دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ تولگرام

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ تولگرام
  • 0

معرفی استارتاپ تولگرام

تولگرام یک پنل قدرتمند برای ایجاد، ارسال و زمان‌بندی ‌پست‌هایی متفاوت و موثرتر در تلگرام است. با تولگرام می‌توانید همه‌ی کانال‌های خود را به‌صورت متمرکز از یک جا مدیریت کنید و دیگر نیازی نیست همیشه آنلاین باشید. تولگرام پست‌های شما را دقیقا در زمانی که به او گفته‌اید برایتان ارسال می‌کند. همچنین با تولگرام می‌توانید از تبلیغات کلیکی در تلگرام و کانال خود درآمد داشته باشید!

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

 آیا تولگرام رایگان است؟

استفاده از ابزارهای تولگرام کاملا رایگان است. شما می‌توانید در تولگرام پست‌های زیبا و کاربردی بسازید و به هر تعداد که مایلید پست ارسال کنید و هزینه‌ای هم پرداخت نکنید. تولگرام تنها برای پست‌هایی که به‌صورت خودکار ارسال می‌شود (مانند پست‌های آینده) هزینه بسیار ناچیزی (۱۵۰ تومان) به‌ازای هر پست دریافت می‌کند. تولگرام بر خلاف ابزارهای دیگر، هزینه ماهیانه دریافت نمی‌کند. هروقت به ابزار ویژه تولگرام نیاز داشتید، هزینه ناچیز همان پست را پرداخت کنید. البته تولگرام به هر کاربر جدید مبلغ ۳۰۰۰ تومان هدیه می‌دهد تا از همه خدمات آن لذت ببرید.

 آیا می‌توانم از یک پنل به همه کانال‌های خود پست ارسال کنم؟ محدودیتی در تعداد کانال هست؟

شما می‌توایند به هر تعداد که بخواهید، به پنل خود کانال اضافه کنید و به آن‌ها پست ارسال کنید. هیچ محدودیتی در تعداد کانال در یک پنل نیست.

آیا حتما باید بات تولگرام را به کانال خود اضافه کنم؟

برای ارسال پست به کانال، نیاز است که تولگرام دسترسی ارسال پست به کانال شما را داشته باشد. برای این کار دو روش وجود دارد. روش اول اضافه کردن بات تولگرام به عنوان ادمین به کانال شما و روش دوم ساختن یک بات اختصاصی و اضافه کردن آن به عنوان ادمین به کانال است. تولگرام هردو روش را پشتیبانی می‌کند. اما توصیه ما استفاده از روش دوم است. اگر مایلید بات اختصاصی خود را داشته باشید، به این راهنما مراجعه کنید.

کسب وآمد تولگرام

 آیا تولگرام می‌تواند پست‌ها را در زمانی که من تعیین می‌کنم (برای آینده) ارسال کند؟

بله. پست‌های خود از هر نوعی که هست (متنی، عکس، ویدیو، گیف، صدا و فایل) در تولگرام ذخیره کنید و بگویید در چه زمانی ارسال شود. دیگر نیازی به آنلاین بودن شما نیست. تولگرام سر زمانی که تعیین کرده‌اید، پست‌ها را در کانال دلخواه شما ارسال خواهد کرد. کافی است هر روز زمانی اندکی برای درج پست‌ها در تولگرام اختصاص دهید و تمام روز با خیالی آسوده، کانالی فعال داشته باشید بدون اینکه نیاز به حضور شما باشد.

 نوشتن شرح برای ویدیو و گیف و صدا از طریق تولگرام امکان‌پذیر است؟

بله. شما می‌توانید به راحتی برای ویدیو یا گیف و حتی صدا شرح بنویسید. حتی امضای کانال خود را نیز در شرح تنها با زدن یک تیک قرار دهید.

 آیا تولگرام امن است؟ دسترسی‌های تولگرام چگونه است؟

تولگرام از امکانات بات کانال‌های تلگرام استفاده می‌کند. تلگرام برای افزایش امنیت، دسترسی‌های بسیار محدودی به بات‌های کانال‌های خود داده است. این بات‌ها حتی دسترسی به نام، سایر ادمین‌ها و حتی پست‌های ارسالی توسط ادمین‌های دیگر را نیز ندارند. بات‌ها تنها می‌توانند به کانال‌ها پست ارسال کنند و تنها همان پست‌ها را به روز کنند و دسترسی به سایر پست‌ها ندارند. همه‌چیز در اختیار مدیر کانال است. می‌تواند همه پست‌ها خود را به‌روز کند و هر وقت که مایل بود بات را از فهرست ادمین‌ها خارج کند. بنابراین نگران نباشید. خود تلگرام دسترسی‌های بات‌های کانال خود را بسیار محدود کرده است و حواسش هست! 🙂

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید