دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

خیلی ها این تصور غلط را دارند که طراحی سایت پیشرفته آسان است. ولی این تصور اشتباه است. البته درست است که گاهی وقتا بعضی از پروژه های طراحی سایت پیشرفته به سرعت انجام میشوند و مدت طولانی وقت روی آن صرف نمی شود. در واقع انجام پروژه های طراحی سایت پیشرفته طولانی مدت است و لازم است که بارها و بارها تست شود تا عملکرد طراحی سایت پیشرفته مورد بررسی قرار بگیرد. قرار دادن جایگاه مناسب برای ماژول ها و منوها و همچنین خوانا بودن محتوای طراحی سایت پیشرفته مسئله ای است که هرکسی نمیتواند از عهده ی انجام آن بر بیاید. بنابراین اگر پروژه های طراحی سایت پیشرفته را به شخص یا شرکتی میسپارید تا زمان تحویل گرفتن پروژه صبور باشید.

نقش طراحی سایت پیشرفته در جذب و جلب مخاطب

نقش طراحی سایت پیشرفته در تجارت الکترونیکی و جذب و جلب مخاطب و مشتری مانند ویترین های مغازه است. هر قدر که ویترین مغازه شیک و تمیزتر باشد و به علاوه جمع و جور باشد، به مشتری در انتخاب خرید کمک بیشتری خواهد کرد و او را به خرید بیشتر راغب می کند. درطراحی سایت پیشرفته  نیز باید این نکته را مد نظر داشت و نباید همه محصولات خود را از ریز و درشت روی صفحه اصلی Web Site قرار داد و انتظار داشت که مشتری بتواند سریع به محصول خود دست یابد، بلکه باید آنها را به صورت دسته بندی شده و منظم قرار داد و حرکت کاربر را هدفمند کرد، برای این منظور ۱۰ نکته را که از مهم ترین شاخصه ها در طراحی سایت پیشرفته برای جلب مخاطب بیشتر است، در زیر آورده ایم:

1-داشتن هدف در طراحی سایت پیشرفته

کاربران باید از دلیل خود برای بازدید از طراحی سایت پیشرفته شما آگاه باشند، زیرا زمان آنها دارای ارزش است و لذا داشتن چشم اندازی کاملاً روشن درباره طراحی سایت پیشرفته و نیز آینده آن به شما کمک شایانی خواهد کرد و لذا هدف و رسالت خود را به بازدید کننده یادآور شدید. هیچ گاه فراموش نکنید که هدف شما ترغیب مصرف کننده به بازدید مجدد از وب سایت تان است و همواره سعی در تثبیت نام وب سایت خود داشته باشید

2-داشتن یک سبک نگارشی معین

سبک نوشتار شما در طراحی سایت پیشرفته باید اثرگذار و ثابت باشد که بیننده در تشخیص آن به مشکل برنخورد

3- داشتن شعار سازمانی

با بهره گیری از شعارهای سازمانی می توانید تصویر ذهنی اثرگذاری از طراحی سایت پیشرفته خود در ذهن بازدید کنندگان باقی بگذارید. شعار سازمانی خود را هیچ گاه تغییر ندهید و از آن به عنوان Head طراحی سایت پیشرفته خود استفاده کنید، زیرا موتورهای جست و جو در شناسایی طراحی سایت پیشرفته شما سریعتر عمل خواهند کرد.

4-به کارگیری لوگوی نوار نشانی

اکنون پیشرفته ترین Browser ها امکان شناسایی لوگوهای نوار نشانی را دارند، پس چه خوب است که شما لوگوی خود را در ابتدای نوار نشانی استفاده کنید.

5-تثبیت لوگو در طراحی سایت پیشرفته

هر طراحی سایت پیشرفته را می توان با لوگویش شناخت، پس هرچه برای طراحی بهتر لوگوی خود سرمایه گذاری کنید، متضرر نمی شوید.

6-انطباق قالب طراحی سایت پیشرفته با محتوا

قالبی که برای طراحی سایت پیشرفته خود در نظر می گیرید، همواره باید با محتویات طراحی سایت پیشرفته و نیز زمینه کاری شما همخوانی داشته باشد، زیرا بیشتر بازدید کنندگان شما از متخصصین و افراد باتجربه هستند که در زمینه کاری خود دارای تبحر و تجربه کافی اند، پس سعی کنید به نظرات آنها احترام بگذارید و از تصاویر و عکس های پس زمینه مناسب طراحی سایت پیشرفته استفاده کنید و تنها به زیبایی طراحی سایت پیشرفته توجه نداشته باشید و به دنبال یافتن قالب مناسب و پرمعنا برای وب سایت پیشرفته خود باشید.

7-حضور در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی که در سال های اخیر رواج بیشتری یافته است، مکان هایی برای حضور افرادی است که علایق مشترک دارند و در یک زمینه خاص به دنبال یافتن اطلاعات هستند. این شبکه ها بر ایجاد ارتباط On line در بین علاقه مندان تمرکز دارند و روزانه از سوی میلیون ها نفر مورد بازدید قرار می گیرند. در صورت ورود طراحی سایت پیشرفته به این شبکه ها حتماً شناخته تر خواهید شد و تعداد بازدید از طراحی سایت پیشرفته شما بالاتر خواهد رفت.

8-یک رنگ باشید

با توجه به این نکته که رنگ ها و طرح ها همواره در ذهن بازدید کنندگان قرار می گیرند، می توانید از یک رنگ اصلی در آیکون ها، لوگو و سایر بخش های اصلی سایت استفاده کنید، شما می توانید با توجه به نوع کسب و کاری که دارید، رنگ گرم و یا سرد مورد نظرتان را انتخاب کنید.

9-ترویج طراحی سایت پیشرفته

هرچند که در برقراری ارتباط بین شرکت و فروشنده ابزارهای تبلیغی گوناگونی وجود دارد و پرداختن به تمامی آنها در جای خود ضروری و حائز اهمیت است، اما تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی از مهمترین ارکان اصلی بازاریابی مستقیم است، شما با بهره گیری از طریق ارسال خبرنامه های الکترونیکی، معرفی بانک مقالات فارسی، برپایی سیستم خرید آنلاین، تبادل لینک با سایر وب سایت ها، عضوگیری، ارائه سرویس های خاص و مختلف به کاربران و.‎.. سایت خود را به همگان معرفی کنید.

10-تبلیغات

اگر در امر تبلیغات دارای محدودیت مالی هستید، بهتر است در شروع کار تنها به تبلیغات بپردازید و پس از آن به ارتقای محتوا و به کارگیری روش های ارزان وب سایت خود را ترویج کنید.

تمامی مشاوره های لازم در این زمینه را به شما خواهیم داد و در تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی در کنارتان هستیم. چنانچه تمایل دارید شما نیز یک وب سایت پیشرفته داشته باشید هم اکنون می توانید جهت سفارش سایت خود با ما تماس بگیرید.

همچنین اگر سوالی در هر زمینه ای دارید می توانید با ما در ارتباط باشید .