دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت بازرگانی

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت بازرگانی
اولین اولویت برای موفقیت و رونق کسب و کار بازرگانان جذب مشتری می باشد که رسیدن به آن چندان آسان نیست. برای جذب مخاطبان برای فروش کالا و ارائه سرویس باید از تمامی ابزارها استفاده کرد. برای آسان تر کردن راه رسیدن به این هدف, وجود یک وب سایت و بهره بردن از کاربران بسیار زیاد آنلاین می تواند مفید باشد.

برای اثبات این گفته می توانید فروشگاه های آنلاین خوبی را که هم اکنون در ایران مشغول به فعالیت هستند در نظر بگیرید. با استفاده از وب سایت می توانید خود و سازمانتان و همچنین مدت زمان فعالیت و موفقیت خود در امور بازرگانی را معرفی نمایید تا مخاطبان شما را بهتر و بیشتر بشناسند.

امروزه ارائه رزومه کاری آنلاین در هر کاری متعارف است و بسیاری از مخاطبان آنلاین وب سایت رزومه شما را برای دیگران ارسال می کنند و این امر باعث معروف شدن و بیشتر دیده شدن شما خواهد شد.

خریداران حتی در سطح کلان نیز به دنبال تخفیف هستند بنابراین در صورتی که فروش آنلاین دارید می توانید با طراحی یک سیستم دقیق تخفیف کاربران را بیشتر در وب سایت خود نگه دارید تا بازدید روزانه شما افزایش یابد. باید این نکته را در نظر داشته باشید که در کنار مشتریان سنتی خود باید مشتریان جدید آنلاین را نیز خشنود نگه دارید. ما نیز وب سایت شما را به گونه ای طراحی خواهیم کرد که بتوانید رتبه های بالای گوگل را کسب کنید که این امر نیز باعث افزایش بازدید از سایت شما خواهد شد.

یکی از روش های دیگری که مخاطبان زیادی را به وب سایت شما می کشاند معرفی نمایندگی های فروش است. از دیگر امکانات موجود در سایت نمایش محصولات منتخب یا قوانین جدیدی است که برای کالایی خاص در کشور تصویب می شود که شما می توانید آنها را به بهترین شکل و کیفیت به اطلاع مخاطبان آنلاین خود برسانید.

همچنین وجود بخش اخبار و مقالات در هر وب سایت باعث می شود تا برحسب عادت هر روزه کاربران زیادی وارد وب سایت شما گردند. وجود این قسمت باعث بالا رفتن رتبه وب سایت شما در موتورهای جست وجو مثل گوگل می شود. بطوریکه در نتایج جست و جوی کلمات کلیدی وب سایت شما در اولین نتایج نمایش داده می شوند.

با توجه به تجربه های مختلف در طراحی و برنامه نویسی و ارزیابی از مشتریان مختلف تلفنی و یا حضوری مرکز طراحی وب سایت دلتاگروپ باید این مطلب را خدمت شما عرض کنیم که معمولا وب سایت های بازرگانی همان وب سایت های شرکتی هستند با این تفاوت که نمایش محصول و فروش آن برای صاحب یک وب سایت بازرگانی اهمیت زیادی دارد. بنابراین در زمان مشاوره با کارشناسان ما در مورد امکانات وب سایت بازرگانی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

سرویس ها و خدماتی که به صورت آنلاین در وب سایت بازرگانی ارائه می شوند عبارتند از:

  •  طراحی صفحه وب گروه بندی محصولات وارداتی و صادراتی
  •  طراحی صفحه وب برای معرفی محصولات به همراه نحوه استفاده, تصاویر , کاتالوگ و بروشور
  •  طراحی صفحه وب محصولات منتخب
  •  طراحی صفحه وب معرفی نمایندگی فروش
  •  طراحی صفحه وب درج و مدیریت نظر کاربران در رابطه با محصول
  •  طراحی صفحه وب برگزاری قرعه کشی آنلاین در زمانهای مختلف و اعلام نتایج آن به صورت آنلاین
  •  و دیگر آیتم های تخصصی طراحی وب سایت بازرگانی….

و بسیاری دیگر از امکانات که در هنگام مشاوره و تنظیم قرار داد با شما در میان خواهیم گذاشت. بنابراین چنانچه شما هم دوست دارید در فضای مجازی و اینترنت از رقبای خود پیشی بگیرید و از پتانسیل کاربران آنلاین که با موبایل و تبلت هم کالای مورد نظر خود را جست و جو می کنند, بهره مند شوید، می توانید با ما تماس بگیرید.

همچنین در صورت هرگونه سوال در هر زمینه ای می توانید با ما تماس بگیرید.