دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت تخفیف

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت تخفیف
مشتریان در همه حالت به دنبال کالای ارزان هستند. مشتریان به صورت حضوری مغازه های مختلف را می بینند تا کالای خود را با قیمت کمتری پیدا کنند, در فضای مجازی نیز حق انتخاب بیشتر است و می توان در بین وب سایت های گوناگون و فروشگاههای مختلف بهترین را انتخاب کرد. بنابراین یکی از سیاست های جذب مشتری دادن تخفیف برای کالاهای مختلف می باشد که می تواند کاربران را به خرید از وب سایت شما ترغیب کند و اعتماد به وب سایت شما بیشتر شود.

از این رو در سالهای اخیر وب سایت های تخفیف گروهی طراحی و پیاده سازی شده است که با استقبال کاربران آنلاین روبرو بوده است. نحوه کار اینگونه وب سایت ها بدین شکل است که با صاحبان کسب و کارهای مختلف قرارد هایی بسته می شود و با خرید مشتریان آنها از طریق سایت شما درصدی از خرید به عنوان پورسانت به شما تعلق می گیرد.

به علت تنوع کالا و خدمات این نوع وب سایت ها مورد توجه کاربران آنلاین قرار دارد. کوپن های تخفیف برای هر کاربری بسیار جالب است و آنها را برای خرید بیشتر ترغیب می کند. با داشتن تنوع کالا و خدمات همزمان با افزایش بازدید از وب سایت شما موتورهای جستجوگر همچون گوگل از وب سایت شما خوششان خواهد آمد و شما را نسب به وب سایت های دیگر در رتبه بالاتری قرار می دهد.

با طراحی یک سیستم جستجو در داخل سایت می توانید این امکان را به کاربر بدهید که محصولات دارای تخفیف را سریع تر و راحت تر پیدا کنند. و در نهایت اگر کاربران اطلاعاتی که نیاز دارند به راحتی پیدا کنند از وب سایت شما استقبال کرده و به آن وفادار خواهند ماند. بنابراین با طراحی یک وب سایت تخفیف می توانید فعالیت خود را در سطح اینترنت آغاز کرده و آینده خود را روشن تر ترسیم کنید.

بخش مهم در این وب سایت ها داشتن پنل مدیریت برای صاحب و مدیریت سایت است که با این اطمینان را به شما می دهیم که با بالاترین کیفیت این بخش را طراحی کرده تا بتوانید به راحتی وب سایت خود را مدیریت کنید. در پنل مدیریتی شما سطوح دسترسی مختلفی وجود خواهد داشت تا با استخدام افراد مختلف و واگذاری بخش های مختلف به آن وب سایت خود را مدیریت کنید.

در طراحی وب سایت تخفیفی حتما صفحه ای را در نظر میگیریم که کاربر بتواند به راحتی تخفیف مدنظرش را در سریع ترین حالت ممکن به دوستان و آشنایان معرفی کند این تکنیک باعث سرازیر شدن کاربران بیشتر به وب سایت شما خواهد شد. هر چه تعداد کاربران افزایش یابد به معنی داشتن رتبه بهتر می شود و در نتیجه کاربران بیشتری به وب سایت شما اطمینان خواهد کرد.

با بهترین تکنیک طراحی, صفحه اصلی وب سایت شما را طراحی خواهیم نمود زیرا کاربران با دیدن صفحه نخست راحت تر می تواند تصمیم گیری کنند و با مشاهده تخفیف های برتر موجود در سایت بر روی آن کلیک کنند. در این صفحه بخشی را برای تبلیغات در نظر خواهیم گرفت چرا که صاحبان کسب و کار ها تمایل دارند از پتانسیل کاربران آنلاین شما استفاده کرده و در فضایی از وب سایت شما بنر تبلیغاتی خود را قرار دهند.

البته باید این نکته را در نظر گرفت که اغلب سایت های فروشگاهی که مرکز طراحی وب سایت دلتاگروپ نیز در طراحی و پیاده سازی آن تجربه دارد سیستم و مکانیزم تخفیف وجود دارد. این بخش در سایت های فروشگاهی شامل تخفیف های مناسبتی, تخفیف بر اساس میزان خرید, تخفیف بر اساس شرکت در قرعه کشی و برنده شدن در آن, تخفیف فصلی و دیگر روش های تخفیفی می باشد.

سرویس ها و خدمات موجود در یک سایت تخفیف و خرید گروهی عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب موضوع بندی گروه ها و کالاها
  • طراحی صفحه وب تعریف طرح های متخلف تخفیفی
  • طراحی صفحه وب معرفی محصولات به دیگران و دعوت از آنها برای عضویت
  • طراحی صفحه وب کوپن تخفیف برای انگیزه و خرید بیشتر کاربران
  • و دیگر آیتم های تخصصی برای طراحی وب سایت تخفیف

چنانچه سوال و مشکلی در این زمینه دارید می توانید با تماس حاصل نمایید. دلتاگروپ در کنار شما است.