دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی اپلیکیشن‌‎های آنلاین در الکامپ 97

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > طراحی اپلیکیشن الکامپ97 > طراحی اپلیکیشن‌‎های آنلاین در الکامپ 97
  • 0

طراحی اپلیکیشن‌‎های آنلاین در الکامپ 97

خدمات طراحی اپلیکیشن‌‎های آنلاین در الکامپ 97

ابوالفضل رضایی مدیر دلتاگروپ در خصوص این مجموعه گفت:دلتاگروپ در حوزه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن‌های مرتبط با کسب‌وکارهای مرتبط فعالیت می‌کند.
در دو سال گذشته روی کسب‌وکارهای آنلاین که در مشاغل مختلفی را شامل می‌شود محصولات زیادی را به بازار عرضه کرده است از جمله این محصولات: می‌توان به طراحی اپلیکیشن‌های تاکسی‌های آنلاین، پیک موتوری آنلاین، درخواست خدمات پرستاری آنلاین، درخواست خدمات رزرو نوبت آنلاین، اپلیکیشن‌های سفارش نان و خیلی محصولات دیگر که مشاغل مختلفی را پوشش می‌دهد اشاره کرد.

وی در خصوص مزیت این مجموعه نسبت به باقی شرکت‌ها گفت: با توجه به این که بحث زمان در طراحی یک اپلیکیشن بسیار مهم است. ما توانسته‌ایم با طراحی پیش‌نیازها، فرآیند طراحی اپلیکیشن‌ها را سرعت داده و حتی از لحاظ هزینه نیز به مشتری کمک کنیم. ما پلتفرم‌هایی را در کسب و کارهای آنلاین پیش بینی کردیم تا بتوانیم در مدت زمانی کمتر از دو هفته پلتفرم‌های مدنظر مشتریان را برایشان آماده کنیم و به آنها تحویل دهیم.

رضایی در خصوص هدف از حضور در الکامپ 97 گفت:  هدف اصلی ما عرضه محصولات و معرفی خدماتمان بوده است. ما جز معدود شرکت‌های طراحی نرم‌افزار هستیم که توانسته با محصول آماده به نمایشگاه بیاید.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت deltagroup.co.com مراجعه کنند و نمونه کارهای اجرا شده را مشاهده کنند.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :

1058 937 0912
7623  2842  021

نویسنده naziri

پاسخی بگذارید