دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

موشن گرافیک

  • 0

موشن گرافیک

موشن گرافیک

موشن گرافیک یا گرافیک متحرک مکتبی جدید در برقراری ارتباط با مخاطبان است
موشن گرافیک یا گرافیک متحرک، همان هنر تلفیق صدا و حرکت است که از طریق به‌کار بردن انیمیشن یا تکنیک‌های سینمایی، در قالبی سینمایی یا تلویزیونی، ساخته می‌شود.با کمک دلتاگروپ بهترین موشن گرافی را بسازید.

موشن گرافی

به عنوان مثال: تیتراژ شروع اغلب فیلم‌ها و سریا‌ل‌ها یا سکانس‌های آغازین یک برنامه تلویزیونی از این ویژگی برخوردار هستند. ضمناً انیمیشن‌های مبتنی بر وب و آرم سه بعدی کانال‌های تلویزیونی نیز از جمله این گرافیک‌های متحرک هستند.

البته در برخی منابع آمده است؛ بین موشن گرافیک و انیمیشن مرز مشخصی وجود ندارد و از کلمه Blury برای آن استفاده کرده اند. در واقع این‌ دو شباهت‌های بسیار زیادی به هم دارند؛ امّا موشن گرافیک هنری است که همه هنرها را شامل میشود.

گرچه این فرم هنری در دوره‌های پیش کمتر مورد استفاده قرار می‌گرفت؛ امّا در سال‌های اخیر با اضافه کردن برخی تکنیک‌های به‌روز فیلم‌سازی و صداگذاری حرفه‌ای مجدداً مورد توجه قرار گرفت. امروزه موشن گرافیک نقش ویژه‌ای در تبلیغات و اطلاع‌رسانی رسانه‌ای و فیلم‌سازی یافته است.

موشن‌گرافیک ابزاری در جهت انتقال محتوا در دنیای رسانه‌های اجتماعی معاصر است.

نامهای تجاری برای شناخته شدن خود از موشن گرافیک استفاده میکنند. تیم طراحان دلتاگروپ با بهره‌مندی از کارکنان ماهر و مجرب شما را برای ساخت بهترین موشن گرافی مرتبط با تجارت‌تان یاری خواهد کرد.

وجه تمایز طراحان دلتاگروپ در میزان تجربه بالای آنها در گرافیک سنتی است که همین مطلب باعث شده تا ‌بتوانند عناصر زمان، صدا و فضا را با مهارت و دانش بالا که در فیلم‌سازی یا انیمیشن کسب کرده‌اند؛ ترکیب کنند.

باید توجه داشته باشید که طراحی موشن گرافیک، به بیش از چند ابزار نیاز دارد. تکنیک‌های به‌کار رفته در این هنر، بستگی زیادی به طراح دارد.

یکی از برنامه‌های عمده که توسط طراحان دلتاگروپ بکار می رود؛ برنامه ادوبی افتر تکنولوژی افکتس است که به ما اجازه ساخت و تغییر گرافیک‌ها در طول زمان را می‌دهد. به طور معمول زمان آماده‌سازی یک موشن گرافیک با کیفیت، به نسبت پایین‌تر از سایر سبک‌های ویدئویی است.

همین‌طور قیمت تولید موشن گرافیک به نسبت پایین‌تر از سایر روش‌هاست.

طراحان ما در دلتاگروپ در صنعت موشن گرافیک به جائی رسیده‌اند که با برخورداری از حرکت تصاویر ثابت، نقشه برداری و افکت‌های صدا توانسته‌اند؛ آثار بدیعی خلق کنند. این آثار در نهایت امر منجر به تولید تبلیغات کوتاه تلویزیونی و اینترنتی می‌شوند.

تلفن تماس:

09129371058

02128427623

برای سفارش این محصول به یاد داشته باشید که مدّت زمان یک موشن گرافیک بطور معمول حدود ۱۰ ثانیه می‌باشد.

طراحان ما در دلتاگروپ در گامهای آغازین خلق موشن گرافیک تصاویر ثابت و انتخابی خود را در نرم افزارهای طراحی ایلوستریتور یا فتوشاپ قرار داده و با اجرای برخی تغییرات آنها را ذخیر می‌کنند. سپس با نرم افزار افتر افکت یا اپل موشن آنرا به انیمیشن مورد نظر تبدیل می‌کنند.

در صورتی که موشن گرافيك شما بصورت مولتي مديا باشد با صدا همراه خواهد بود. کاربرد موشن گرافيكها معمولاً در ابزارهای دیجیتال است. انواع موشن‌گرافيك‌ها شامل:

Fluid .1
Organic .2
Vector .3
Hand – Drawn .4
Collage .5
Film.6
به خاطر داشته باشید یک موشن گرافی خوب باید ویژگی روایتگری داشته باشد؛ یعنی ممکن است گاهی شما داستانی نداشته باشید و تنها نیت شما از سفارش یک موشن‌ گرافیک انتقال یک پیام به مخاطب‌تان باشد.

هزینه هر موشن گرافیک بر طبق میزان زمان صرف شده محاسبه خواهد شد. تیزر سی ثانیه یا با هزینه‌ای برابر با7.500.000 ریال، تیزر یک دقیقه ای 12.000.000 ریال، تیزر دو دقیقه‌ای18.000.000 ریال و تیزر سه دقیقه‌ای معادل 25.000.000 ریال خواهد بود.

شما برای کسب اطلاع بیشتر درباره نحوه‌ی کار طراحان ما می‌توانید با ما در تماس باشید.

 

نویسنده hasani

پاسخی بگذارید