دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

چگونگی معرفی استارتاپ بپرسیم

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > چگونگی معرفی استارتاپ بپرسیم
  • 0

چگونگی معرفی استارتاپ بپرسیم

بپرسیم چیست ؟

بپرسیم سعی دارد تا نظر کاربران درباره محصولات ، اتفاقات ، زندگی ، رفتارها ، علایق و به طور کلی هر رویدادی در پیرامون آنها بپرسد و تحلیل و بررسی ارائه کند.

فرآیند شما در بپرسیم به سوال اتی از این دست پاسخ خواهید داد. نظر دیگران را خواهید دانست ، امتیاز کسب می کنید و در قرعه کشی شرکت خواهید کرد.

بپرسیم حاصل مطالعات، بررسی و تلاش های چندین ماهه ایست که به شکل پیوسته درباره انجام و نحوه اجرایی کردن این ایده در ایران، و کاربردی کردن آن برای کاربران ایرانی به انجام رسیده است.
اما این ایده چیست؟ ذهن کنجکاو بشر همواره در پی این بوده است تا با بررسی سلایق و نظریات دیگران به بهترین راه ها و ایده ها دست پیدا کند. به همین خاطر روزانه ده ها و صدها نظرسنجی و پرسشگری انجام می شود تا با بررسی جامعه و نمونه ها نظر دیگران را در مورد هر چیزی دانست. زیرا تنها با تکیه بر خرد جمعی است که می توان جامعه ای شکوفا و پیشرو داشت.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

ایده بپرسیم در سال ۹۳ شکل گرفت و پس از چندین ماه مطالعه جمعی ماهیت آن اینگونه بنا شد تا بتواند نقش بسزایی در بهبود کیفیت زندگی مردم داشته باشد و این بهبود نیازمند کمک و همیاری هموطنان خوب کشورمان می باشد.
پیاده سازی و ارائه امکانات در بپرسیم به دلیل ماهیت استارتاپی بودن آن زمان بر بود و البته این تاخیر توانست پروژه را در چندین شاخصه ی مختلف بهبود ببخشد و پروژه ای کامل و شاخص را ارائه کند.

 

اپلیکیشن بپرسیم

شاید همواره برای شما سوال پیش آمده باشد که دیگران درباره وقایع و اتفاقات و هرچیزی که مربوط سبک زندگی باشد چه نظری دارند. بپرسیم سعی دارد تا نظر کاربران درباره محصولات مصرفی، اتفاقات، زندگی، رفتارها، علایق و سلایق و به طور کلی هر رویدادی در پیرامون آنها بپرسد تا به تحلیل و بررسی و جمع بندی آنان بپردازد.
نتایج به دست آمده صرفا برای این است که به اطلاع همگان برسد تا سهمی در اطلاع رسانی و چه بسا بهبود بخشیدن و تعالی جامعه و مردمان جامعه داشته باشد.

ما همچنین برای قدردانی از سهمی که افراد در این کار دارند به طور دوره ای با برگزاری قرعه کشی جوایزی به آنان اهدا خواهیم کرد. اطلاعات بیشتر درباره نحوه کار بپرسیم را در صفحه راهنما و یا سوالات متداول می‌توانید بیابید.
اطلاعات شخصی کاربران در بپرسیم به طور اختصاصی حفاظت خواهند شد، و ما تمام تلاش خود را در این راستا انجام داده ایم. اطلاعات بیشتر در این باره را در صفحه سیاست های بپرسیم می‌توانید بخوانید.

در این قسمت سوال های طراحی شده با موضوعات مختلف در دسترس شما قرار دارند که با پاسخگویی به آنها امتیاز کسب خواهید کرد.
شایان ذکر است که برای پاسخگویی حتما باید بسته سوالات الزامی را پاسخ داده باشید. بسته‌های سوالات جدید در ابتدای هر هفته برای کاربران باز خواهد شد. چنانچه با حساب کاربری خود وارد شوید بسته سوالات بیشتری را مشاهده خواهید کرد

بپرسیم یک استارتاپ تحقیق بازار و داده های محلی برای ایران است که بر پای یک ایده ساده بنا شده: هر چه مردم در روندِ تصمیم گیری های موسسات خدمات دهنده ی خود بیشتر شرکت کنند، تصمیمات بهتر و موثرتری گرفته خواهد شد.
این مسئله به مردم کمک خواهد کرد تا نظرات و افکارشان در محصولات، خدمات و به طور کلی تمام مواردی که با آن روبرو می‌شوند اعمال شود و یا در نیازسنجی‌ها و بررسی‌های میدانی در نظر گرفته شوند

این روزها، همه جا پر از داده و اطلاعات است. اطلاعاتی که از طریق تماس یا تجربه کار با سرویس‌های مختلف یا به طور مستقیم تهیه می‌شوند. تقریباً هر تراکنش یا تعاملی با هر سیستم حافظه پذیر مقادیری داده ایجاد کرده که این داده ها جمع آوری و ثبت می‌شوند.

وظیفه ی داده کاوی همانند ترجمه ی عینی «Data Mining» به معنی «کاویدن معادن داده» است. کاویدن و استخراج از منابع عظیم داده است تا اطلاعات گرانبهایی که در حجم انبوهی از اطلاعات سطحی پنهان شده است را استخراج کند. در مقیاس داده های مورد بررسی، اینکه داده ها چه چیزی را به ما نشان می دهند بسیار سخت است. اما داده کاوی به ساده سازی و خلاصه کردن داده ها در چارچوبی که برای ما قابل درک باشد می‌پردازد و به ما اجازه می‌دهد تا با مشاهده الگوها به استنتاج چیزهای مفید از مجموعه داده ها نائل شویم.

در واقع داده کاوی تصمیمات زیانده را کم می کند چون در فضایی شفاف و با اطلاعات مشخص نمی‌توانید احساسی تصمیم بگیرید؛ و با علم به گذشته می دانید کدام تصمیمات زیانده بوده اند. فلسفه ی این کار مبتنی بر آن است که با شناخت درست از گذشته، آینده را پیش بینی کنیم. تفاوت اصلی داده کاوی و علم آمار، در حجم داده های مورد تحلیل، روش مدلسازی داده ها و استفاده از هوش مصنوعی است.

علم آمار به تنهایی برای صاحبان صنایع و شرکت ها بسیار اهمیت دارد. اما اهمیت داده کاوی فراتر از علم آمار می رود و امکاناتی در اختیار شما قرار می دهد که ساز و کارهایی آماری از انجام آنها ناتوان می‌شوند. تفاوت اصلی علم آمار با شاخه ی توسعه یافته ی خود یعنی داده کاوی، در حجم داده های مورد تحلیل و روش مدلسازی داده ها است.

در بیشتر موارد حجم داده های اولیه ی مورد استفاده در داده کاوی آنقدر زیاد است که به یک چالش زمان بر و هزینه بر تبدیل می‌شود. اما مدل‌سازی داده های ورودی و دستیابی به اطلاعات پنهان و ارزشمند موجود در این حجم عظیم داده، با کمک هوش مصنوعی و شیوه های خودکار یادگیری انجام می‌شود که در بررسی های پایه ای آماری خبری از آن نیست.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

 

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید