دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت پزشکی

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت پزشکی

باید بگوییم امروزه همه چیز تغییر کرده و پزشکان زیادی در اینترنت و فضای مجازی فعالیت مستمر و موثری دارند . پس آستین ها را بالا بزنید و به فکر طراحی سایت پزشکی وطراحی وب سایت ویژه پزشکان برای حرفه خود باشید .
معمولا بسیاری از افراد اطلاعات خاصی درباره تخصص های پزشک ندارند. درباره خواص درمانی غذاها اطلاع چندانی ندارند؛ و این موضوع می‌تواند سبب عدم استفاده مناسب از جامعه پزشکان شود.اگر شما یک پزشک هستید شاید به دنبالارتباط بیشتر با مردم باشید. نه‌ تنها ارتباط با بیماران بلکه مشاوره با همه افراد جهت آگاهی بخشیدن به آن‌ها در حوزه‌های مختلف پزشکی.
نکته ای دیگر درباره طراحی سایت پزشکی این است که با قراردادن مقالات و تجربیات خود و در میان گذاشتن آنها با دیگرهمکارانتان و یا پزشکانی که به تازگی کار خود را آغاز نموده اند تعداد بازدید سایت خود را به صورت رایگان بالا برده و به صدر جستجو ها بیایید. اگر فردی با جستجو در اینترنت در رابطه با بیماری خود مطلب جالبی در سایت شما پیدا کند مطمئنا سایت شما را به دوستان خود نیز معرفی خواهد کرد و اینگونه بازدید کنندگان سایت شما به مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند شد.
با طراحی سایت پزشکی شما ارتباط مستقیمی با مراجعان خود داشته و میتوانید به صورت اینترنتی از وضعیت بیماران خود مطلع شده و مشاوره لازم را ارائه دهید.
یکی دیگر از محسنات طراحی وب سایت پزشکی وجود داشتن صفحه تماس با ما است که افراد میتوانند به راحتی راه های ارتباطی با شما را در یابند و در صورت نیاز وقت خود را نیز رزرو کنند.مراجعه کنندگان شما به راحتی می توانند از طریق آدرس و گوگل مپ موجود در صفحه تماس با ما مطب شما را پیدا کنند. بیماران حتی می توانند از طریق سایت پزشکی شماوقت معاینه بگیرند و یا حق ویزیت خود را اینترنتی پرداخت کنند.

معمولا در طراحی وب سایت هایی پزشکی می توانیم چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه دهیم که عبارتند از :

•  ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با فضای پزشکی و درمان و سلامتی
• ارائه تقویم کاری مشخص‌کننده زمان و مکان حضور خود در مطب یا بیمارستان‌ها
• صفحه وب مربوط به تعیین وقت قبلی
• درج و دانلود مقالات و اخبار مربوط به پزشکی
• ثبت نام کاربران برای مشاهده های گرفته شده و تغییر وقت
• نمایش تازه های پزشکی

به‌منظور گسترش فعالیت‌های اینترنتی خود از طریق وب‌سایت، شما نیاز به یک وب‌سایت پزشکی پربازدید دارید. برای این کار راه‌های متفاوتی وجود دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها طراحی بهینه وب‌سایتتان برای موتورهای جستجو است. درصورتی‌که فعالیت‌های خاصی را که تحت عنوان سئو از آن‌ها یاد می‌شود، بر روی وب‌سایتتان انجام دهید، هنگام جستجوی مطالب پزشکی، وب‌سایت شما در صفحه اول نتایج موتورهای جستجویی نظیر گوگل نمایش داده می‌شود. این امر سبب افزایش بازدید از سایت شما می‌گردد چراکه عمده ترافیک ورودی به وب‌سایت‌ها از طریق موتورهای جستجو هدایت می‌شود.

بنابراین به ‌منظور پیاده ‌سازی مناسب این موارد، پیشنهاد می‌شود که طراحی وب‌ سایتتان را به یک طراح ماهر و با تجربه بسپارید. تا از همه لحاظ یک سایت جامع و کامل را تحویل گرفته و از آن بهره گیرید. برای اطلاع از جزئیات طراحی سایت پزشکی با “کارشناسان دلتا گروپ” در ارتباط باشید.