دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل

دلــــتــــا گـــروپ > طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل

امروزه تغییر دکوراسیون تنها محدود به ایام نزدیک به سال نو نمی باشد و افرادی هستند که در طول سال چندین بار برای تعویض و تغییر در دکوراسیون منزل و محیط کار اقدام میکنند. اغلب این افراد به دلیل نداشتن وقت در اینترنت به دنبال نمایشگاه ها و فروشگاه های آنلاین در این زمینه هستند تا بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند.

ما با توجه به تجربه ای که درزمینه طراحی وب سایت داریم باید خدمت شما خواننده گرامی عرض کنم که اکنون تعداد وب سایت های ارائه دهنده خدمات دکوراسیون در ایران بسیار کم می باشد و یا به روز رسانی روزانه ندارند و یا وب سایت جذاب و کاربر پسند نیستند. باید همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که علاوه بر داشتن وب سایت خوب و جالب و کاربر پسند باید آن را زنده نگه دارید و روزانه مطالب و تصاویر جذاب را به وب سایت تزریق کرده تا توجه مخاطبان به وب سایت شما جلب شود. بنابراین تلاش ما این خواهد بود که وب سایتی که برای شما طراحی می کنیم قابلیت بروز رسانی توسط شما و یا افراد دیگر را داشته باشد.

مهمترین قسمت در وب سایت های دکوراسیون و لوازم منزل وجود بخشی با عنوان گالری تصاویر است که با افکت های زیبا و جذاب ولی به شکل ساده نمای بسیار زیبایی برای سایت شما ایجاد میکند. همچنین می توانید رویدادها و اخبار و مقالاتی در این زمینه در سایت درج کنید تا وب سایت شما به عنوان مرجعی در زمینه دکوراسیون و لوازم منزل شناخته شود.

مرکز طراحی وب سایت دلتاگروپ آمادگی دارد تصاویر دکوراسیون را به صورت 3 بعدی و به شکل جذاب در وب سایت شما قرار دارد.

در وب سایت خود میتوانید صفحه ای برای درج آخرین پروژه های انجام شده یا در حال انجام قرار دهید تا وسعت شرکت و حوزه فعالیت شما مشخص شود و باعث اطمینان بیشتر مشتریان و کاربران به شما و کارتان می شود. همچنین می توانید فرمهای تماسی جهت ارتباط مشتریان با شما قرار دهید.

بخش مدیریت در این وب سایت ها برای مدیریت اعضا, مشتریان و به روز رسانی گالری از اهمیت زیادی برخوردار است. البته بعد از طراحی و پیاده سازی و تحویل سایت آموزش رایگان برای کار کردن با پنل مدیریتی برای شما فراهم خواهد شد.

اگر یک وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل داشته باشید نیازی به هزینه های زیاد و اضافی برای تبلیغات و چاپ بروشور و کاتالوگ ندارید. زیرا می توانید به راحتی امکان دانلود بروشور و کاتالوگ محصولات و سرویس های خود را در وب سایت قرار دهید. همچنین نگهداری این نوع از بروشورها برای کاربران و مشتری ها راحت تر است. و مطمئنا برای معرفی شما به دیگران این بروشورها و کاتالوگ ها را برای اطرافیانشان ارسال خواهند کرد که باعث افزایش بازدیدکنندگان وب سایت شما و بالا رفتن رتبه سایت شما در موتور جست و جو گوگل می گردد.

سرویس ها و خدماتی که در اینگونه وب سایت ها ارائه می شوند عبارتند از:

طراحی صفحه وب کاتالوگ محصولات و نمونه کارها
طراحی صفحه وب برای معرفی محصولات
طراحی صفحه وب برای فرم سفارش به شکل آنلاین و امکان پرداخت بانکی
طراحی صفحه وب برای اخبار ومقالات مرتبط با دکوراسیون
طراحی صفحه وب جهت فرم نمایندگی های فروش
و دیگر آیتمهای تخصصی برای طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل
تمام تلاش مرکز طراحی وب سایت دلتاگروپ در طراحی تمامی انواع وب سایت ها این است که سایت طراحی شده هم برای کاربران و هم برای صاحب سایت کاربردی باشد و سرویس های مختلفی را ارائه دهد. بنابراین توصیه می کنیم چنانچه در این زمینه فعالیتی دارید و برای آن وب سایتی در نظر نگرفته اید. هم اکنون می توانید از صفحه صدور پیش فاکتور بصورت آنلاین برای سفارش وب سایت خود اقدام کنید. در نهایت پیش فاکتوری نمایش داده می شود که قیمت تخمین زده شده برای وب سایت شما در آن اعلام شده است. همچنین در صورت سوال درهر زمینه ای می توانید با اطلاعات موجود در صفحه تماس با ما اقدام کرده و با ما تماس حاصل نمایید.