشاور احساس ناراحتی داشته باشد می تواند بدون شناخته شدن و رو به رو شدن با مشاور به بیان مشکلات خود پرداخته و از کمک مشاور استفاده نماید.

انتخاب روش بیان

در اپلیکیشن مشاوره آنلاین، کاربر می تواند به هر روش و طریقی که احساس راحتی بیشتری دارد مشکل خود را مطرح کرده و از راهکارهای مشاور استفاده نماید. بعضی از افراد که با بیان مسئله خود احساس راحتی دارند می توانند از طریق ارسال ویس برای مشاور و برخی دیگر که با نوشت و مکتوب نمودن مسئله خود در تفهیم و طرح سوال خود راحت تر هستند از طریق چت با مشاور اقدام نمایند.

این انتخاب در روش بیان برای مشاوران نیز صدق می کند.

سرعت

در استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین، نسبت به روش سنتی دریافت مشاوره با حذف زمان انتظار در مطب و زمان رفت و آمد، کاربر در کمترین زمان می تواند خدمت مورد نظر خود را دریافت نماید.

با مزایایی که درباره استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین گفته شد، احساس نیاز به نصب و داشتن یک اپلیکیشن مشاوره آنلاین در هر گوشی همراه هوشمندی احساس می شود. اگر شما هم تمایل به ورود به استارتاپ مشاوره آنلاین دارید جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

 

https://deltagroup.co.com/legal-consultanc

 

نویسنده user delta

پاسخی بگذارید