دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت رستوران

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت رستوران

چرا رستوران ها به طراحی سایت حرفه ای نیاز دارند؟

در سال های اخیر، حضور حرفه ای در فضای آنلاین به عنوان یک ابزار عالی بازاریابی برای هر کسب و کاری شناخته می شود. کسب و کارهای مرتبط با غذا مانند رستوران ها از جمله کسب و کارهایی هستند که می توانند با استفاده از وب سایت های حرفه ای، به رشد و توسعه کسب و کار خود کمک کنند. طراحی وب سایت رستوران با اهداف متفاوتی نظیر وفادارسازی مشتریان ، دردسترس بودن اطلاعات مربوط به مجموعه و جذب مشتری و … انجام میپذیرد.

اگر شما هم صاحب یکی از این رستوران‌ها باشید، ممکن است به دلیل وجود رقیبان زیاد به دنبال روش‌های جدید و منحصربه‌فردی برای جذب مشتری باشید. روش‌های نویی که به‌عنوان مزیت رقابتی در برابر رقیبانتان باشد. پیشنهاد ما به شما این است که نگاهی به اطرافتان بیندازید و از جدیدترین تکنولوژی و پیشرفت‌های بشر استفاده کنید.اگر کمی دقیق به اطرافتان نگاه کنید، عمده افرادی را می‌بینید که بخشی از وقت خود را صرف گردش در فضای مجازی و اینترنت می‌گذرانند. این فضا که یک فضای بسیار گسترده می‌باشد می‌تواند به‌عنوان مکانی برای معرفی رستوران شما باشد.

  • سرویس هایی که معمولا در یک وب سایت رستوران ارائه می شود معمولا به شکل زیر است که البته با توجه به سلیقه شما متنوع و متفاوت می شود:
  • طراحی صفحه وب گرافیکی زیبا و جذاب و متناسب با فضای غذا و رستوران
  • طراحی صفحه وب کامل رستوران به همراه نمایش آدرس آن بر روی نقشه‌های اینترنتی نظیر گوگل مپ
  • طراحی صفحه وب معرفی شعبه‌های مختلف خود در سراسر شهر یا سایر شهرها به همراه اطلاعات آن‌ها
  • طراحی صفحه وب نمایش توضیحات کامل راجع به غذاها به همراه زمان تقریبی آماده شدن و قیمت
  • طراحی صفحه وب ارائه آخرین اخبار و اطلاعیه‌هایی مانند تخفیف‌ها در مناسبت‌های خاص
  • طراحی صفحه وب رزرو اینترنتی غذا و انجام سفارش‌های به‌صورت اینترنتی در طراحی سایت

بنابراین با داشتن طراحی سایت فروشگاهی رستورانهای آنلاین ، شما می‌توانید گسترده فعالیت‌های خود را در فضای مجازی افزایش داده و علاوه بر معرفی خود به همه کاربران اینترنتی، امکان ارائه غذاهای خود را به‌صورت دریافت سفارش‌های اینترنتی فراهم کنید.

اگر شما به دنبال طراحان وب و توسعه دهندگان حرفه ای برای ساخت یک وب سایت منحصر به فرد و حرفه ای برای کسب و کار رستوران خود هستید، می توانید برای مشاوره و پیاده سازی پروژه با تیم طراحی و توسعه “دلتا گروپ ” تماس حاصل کنید.