دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت املاک

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت املاک

فروش ملک و اجاره آن یکی از کسب و کارهای پررونق است. با طراحی سایت املاک به صورت اختصاصی و با امکانات بالا شما می توانید به صورت اینترنتی وارد این کسب و کار شوید. ساخت سایت املاک تنها مختص به مشاورین املاک نیست. امروزه کاربران مراحل خرید و فروش و یافتن مشتری را به صورت آنلاین انجام می دهند. همانطور که می دانید در دنیای کنونی تبلیغات چاپی و سنتی از جایگاه مطمئن و مستحکمی نسبت به گذشته برخوردار نمی باشند. بنابراین ساخت سایت املاک می تواند آینده شغلی افرادی را که در این صنف فعالیت ندارند تحت تاثیر گذاشته و دگرگون کند. برای ایجاد مزیت های رقابتی روش های زیادی وجود دارد که برخی از آنها را نیز فقط خود شما به عنوان کسی که در این حرفه مشغول کار است می دانید. اما شاید بتوان از ظرفیت های خارج از حرفه تان نیز بهره گیرید. باید بررسی کرد که طراحی سایت مشاور املاک حرفه ای به چه المان های نیاز دارد ؟

طراحی سایت املاک حرفه ای در ساده ترین حالت می تواند شامل موارد زیر باشد :

  • ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با حرفه املاک
  • امکان ثبت چند عکس برای هر ملک
  • امکان معرفی و مشخص کردن مکان جغرافیایی دفتر شما روی نقشه
  • امکان ثبت چند عکس برای هر ملک
  • امکان جستجوی املاک براساس تعداد اتاق
  • تعریف تاریخ انقضای نمایش برای ملک
  • مدیریت کاربران

بنابراین با طراحی سایت املاک ، می توانید در کنار فعالیت های خود در دنیای حقیقی ، از ظرفیت های دنیای جهانی اینترنت استفاده کرده و خدمات خود را به افراد علاقه مند در سراسر جهان ارائه دهید. مهم ترین برتری داشتن یک سایت نسبت به یکدفتر ، گستردگی فعالیت های خود است. یعنی شما می توانید مثلا روازنه به 5 نفر مراجعه کننده به دفترتان پاسخ دهید اما اینعدد در وب سایت تان می تواند تا 5 هزار نفر هم برسد .

تیم حرفه ای “دلتاگروپ” با ارائه خدمات طراحی سایت  آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.