دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

ایده‌پردازی خلاقانه

  • 0

ایده‌پردازی خلاقانه

ایده‌پردازی خلاقانه

ایده پردازی خلاقانه ،حتما می‌دانید اولین چیزی که مخاطب شما را در مواجهه با کسب و کارتان جذب می‌کند، وجود یک ایده‌پردازی خلاقانه در آن است. داشتن یک ایده‌ی خلاقانه و عالی در کسب و کار و به‌کاربردن آن در تمام عناصر جلوه‌های بیرونی آن می‌تواند اولین چیزی باشد که متفاوت بودن شما را به مخاطب نشان دهد.

دلتاگروپ به شما در متفاوت بودن کمک می کند

ایده‌پردازی خلاقانه( Creative Idea)

یک ایده‌پردازی خلاقانه می‌تواند شانس شما را در دستیابی سریع‌تر به موفقیت در کسب و کارتان افزایش دهد.

حتماً شما در مدتی که فعالیت داشته‌اید با جلوه‌ی بیرونی کسب و کارهای مختلفی رو‌به‌رو شده‌اید که به‌شدت شما را به خود جذب کرده‌اند و بارها از خود پرسیده‌اید چرا این گروه تجاری، مؤسسه و… تا این حد برای من جالب به‌نظر می‌رسد.

چطور چنین چیزی در معرفی کسب و کار به ذهن این مؤسسه رسیده و چرا به ذهن من نرسیده است.

جواب سؤال شما داشتن ذهنی خلاق و ایده‌پرداز یا کمک‌گرفتن از کسانی است که سال‌ها در این زمینه فعالیت کرده‌اند.

این افراد که به نوعی متخصصان این زمینه هستند، یاد گرفته‌اند ذهنشان را از قالب‌های شکل‌گرفته‌ی فرسوده و قدیمی دور کنند و در مواجهه با هر نوع کسب و کاری، این قالب‌های تکراری ذهن را شکسته و از زوایای جدید به آن‌ها نگاه کنند. یعنی دقیقاً همان کاری که ما در دلتا گروپ کرده‌ایم.

البته این توضیحات به معنای آن نیست که خود شما ذهنی ایده‌پرداز ندارید. مسئله این است که ایده‌پردازی کاری زمان‌بر است و طی رهاسازی ذهن از یک‌سری مسائل روزانه و پرواز آن بدون هیچ قید و شرطی ممکن می‌شود. به‌علاوه این گردش آزادنه‌ی فکری باید همراه با دانش تخصصی باشد.

اما وقتی می‌خواهیم خیلی زود به نتیجه‌ی دلخواه برسیم و به ‌نوعی دچار استرس و فشار فکری هستیم، طبیعی است که همیشه آشناترین راه‌ها و ایده‌ها را انتخاب کرده و تقلید می‌کنیم.

دلیل اصلی هم این است که می‌خواهیم تا حد ممکن میزان ریسک را در انتخابمان کاهش دهیم. پیشنهاد ما به شما این است که از همان ابتدا به مشورت با متخصصان این حوزه بپردازید.

قصد ما در دلتاگروپ این است که ضمن ارائه‌ی ایده‌های نو و بکر، کمک کنیم تا خود شما هم به ایده‌های خلاقانه دست پیدا کنید.

دلتاگروپ در ایده‌پردازی از خود شما هم کمک می‌گیرد. شما می‌توانید در صورت تمایل در جلسات طوفان فکری ما شرکت کنید و خودتان هم در جریان ایده‌پردازی ما و جزیی از گروه ما باشید.

در این جلسات ایده‌های قدیمی و جدید در کنار هم مطرح ‌شده و با کمک خود شما یک یا چند تا از این ایده‌ها انتخاب می‌شوند.

دلتاگروپ با توجه به تجربه‌های فراوان که در زمینه‌های بازاریابی محتوایی، تولید محتوا، طراحی پوستر، طراحی لوگو، ایده‌پردازی خلاق، طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و… دارد.

به‌خوبی می‌تواند ایده‌های خامی که در این جلسات مطرح می‌شود، به‌صورت خلاقانه پرورش داده و از ماده‌ای خام و بدون شکل، ایده‌ای جذاب و پخته با زوایایی سنجیده و شکل‌گرفته به شما ارائه دهد.

یعنی هم ایده‌ای نو و تازه برای معرفی کسب و کارتان پیدا می‌کنید، هم ریسک استفاده از ایده‌ای تازه و بکر را از طریق به‌کارگیری تجربیات فراوان دلتاگروپ و همکاری با آن‌ها کاهش می‌دهید. داشتن ایده‌ای خلاق و جذاب و صدالبته پخته بی‌نهایت مهم است.

هرگز نباید با دردست‌داشتن یک ایده‌ی خام که همه‌ی جنبه‌های آن به‌خوبی پرداخته نشده و مشخص نیست، وارد کار شوید.

چون نه‌تنها به شما کمکی نخواهد کرد، بلکه چه بسا کسانی دیگر ایده‌ی خام شما را بردارند، پردازش کنند و با شکل‌دادن به آن و صیقل‌زدن به ظاهر بی‌شکل و فرم آن هویتیجذاب به آن ببخشند و به بهترین شکل در کسب و کار خود از آن استفاده کنند.

یک ایده‌ی جذاب می‌تواند در طراحی سایت شما، کارت ویزیت شما، طراحی داخلی دفتر شما و به‌طور‌کلی جلوه‌ی بیرونی کار شما به‌کار رود و بر مخاطب تأثیر مستقیم بگذارد.

   اگر به‌دنبال ایده‌های نو و خلاقانه با کمترین ریسک هستید، با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس:

09129371058

02128427623

نویسنده hasani

پاسخی بگذارید