دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

بازاریابی محتوا

  • 0

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

اگر به بازاریابی محتوا فکر می‌کنید، پس حتماً به این نتیجه‌ی منطقی و مهم رسیده‌اید که صدای شما و کسب و کارتان باید در شبکه‌های اجتماعی و فضای آنلاین شنیده شود. بازاریابی محتوا همان صدای کسب و کار شماست که در فضای آنلاین منعکس می‌شود.با متخصصین ما در دلتاگروپ این کار را به راحتی می توانید انجام دهید.

بازاریابی محتوا

می‌توان گفت فضای آنلاین و کاربران آن همانند کوهی در مقابل شما قرار دارند. هرچه صدای شما واضح‌تر و رساتر و باکیفیت‌تر باشد، انعکاس آن صدا که همان پاسخ کاربران است نیز بهتر و پرسودتر خواهد بود. طبیعتاً این بازخورد نیز به سهم خود، کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد.

پس، بیشتر به فکر کیفیت صدای خود در فضای آنلاین باشید. شما با بازاریابی محتوایی دقیق و علمی و حساب‌شده جایگاه خود و کسب و کار خود را در فضای آنلاین محکم‌تر و باثبات‌تر می‌کنید. دلتا گروپ به شما کمک می‌کند با کمترین هزینه بیشترین پژواک را از صدای خود دریافت کنید؛ چون هم به جای شما فکر می‌کند، هم به خود شما کمک می‌کند بهتر فکر کنید.

مهم‌ترین عامل در بازاریابی محتوایی داشتن ماده‌ی خوب برای این کار است. ماده‌ی خوب همان محتوای خوب و دقیق است. محتوای خوب هم تولید نخواهد شد مگر با یک استراتژی دقیق و همه‌جانبه. درنهایت نیز همه این‌ها حاصل نخواهد شد مگر با کمک گروهی که کار در این حوزه را به‌صورت حرفه‌ای انجام داده و با تجربیات کاربردیشان راه‌های فرار از شکست و کسب بهترین سود در حوزه‌ی بازاریابی محتوا را به‌خوبی می‌شناسند.

خدمات دلتا گروپ تمام مراحل زیر را شامل می‌شود:

۱. تحقیق درباره‌ی کسب و کارهای مشابه شما و تشخیص نیازهای کسب و کارتان:

اینکه فقط به کسب و کار خود فکر کنید کافی نیست. باید بدانید کسب و کارهای مشابه شما چه می‌کنند. در چه مسیری حرکت می‌کنند و برای رسیدن به موفقیت چه گام‌هایی برمی‌دارند. دلتا گروپ با تحقیق و کسب آگاهی کامل در همه‌ی این زمینه‌ها و استفاده و تحلیل تجربیاتشان راه کوتاه‌تری را پیش پای شما می‌گذارد؛ چون دیگر خیلی از آزمون و خطاهایی که کسب و کارهای دیگر انجام داده‌اند، شخصاً تجربه نمی‌کنید.

۲. ایده‌پردازی و تدوین استراتژی محتوا:

بعد از آگاهی از چند و چون کسب و کارهای مشابه، وقت آن است به فکر معرفی کسب و کار خود باشید؛ اما نه به شکلی مشابه دیگران. در این مرحله خلاقیت حرف اول را می‌زند. باید بتوانید به شکلی جذاب‌تر و متفاوت‌تر خود را معرفی کنید. بعد از پیدا‌کردن این ایده، با تدوین یک استراتژی خوب و دقیق، طرح، الگو، چارچوب، مسیر و نتایج مورد انتظار از بازاریابی محتوایتان را مشخص کنید.

دقت داشته باشید که یک استراتزی خوب باید نتایج مورد انتظار و بازخورد مخاطبان شما را با کمترین درصد خطای ممکن تعیین کند. دلتا گروپ تمام تلاش خود را در این زمینه می‌کند و فقط یک تولیدکننده‌ نیست.

۳. انتشار محتوا:

همان اندازه که تولید محتوا اهمیت دارد، چگونگی انتشار محتوا و زمان و مکان آن هم مهم است. اگر شناخت درستی از شبکه‌های اجتماعی و قوانین فضای آنلاین نداشته باشید، هرچقدر هم محتوای شما خوب باشد، باز هم نتایج لازم را نخواهید گرفت. پس با مشورت و کمک متخصصان دلتا گروپ و استفاده از تجربیات آن‌ها بهترین زمان و مکان را برای نشر محتوایتان انتخاب کنید.

۴. جمع‌آوری بازخوردها و تحلیل نتایج:

هنوز کار شما و دلتا گروپ تمام نشده است. بعد از انتشار محتوا باید منتظر بازخورد مخاطبان باشیم و ببینیم استراتژی ما و محتوای حاصل از آن چقدر دقیق بوده و چه میزان از انتظارات ما را برآورده کرده است.

۵. اصلاح و بهینه‌سازی روند بازاریابی:

با بررسی نتایج و بازخوردها و تحلیل کارشناسانه‌ی آن‌ها دلتا گروپ روند بازاریابی محتوایی شما را کامل کرده و با اصلاح و بهینه‌سازی این روند به شما در کسب موفقیت در بازاریابی‌های آینده کمک خواهد کرد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :

09129371058

02128427623

نویسنده hasani

پاسخی بگذارید