دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت آتلیه عکاسی

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت آتلیه عکاسی

 

امروزه اثر و قدرت اینترنت بر کسی پوشیده نیست به طوری که وقتی در هر گوشه جهان اثری توسط هنرمندی خلق می شود در مدت کوتاهی توسط چندین نفر دیده می شود و بعد از گذشت مدتی حتی ممکن است میلیون ها نفر در کل دنیا از آن بازدید کنند و نظر خود را درباره آن اعلام کنند. و حتی میتوان از طریق آن هنر کشور خود را به تمام جهانیان نشان داد.

از این قدرت می توان جهت پیش برد کسب و کار نیز استفاده کرد. اگر شما هنرمندی هستید که عکاسی حرفه و شغل شماست و اگر داشتن آتلیه عکاسی کسب و کار اصلی شما است و هنوز اقدامی برای نشان دادن هنر خود به دیگران انجام نداده اید و وب سایت کوچکی برای عرضه هنر خود ندارید, اشکال ندارد. گرچه زمان از دستتان رفته است و از رقبای خود در فضای مجازی فاصله ی زیادی گرفته اید ولی می توانید ادامه این مقاله را خوانده و فرصت از دست رفته خود را جبران کنید.

نمایش نمونه کارهای منتخب به شکل مناسب و یا گرافیکی به کاربران و مشتریان برای افرادی که آتلیه عکاسی دارند باعث رونق کسب و کار در فضای مجازی شده و حتی می تواند باعث موفقیت آنها شود. وقتی شما سایتی برای آتلیه عکاسی خود در اختیار دارید این امکان برای شما وجود دارد که نمونه کارها را دسته بندی کرده و بر حسب عناوین مختلفی همچون تاریخ و …. به کاربران نمایش دهید. شما همچنین می توانید برای کاربران خود توضیحات کاملی از نمونه کار و سبک آن ارائه دهید تا خوانندگان وب سایت از مطالب شما لذت ببرند. با داشتن یک وب سایت حرفه ای می توانید قیمت اثر هنری و خدماتی را که عرضه می کنید به نمایش بگذارید.

در گذشته و حتی اکنون این رسم وجود دارد که آتلیه های عکاسی عکسی را که از افراد مشهور گرفته اند در ویترین قرار می دهند تا بتوانند به واسطه آن مشتریان را به داخل مغازه کشانده و جذب کنند. همین اتفاق می تواند در وب سایت شما نیز رخ دهد و می توانید در صفحه اصلی وب سایت خود تصاویر زیبا و منحصر به فرد را به شکل اسلاید شو و با افکت کاربرپسند در معرض دید کاربران آنلاین قرار دهید و هنر خود را به نمایش بگذارید.

داشتن کاتالوگ و تعرفه هر نمونه کار از دیگر گزینه هایی است که برای هر کسب و کار از جمله آتلیه عکاسی مهم تلقی می شود پس باید برای سایت خود نیز بخشی با این عنوان در نظر بگیرید. هنر عکاسی گرایش های مختلفی همچون عکاسی صنعتی, عکاسی کودک و… دارد که هر کدام از این گرایش ها تعرفه ها و نمونه کار مخصوص به خود را دارد و این نکات باید در بخش های مختلف سایت در نظر گرفته شود. ما در مجموعه طراحی وب سایت دلتا گروپ همه ی تلاش خود ار به کار می گیریم تا با بهترین کیفیت و زیباترین شکل این بخش مهم را برای کاربران وب سایت که قرار است در نهایت مشتری شما شوند طراحی و پیاده سازی نماییم.

یکی دیگر از بخش هایی که می توانید برای وب سایت خود در نظر بگیرید صفحه ای مربوط به نمایش مدارک و گواهی نامه هایی است که در حیطه کاری خود کسب کرده اید. شما با نمایش این مدارک و صحبت درباره آنها باعث اطمینان بیشتر کاربران آنلاین به خود خواهید شد.

امکان دیگری که برای صفحات شما می تواند وجود داشته باشد امکان اشتراک گذاری محصولات و صفحات شما توسط کاربران است به این صورت که کاربران می توانند آن ها را به دوستان خود معرفی کنند و با آنها به اشتراک بگذارند.

این اطمینان به شما داده می شود که با توجه به توصیه های گروه متخصص دلتا گروپ در زمینه سئو و بهینه سازی در موتورهای جست و جو تصاویر وب سایت شما با رتبه بالا در سایت گوگل نمایش داده خواهد شد. و ذکر این نکته ضروری است پیاده سازی این قسمت در رونق کسب و کار شما تاثیر زیادی دارد. هر چه ورود و وجود کاربران در سایت شما بیشتر باشد رتبه شما در جهان و حتی ایران افزایش یافته و همین امر باعث می شود اطمینان کاربران به وب سایت شما بیشتر باشد.

تجربه ما در مرکز طراحی وب سایت دلتا گروپ نشان داده است وجود سرویس ها و خدمات زیر در یک وب سایت آتلیه عکاسی مناسب و قابل ارائه است:

  •  طراحی صفحه ای برای نمایش کاتالوگ تمامی خدمات به صورت آنلاین
  •  طراحی صفحه وب سایت برای درج یمت و تعرفه خدمات آتلیه (در صورت درخواست شما)
  •  طراحی صفحه برای مقالات مرتبط و همچنین اخبار در رابطه با آتلیه
  •  طراحی صفحه پرداخت آنلاین هزینه های آتلیه
  •  برای دسترسی به آیتم های تخصصی طراحی وب سایت آتلیه از این لینک استفاده کنید.

از دیگر نقاط مثبت برای سایت های هنری و بخصوص سایت های آتلیه وجود عناصری همچون اسلاید شو , گالری عکس حرفه ای, نسخه چابی و از همه مهمتر وجود امکانات فروشگاهی همچون خرید و فروش آنلاین است. در مرکزطراحی وب سایت دلتا گروپ ما ابتدا در این زمینه به شما مشاوره داده و سپس کاری حرفه ای و متناسب با پروژه شما انجام می دهیم.

در صورتی که سوال و ابهامی در هر زمینه داشتید می توانید با ما تماس حاصل نمایید.