دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت علمی

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت علمی
امروزه پیشرفت و دگرگونی در تمامی حوزه ها برای بسیاری از افراد جذابیت دارد و این گونه افراد همواره به دنبالاخباری در این زمینه خواهند بود. همچنین دانشمندان و اساتید نیاز دارند خود را معرفی کرده و همچنین دستاوردها خود را برای عموم به نمایش بگذارند. اگر این افراد وب سایت شخصی یا علمی نداشته باشند به ناچار آنها را در شبکه های اجتماعی قرار می دهند که شاید در ابتدا خوب باشد اما در دراز مدت پاسخگوی نیازهای مختلف افراد نخواهد بود.

تعداد افراد علمی بسیاری برای مکاتبات رسمی خود با شرکت ها و سازمان ها از yahoo یا Gmail استفاده می کنند که حالتی غیر رسمی خواهد داشت در حالیکه این افراد باید برای خود ایمیل با نام منحصر به فرد و مخصوص داشته باشند که این امر تنها در صورت داشتن یک آدرس وب سایت مخصوص امکان پذیر است.

مسائل و موارد در رابطه با علم بسیار گسترده است به همین علت داشتن یک وب سایت در زمینه علمی می تواند برای کاربران آنلاین بسیار جالب و جذاب باشد. این گونه وب سایت ها به این علت که مطالب زیادی دارند به راحتی می توانند در رتبه های خوب و بالای گوگل قرار گیرند.

در هنگام شروع کار برای طراحی سایت خود باید طرح و برنامه داشته باشید تا بتوانید به هدف خود برسید. البته ما در هنگام مشاوره راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا در نهایت بتوانیم بهترین طراحی و توسعه را برای وب سایت شما داشته باشیم. همکاران ما تمامی موارد و خواسته ها را از شما دریافت کرده تا بهترین مشاوره را در این زمینه برای شما داشته باشند.

در وب سایت خود حتما باید از توانمندیها و توانایی های خود صحبت کنید و ما نیز این صفحه را با بهترین کیفیت برای شما پیاده سازی خواهیم نمود. برای این صفحه از تصاویر با کیفیت و متنوع استفاده می کنیم و دسته بندی های لازم جهت معرفی توانمندیهای علمی شما و یا سازمانتان در نظر خواهیم گرفت. این دسته بندی ها به کاربران نیز کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان اطلاعات مورد نظرشان را پیدا کنند.

با تجربه دلتاگروپ در طراحی اینگونه وب سایت ها می توان گفت این وب سایت ها نیز جز وب سایت های شرکتی قرار دارند و بیشتر آیتم های تخصصی این دو گروه با یکدیگر شباهت دارند. در مشاوره هایی که با همکاران ما در مرکز طراحی وب سایت دلتاگروپ این موارد به صورت کامل برای شما توضیح داده خواهد شد. هم اکنون نیز می توانید با اطلاعات تماس ما جهت گرفتن زمان مشاوره تماس حاصل نمایید.

سرویس ها و خدماتی که در وب سایت های علمی ارائه می شون عبارتند از:

  •  طراحی صفحه وب جهت درج اخبار در زمینه موضوعات مختلف علمی و فناوری
  •  طراحی صفحه وب برای درج بیوگرافی بزرگان علمی
  •  طراحی صفحه وب برای پرسش و پاسخ و ارتباط با افراد آنلاین سایت
  •  طراحی صفحه وب برای معرفی کتابهای تخصصی
  •  طراحی صفحه وب جهت نمایش و ارسال مقاله
  •  طراحی صفحه وب جهت فروشگاه
  •  طراحی صفحه وب برای درج تبلیغات مرتبط و درآمد زایی
  •  ارتباط با شبکه های اجتماعی مختلف همچون فیسبوک
  •  طراحی صفحه وب برای نمایش سخن بزرگان
  •  و دیگر آیتم های تخصصی برای طراحی وب سایت علمی

چنانچه بعد از مطالعه این مقاله تمایل دارید یک وب سایت علمی در زمینه فعالیت خود داشته باشید می توانید برای سفارش با ما تماس گرفته و مراحل مقدماتی را آغاز نمایید.

همچنین در صورت هرگونه سوال در هر زمینه ای می توانید ما تماس بگیرید.