دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

چگونگی معرفی استارتاپ دیدینو

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > چگونگی معرفی استارتاپ دیدینو
  • 0

چگونگی معرفی استارتاپ دیدینو

دیدینو، ثمره یک تفکر و یک تصمیم لحظه ای نمی باشد. دیدینو حاصل مجموع استعداد های طراحانی مشتاق در امر تولید محصولاتی می باشد که در صنعت تبلیغات در سالیان اخیر شکل گرفته است. و در نهایت در سال ۹۵ بصورت رسمی تشکیل و با یک هدف شفاف شروع به کار کرده است.

مشاوره، طراحی و تولید محصولات خلاق و نو که بتواند بهترین تاثیر گذاری را بر روی مخاطبین خود داشته باشد.

در این مدت دیدینو با تکیه بر کار و تفکر گروهی، تحقیق ،بررسی و شناخت استعداد های بومی و همچنین با در نظر گرفتن سلایق و نقطه نظرات مخاطبین سعی بر خلق هدایایی دارد که با ویژگی های منحصربه فرد، بیشترین ماندگاری را در خاطرات مخاطبان داشته باشد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

 

تیم طراحی دیدینو با نگاهی نو در تلاش است که آینده ای روشن تر و ارتباطی مستمر بین صاحبان کسب وکار و مشتریانشان ایجاد نماید، ما میخواهیم با ایجاد شخصیتی شایسته، خاطراتی صحیح در اذهان مخاطبین نهایی تثبیت نماییم.

گروه ما این امکان را فراهم می سازد که مدیران از میان انتخاب های متعدد بازار، انتخاب ویژه و انحصاری خود را داشته باشند. مدیران هدیه ویژه خود را نزد ما بیابند و یا هدیه خاص خود را توسط ما بسازند.

بدین روش متفاوت تر از قبل و رقبای خود دیده می شوند و این گونه شایسته درخاطر می مانند.

ماموریت دیدینو، تثبیت خاطره و یادآوری هر چه بیشتر صاحبان کسب و کار در ذهن مخاطبانشان است.

چالش انتخاب :

مقدمه:

در دنیای تجاری امروز، رقابت بین کمپانی ها بسیار تنگاتنگ و فشرده است. از این رو انتخاب های بیشماری برای مخاطبین وجود دارد و باعث میشود که از خود بپرسند کدام یک بهتر است، از کدام محصول و یا کدام خدمات استفاده کنم؟

حال در این میان سالیان درازی است که هر یک از صاحبین کسب و کار در جستجوی راه حل هایی هستند که بتواند ارتباط بیشتری با مخاطبین خود برقرار کرده و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد. آنان در تلاشند، هوشمندانه به روشی با مخاطبین خود ارتباط برقرار کرده و اعتمادشان را جلب کند.

در این میان یک راه حل  کلی وجود دارد، و آن تبلیغات است . زیرا هر قدمی در راه ارتباط با مشتری گذاشته شود در زیر شاخه ای از تبلیغات است.

تبلیغات چه میکند ؟ تبلیغات به مخاطب میگوید ما که هستیم و چه مزیت رقابتی داریم.تبلیغات با مخاطبین تماس برقرار میکند و سطح آگاهی و وفاداری در او را بالا میبرد. در چگونگی برقرار کردن این ارتباط بیش از سی و اندی نقطه تماس وجود دارد. و یکی از موثر ترین آن نقاط، ارائه هدیه متناسب با شخصیت مشتریان است.

یک هدیه موثر، فرصت مناسب برای ایجاد یک خاطره خوش و ماندگار در ذهن مشتری میسازد.

چالش انتخاب

 

سخن اول :

چالش امروز صاحبین کسب و کار در یک سوال خلاصه میشود، اینبار چه هدیه دهیم ؟ و یا چه هدیه ای مناسب است ؟

در ابتدا آگاهی بر این نکته که چه شخصی قرار است این هدیه را داشته باشد ، قابل تامل است. مرد است یا زن، چه سلیقه ای دارد، چه رنگی را دوست دارد، چه جور هدیه ای را می پسندد ، هدیه ای یادبودی یا کاربردی و یا تزئینی دوست دارد و . . .

نکته ای که بیش از هر چیز حائز اهمیت است این است که هدیه ای مناسب است که احساس خوش بسازد. هدیه مناسب صرفا یک هدیه گرانقیمت نیست، هدیه مناسب نباید تکراری ، بی کیفیت و در یک بسته بندی بی کفایت ارائه شود.

ارزشی که شایسته خود میدانید، برای مشتریان خود بخواهید.

سخن آخر :

مخاطب هدایای تبلیغاتی به علت آن که طیف متفاوتی از افراد را شامل می شود، میباید به میانگین سلیقه عموم نزدیک باشد.این که مشتری دیدینو چه می پسندد و چه چیز انتخاب میکند جای تامل دارد، اما در نهایت مخاطبین نهایی هستند که میباید نسبت به هدیه ای که دریافت کرده اند احساس خوش داشته باشند. لذت ببرند ، نگهش دارند و از آن استفاده کنند. مخاطبین نهایی باید ببیند که چه ارزشی ( از طرف فرد هدیه دهنده ) به آنها داده شده است.

کاوش انتخاب هدیه شامل :

رده پر تیراژ:

 در این بخش می توانید نسبت به اهداف تعیین شده و بر طبق سیاست های داخلی سازمان خود هدایای خود را انتخاب نمایید.

رده میانی:

در این بخش می توانید نسبت به اهداف تعیین شده و بر طبق سیاست های داخلی سازمان خود هدایای خود را انتخاب نمایید.

رده ویژه :

در این بخش می توانید نسبت به اهداف تعیین شده و بر طبق سیاست های داخلی سازمان خود هدایای خود را انتخاب نمایید.

رده تیراژ میانی ویژه

چرا دیدینو؟

ما با تکیه بر کار و تفکر گروهی، تحقیق و نگاه کارشناسانه، در نظر گرفتن سلایق و نقطه نظرات مشتریان و مخاطبانمان، سعی بر کشف ایده های نو داشته تا در دنیای رقابت، با خلق محصولات نو و اثر بخش، همراه شما باشیم برای کسب نتیجه طلایی و سهولت در موفقیت روز افزون .دیدینو خود را یک گروه تبلیغاتی نمی‌داند. ماموریت اصلی و بنیادی آن ارائه‌ی راه‌حل‌های جذاب و مقرون به‌صرفه برای ایجاد ارتباطی موثر بین صاحبین کسب و کار و مشتریانشان است.دیدینو آژانس فول سرویس تبلیغاتی نیست. ما سعی داریم که تنها یک کار، اما آن را با دیدی نو و کارشناسانه انجام دهیم.

ارائه راه حل جذاب و موثر

ما معتقد یم،‌ آفریدن لبخندی کوتاه تاثیر عمیقی برای همیشه ایجاد میکند . ارائه یک یادگاری اثر گذار برای تحقق اهداف مشتریان در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی و توسعه بازار میتواند بیش از پیش مفید باشد.

ارائه راه حل جذاب

ارائه هدایای خلاقانه و نو

رسالت اصلی یک هدیه ، متفاوت به خاطر ماندن است . و شرط اول آن ارائه پیشنهادات خاص و نو می باشد تا با مخاطب بیشترین ارتباط احساسی را برقرار کند. دیدینو پیوسته در تلاش است تا موثر ترین آنها را تهیه و ارائه نماید.

ارائه هدیه خلاقانه نو

تحقیقات بازار هدایای خلاق

دیدینو خود را موظف میداند پیوسته با تحقیق و بررسی بازار و همچنین با ارتقاء سطح دانش و مهارت های خود،‌ در خلق محصولات خلاق در تلاش باشد تا هدایایی خلق کند که سلیقه مخاطبین بیشتری را هدف قرار دهد. این که مخاطبین نهایی چه می پسندند،‌ در بهبود نتیجه طلایی مفید خواهد بود .

 

تحقیقات بازاری

محصولات هوشمندانه و متنوع

دیدینو می کوشد نه تنها با تعدد محصولات خود قدرت انتخاب شما را بالا ببرد، بلکه با پیشنهادات هوشمندانه ارائه شده خود امکان ایجاد حس لذت و آوردن لبخند بر روی لبان مشتریان شما بیشتر کند.

محصولات هوشمندانه

خالق مداوم هدایای تبلیغاتی

برای نو و متفاوت بودن،‌ تمایز لازم است. پیوسته می باید برای ایجاد یک تفاوت ویژه یک قدم جلو تر بود. دیدینو در تلاش است پیوسته خالق محصولات جدید باشد.

خاق مداوم

شخصی سازی محصولات

هدایا با نام و لوگوی شرکت و ( با تایید و بر طبق هویت سازمانی کسب و کار مشتری) در جهت رشد و ارتقای برند شما، بسته بندی، آماده سازی و تولید می شود

شخصی سازی محصولات

توزیع و پوشش سراسری هدایا

توزیع صحیح و سالم هدایا، یکی از نکات حائز اهمیت میباشد. فرقی نمیکند به کجا و چه تعداد باشد. دیدینو بر نوع بسته بندی و امنیت بیشتر محصولات خود بها داده و بر گستردگی ارسال آنها معتقد است.

توزیع پوشش

کارآفرینی و بهره گیری از استعداد بومی

دیدینو معتقد است با بهره مندی از هنر و استعداد های بومی،‌ میتواند نقشی در بالابردن انگیزه رقابت ، بهبود کیفیت محصولات و نوآوری محصولات خلاق داشته باشد.

کارآفرین

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید