دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت فروش شارژ

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت فروش شارژ

امروزه تمامی افراد از نوجوانان تا کهنسالان یک تلفن همراه یا موبایل دارند و از آن استفاده می کنند به همین علت یکی از پردرآمدترین کسب و کارها مخابرات و سازمانهای ارتباطات رادیویی می باشد. حتی فروش گوشی های هوشمند نیز جز کسب و کارهای موفق محسوب می شود. در کنار این فعالیت ها فروش شارژهای اپراتورهای مختلف مانند همراه اول, ایرانسل,تالیا و رایتل در کنار شغل اول می تواند برای شما بسیار سود آور باشد.

حتی می توان این نوع وب سایت ها را در کنار وب سایت های دیگر داشته باشید و به راحتی در کنار وب سایت پربازدید خود یک وب سایت فروش شارژ راه اندازی کنید و سود خوبی را کسب نمایید. در نگاه نخست ممکن است این مدل کسب و کار به چشم نیاید ولی در طولانی مدت و زمانی که در بین افراد جا می افتد می تواند بسیار سودمند باشد.

دلتا گروپ برای راه اندازی این وب سایت تمامی مراحل همچون مذاکره با اپراتور و راه اندازی پرداخت آنلاین را برای شما انجام می دهد و شما از طریق پنل کاربری که برای شما در نظر گرفته می شود می توانید حساب کاربری خود را چک کرده و کنترل کنید. همچنین می توانید برای پیشرفت و افزایش بازدید کنندگان فروش شارژ از مشاوره های رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

وب سایت های فروش شارژ به علت بازدیدکنندگان بالایی که دارند می توانند مکان مناسبی برای تبلیغات باشند و شما می توانید در قالب بنرهای تبلیغاتی تبلیغات سازمانهای مختلف را قرار دهید و از این راه نیز درآمد کسب کنید. زیرا بسیاری از سازمان ها بدون اهمین به زمینه فعالیت سایت تنها به دنبال سایت های پربازدید جهت تبلیغات هستند. پس هم اکنون حتی قبل از دریافت پیش فاکتور می توانید به تعرفه بندی بخش های مختلف در وب سایت خود فکر کنید.

با طراحی زیبا و جذاب می توانید تمامی کاربران با هر رنج سنی را جذب کنید. متخصصان ما در دلتا گروپ برای ثبت سفارش و خرید شارژ در وب سایت شما بهترین و راحت ترین مراحل را در نظر خواهند گرفت تا کاربران به راحتی بتوانند به مقصود خود برسند و شارژ مورد نظر خود را تهیه کنند.

برای ترغیب کاربران به خرید شارژ بیشتر می توانید سیستم تخفیف در نظر بگیرید. همچنین می توانید بازاریابهایی برای مغازه های خوارو بار فروش و سوپر مارکتها استخدام کنید و میزان فروش آنلاین شارژ را افزایش دهید و از اپراتورهای تلفن همراه پورسانت دریافت کنید.

سرویس ها و خدماتی که در طراحی وب سایت فروش شارژ ارائه می شوند عبارتند از:

  •  طراحی صفحه وب برای فروش شارژ از طریق درگاه بانکی
  •  طراحی صفحه وب برای ثبت نام کاربران و ارائه کد تخفیف به آنها
  •  طراحی صفحه وب برای ارائه کد تخفیف به کاربرانی با تعداد خرید بالا
  •  طراحی صفحه وب برای ارسال پیامک به کاربران
  •  و دیگر آیتم های تخصصی طراحی وب سایت فروش شارژ

همچنین در صورتی که در هر زمینه ای سوال و ابهامی داشتید می توانید با ما در تماس باشید. دلتا گروپ در کنار شما است.