دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت مجله ای

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت مجله ای

بدون شک همه‌ی شما کاربران گرامی به اهمیت طراحی سایت مجله اینترنتی امروزه پی برده اید. مجلات و نشریات در کنار روزنامه‌های جز پرفروش‌ترین محصولاتی هستند که روزانه در دکه‌های روزنامه‌فروشی یافت می‌شود. برخلاف روزنامه‌ها که خبرهای روز را پیگیری می‌کنند و مشتریان آن‌ها بسیار گسترده و عمومی است، از کارمندی که در حال رفتن به محل کار است تا عابری که در حال عبور از خیابان است.

از این رو می توان به اهمیت طراحی سایت مجله اینترنتی پی برد. مجله اینترنتی یک سایت مشابه همان مجله های کاغذی است که دسته بندی های مخصوص خود را دارد و در مورد مسائل مختلف مطالب را منتشر می کند. یک مجله اینترنتی یک سایت تجاری نیست ولی این گونه سایت ها به شدت پول ساز هستند.

شما به‌عنوان ناشر یک مجله می‌توانید نه‌تنها مجله خود را به همه افراد معرفی کنید بلکه می‌توانید مجله را در اختیار آن‌ها بگذارید و هزینه آن را دریافت کنید، بدون اینکه حتی مشتری را ببینید و جالب‌تر از آن اینکه بدون اینکه حتی مجله که فلسفه وجودی آن چاپ است را روی کاغذ چاپ کنید؛ اما چگونه؟ پاسخ در همین صفحه نهفته است. شما می‌توانید یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه مشابه وب سایتی که در حال مشاهده آن هستید. بلکه یک طراحی سایت مجله اینترنتی.

امکاناتی که شما می توانید در سایت مجله اینترنتی داشته باشید:

  • در طراحی سایت علاوه بر متن و عکس شامل ویدئو و محیط‌های گرافیکی تعاملی باشد.
  • آرشیوهای مختلف در طراحی سایت با توجه به نوع انتشار مجله‌تان مانند ماهانه، هفتگی و یا ماهانه را نمایش دهد
  • نسخه الکترونیکی PDF داشته باشد و با پرداخت مبلغ آن، کاربر بتواند مجله را بلافاصله دریافت و مشاهده کند
  • قسمتی جهت Like کردن مطالب و رتبه‌بندی آن‌ها داشته باشد
  • امکان لینک به وب سایت های دیگر
  • امکان پخش صوت و ویدئو
  • دسترسی به شبکه های اجتماعی
  • ارائه آرشیو روزنامه ها و مجلات
  • خبرنامه.

در طراحی سایت مجله الکترونیکی با فعال کردن امکانات فروشگاهی می توانید روزنامه یا مجلات را به صورتی اینترنتی نیز به فروش برسانید.

با این کار نه‌تنها شرایط فنی طراحی وب‌ سایت به‌صورت مناسب رعایت می‌شود بلکه تمامی ویژگی‌های سایت کاملا اختصاصی و با توجه به نیازها و درخواست‌های شما برای شما طراحی و پیاده‌سازی می‌گردد. طراحی سایت مجله اینترنتی و طراحی وب سایت حرفه‌ای نشریات آنلاین تخصص ماست .برای مشاوره در زمینه طراحی سایت مجله اینترنتی با کارشناسان ” دلتا گروپ ” در ارتباط باشید.