دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
  • 0

هزینه تولید اپلیکیشن کارواش آنلاین و درآمد از آن

اگر تمایل به راه اندازی استارتاپ کارواش دارید و به دنبال دانستن هزینه تولید اپلیکیشن کارواش آنلاین هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

امروزه نیازهای افراد جامعه با گذشته تفاوت زیادی کرده است. مردم جامعه مشغله بیشتری نسبت به قبل دارند، به این دلیل به دنبال راه هایی سریع برای رفع نیازهایشان هستند. اپلیکیشن درخواست کارواش در محل، برای پاسخگویی سریع و آسان به نیاز جامعه ساخته شده است.

اپلیکیشن کارواش اینترنتی با هدف درخواست آنلاین کارواش سیار جهت شستوشو خودرو شما در محل شما طراحی و ساخته شد. با استفاده از پلتفرم کارواش تنها با چند کلیک می توان خدمت کارواش سیار را دریافت کرد. در ادامه به مزایای استفاده از کارواش آنلاین نسبت به کارواش سنتی صحبت خواهیم کرد.

چرا باید از اپلیکیشن کارواش آنلاین استفاده کنیم؟

عدم نیاز به مراجعه حضوری: در استفاده از اپلیکیشن کارواش اینترنتی، کاربر نیازی نیست به صورت حضوری به کارواش مراجعه کند. در نتیجه مشکلات ترافیک، ماندن در صف نوبت کارواش و . . . را نخواهد داشت. تنها با چند کلیک و ارسال درخواست کارواش، نزدیک ترین کارواش سیار به محل مراجعه می کند.

پرداخت آنلاین: بعد از استفاده از خدمات کاواش در محل، کاربر در انتخاب نوع پرداخت آزاد است. کاربر می تواند هم به صورت نقد و هم از طریق درگاه پرداخت آنلاین اپلیکیشن هزینه را پرداخت نماید.

مقرون به صرفه بودن: استفاده از کارواش آنلاین برای کاربران از نظر هزینه مقرون به صرفه تر خواهد بود. دلایل این کاهش هزینه به شرح ذیل می باشد:

  1. عدم مصرف بنزین برای مراجعه به کارواش
  2. عدم نیاز به پرداخت انعام کارگران
  3. قیمت پایین تر کارواش آنلاین به علت حذف هزینه ها در کارواش آنلاین نسبت به روش سنتی

امکان برنامه ریزی: در استفاده از اپلیکیشن کارواش در محل کاربران می توانند به راحتی کارهای خود را برنامه ریزی کنند. امکان رزرو وقت کارواش باعث می شود کاربر برنامه ریزی بهتری برای خود داشته باشد.

خدمات با کیفیت تر: در استفاده از اپلیکیشن درخواست کارواش آنلاین کیفیت خدمات سطح بالاتری دارد. ارائه گزارش و دادن امتیاز به کارواش سیار باعث می شود تا ارائه خدمت دهی سطح بالاتری پیدا کند. به علاوه آسیب های احتمالی به بدنه خودرو در کارواش در محل از بین می رود.

تاثیر خرید اپلیکیشن کارواش آنلاین بر کارواش های سنتی؟

افزایش درآمد: در کارواش آنلاین به علت افزایش بازار هدف و افزایش سطح رضایت مشتری درآمد بیشتری برای کارواش حاصل می گردد. همچنین حذف محدودیت در خدمت رسانی به علت محدود بودن فضا کارواش در روش سنتی موجب درآمد بیشتر می شود.

کاهش هزینه ها: کارواش آنلاین با حذف هزینه آب و برق و تهیه مکان فیزیکی و . . هزینه کمتری دارد. بنابراین می تواند قیمت پایین تری نسبت به کارواش سنتی برای ارائه خدمات دریافت کند.

رقابت با سایر رقبا: در عصر حاضر مشاغل برای رقابت بهتر با رقیبان خود مجبور به بروزرسانی خود هستند. به علاوه داشتن یک سایت و اپلیکیشن موجب اعتماد بیشتر مشتریان به کارواش آنلاین می شود. انجام تبلیغات کم هزینه و موثرتر برای کارواش آنلاین نیز موجب معرفی بیشتر کارواش اینترنتی در محل می شود.

مراحل راه اندازی استارتاپ کارواش

برای راه اندازی استارتاپ کارواش موفق باید طبق اصول و قدم به قدم پیش بروید.

قدم اول:  مطالعه بازار هدف، شناسایی رقیبان و رفتار مشتریان

قدم دوم:  طراحی یک برنامه دقیق از اهداف و چشم انداز آینده استارتاپ

قدم سوم: تعیین میزان بودجه و جذب سرمایه

قدم چهارم: انتخاب یک نام برای استارتاپ، نام انتخابی باید کوتاه، مرتبط و زیبا باشد.

قدم پنجم: مجوز های لازم را از مراجع مربوطه دریافت کنید.

قدم ششم: تهیه و نصب درگاه پرداخت آنلاین و دریافت مجوز های مربوط به آن

قدم هفتم: تهیه یک دفتر برای کار خود و برآورد هزینه های اداری دفتر کارتان

قدم هشتم: استخدام نیروی کار ماهر و کار بلد در زمینه شستوشو خودرو

قدم نهم: استخدام نیروی اداری و پشتیبانی مشتریان

قدم دهم:  انتخاب یک شرکت نرم افزاری حرفه ای و خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی

قدم یازدم: تبلیغات موثر و جذاب جهت معرفی استارتاپ خود

میزان درآمد اپلیکیشن کارواش اینترنتی

ارائه خدمات: اولین و اصلی ترین راه کسب درآمد از خرید اپلیکیشن کارواش آنلاین از طریق ارائه خدمات است. با دریافت کمیسیون از هزینه ای که مشتریان پرداخت می کنند می توانید به درآمد حاصل از خدمت برسید.

تبلیغات: زمانی که یک برنامه بازدیدکننده زیادی داشته باشد می تواند از طریق تبلیغات برای دیگر شرکت ها درآمد داشته باشد. این تبلیغات به صورت متن، عکس و یا فیلم ویدیویی می توانند باشند.

برند سازی: زمانی که شما بتوانید از اسم کسب و کار خود یک برند تهیه کنید می توانید کارتان را گسترش بدهید. اعتماد کاربران به کسب و کار اولیه شما موجب تمایل آن ها به استفاده از خدمات دیگر شما می شود.

خرید اپلیکیشن درخواست آنلاین کارواش در محل

برای خرید اپلیکیشن درخواست کارواش ابتدا شما باید یک شرکت نرم افزاری حرفه ای پیدا کنید. اگر شرکتی که از آن خرید می کنید کار خود را بلد نباشد نرم افزار شما کیفیت خوبی نخواهد داشت. میزان موفقیت استارتاپ کارواش اینترنتی شما با کیفیت اپلیکیشن رابطه مستقیم دارد.

برای خرید اپلیکیشن کارواش آنلاین دو روش دارید. روش اول خرید اپلیکیشن کارواش آنلاین به صورت طراح سفارشی برای شما است. هزینه تولید اپلیکیشن کارواش آنلاین در این روش نسبتا زیاد است. تقریبا بین سه تا شش ماه برای آماده شدن اپلیکیشن در طراحی اختصاصی آن زمان می برد.

روش دوم خرید اپلیکیشن آماده کارواش آنلاین است. در خرید سورس اپلیکیشن کارواش آنلاین، شما در دو هفته می توانید اپلیکیشن خود را تحویل بگیرید. خرید سورس کارواش آنلاین 7 میلیون می باشد که به نسبت هزینه تولید اپلیکیشن کارواش آنلاین به صرفه تر است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید و راه اندازی استارتاپ خشکشویی به لینک زیر مراجعه کنید.

https://deltagroup.co.com/carwash-online

 

نویسنده user delta

پاسخی بگذارید