دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
  • 0

معرفی نرم افزار کاربرمجازی

کاربر مجازی  یک نرم افزار تحت ویندوز است که می تواند امور نرم افزاری را از شما یاد گرفته و بجای شما آن امور را تکرار نماید  و بدین ترتیب کارهای شما را خودکار سازی کندهدف سایت ما ، معرفی و عرضه نرم افزار کاربر مجازی به عنوان خودکار ساز امور نرم افزاری است و تمامی بسته هایی که در سایت عرضه کرده ایم نظیر “بسته تبلیغات در تلگرام” یا “بسته افزایش فالوور اینستاگرام” بر پایه قدرت اتوماسیون و خودکار سازی نرم افزار کاربر مجازی و برای نشان دادن توانایی این نرم افزار، تهیه شده اند.

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

تاریخچه ساخت نرم افزار کاربر مجازی

پروژه ساخت نرم افزار کاربر مجازی توسط آرش ابراهیمی در سال 1387 آغاز شد و پس از 6 سال (در سال 1393) نسخه اولیه آن تکمیل گردید و تأییدیه شواری عالی انفورماتیک کشور را کسب نمود. تا امروز که کاربر مجازی به نسخه 5 ارتقاء یافته است کمک ها و مشورت های محمد حسین علیپور (در امور برنامه نویسی)، آرین علیجانی (در امور گرافیکی) و فرهنگ جعفری (در ترجمه نرم افزار به زبان انگلیسی) همواره راه گشای این پروژه بوده و هست.

مزایای استفاده از نرم افزار کاربر مجازی در شرکت ها

1 – 

سبک تر کردن کار پرسنل با نرم افزار کاربر مجازی

استفاده از ربات بجای نیروی انسانی

کاهش پرسنل و صرفه جویی در هزینه ها

سپردن کارهای مهم تر به نیروی متخصص

حذف خطاهای انسانی با نرم افزار کاربر مجازی

حذف خطاهای انسانی در اجرای امور بوسیله ربات

حذف خسارات ناشی از اشتباهات انسانی

کار رباتیک بدون کوچکترین خطا یا اشتباه

حفاظت از اطلاعات محرمانه شرکت با نرم افزار کاربر مجازی

رعایت مقررات ثبت توسط ربات

جلوگیری از تقلب و دستکاری در ثبت اطلاعات

آسودگی خاطر در سپردن اطلاعات به ربات

تسریع امور و افزایش بازدهی با نرم افزار کاربر مجازی

تسریع انجام امور نرم افزاری توسط ربات

افزایش بازدهی و بهره وری کلی سازمان

کار 24 ساعته ربات بدون خستگی و افت کیفیت

کار ما، خودکارسازی، رباتیک کردن و بهینه سازی کلیه امور کامپیوتری است که توسط نیروی انسانی بر روی کامپیوتر قابل انجام باشد.
در اصطلاح بین المللی به مدل کار ما، RPA می گویند. RPA مخفف Robotic Process Automation به معنی خودکارسازی فرانید رباتیک است. زمانیکه به کمک برنامه نویسی یا نرم افزارهای ربات ساز، امور و فرایند های نرم افزاری (نظیر امور اداری شرکت ها) را طوری خودکار سازی نماییم که برای انجام مجدد آن امور دیگر نیازی به نیروی انسانی نباشد، اصطلاحاً می گویند در آن بخش RPA پیاده سازی شده است. به بیان ساده تر، RPA جایگزینی ربات های نرم افزاری بجای انسان است. 
برنامه نویسی نرم افزار کاربر مجازی (که ابزار اصلی کار ما در صنعت RPA است و در سایت حاضر به معرفی آن پرداخته ایم) ماژولار بوده و امکان افزودن ماژول های مورد نیاز پروژه های RPA در آن وجود دارد. تیم ما با ابزار RPA خود (نرم افزار کاربر مجازی) و قدرت برنامه نویسی ماژول های RPA و نیز تجربه و مهارت عملیاتی چندین ساله در کار RPA، هم‌اکنون قادر است بسیاری از فرایند های پیچیده‌ نرم افزاری  را خودکار سازی و رباتیک نماید.

نرم افزار کاربرد مجازی

ویژگی های عمومی

1- هیچ کدام نیاز به نصب ندارند ودر هر جا که باشند با یک دابل کلیک اجرا میشوند(portable هستند)

2 – دارای رابط کاربری و راهنمای جامع به زبان فارسی هستند

3- بسیار سبک و سریع هستند و بدون وابستگی به هیچ کتابخانه یا فایل جانبی، اجرا می شوند

  • نرم افزار کاربر مجازی برنامه نویسی پیشرفته ای دارد که اصطلاحاً به آن برنامه نویسی API ویندوز می گویند؛ نرم افزار هایی که با این تکنولوژی برنامه نویسی شده باشند برای اجرا شدن نیاز به هیچ کتابخانه (فایل DLL) یا فایل جانبی دیگری، ندارند.
    همانطور که در نرم افزار کاربر مجازی می بینید، هر کدام از سه فایل EXE این نرم افزار، یک برنامه مستقل هستند که بی نیاز از نصب، در هر پوشه ای که باشند فقط با یک دابل کلیک اجرا می گردند.
    دیگر مزیت برنامه نویسی بر اساس API ویندوز، آنستکه نرم افزار نهایی که با این نوع برنامه نویسی ایجاد میشود بسیار کم حجم، سبک و سریع خواهد بود. برنامه های نرم افزار کاربر مجازی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و حدوداً 1 مگابایت حجم داشته و با کم ترین درصد استفاده از منابع سیستم، با سرعت بسیار مطلوبی کار می کنند.

4- بسیار سبک و سریع هستند و بدون وابستگی به هیچ کتابخانه یا فایل جانبی، اجرا می شوند

5-امکان خرید جداگانه برنامه ها فراهم است

برنامه ضبط کننده کاملا رایگان است و امکان خرید برنامه اجرا کننده و برنامه ویراستار، بصورت جداگانه وجود دارد تا نیاز نباشد برای سیستم هایی که به برنامه ویراستار نیاز ندارند هزینه اضافه ای پرداخت شود. این مورد در شرایطی که بخواهید از نرم افزار کاربر مجازی در بیشتر از یک سیستم استفاده کنید می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های خرید شما شود.

6 – هدفمند، ساده و سر راست طراحی شده اند

7- دارای هوش مصنوعی پیشرفته ای هستند

  • برنامه ضبط کننده به قدری هوشمند است که فقط کافیست با یک کلیک، آن را در حالت ضبط قرار دهید تا هر کاری که در سیستم انجام می دهید را یاد بگیرید و به صورت یک فایل ماکرو در اختیار شما قرار دهد
  • برنامه اجرا کننده نیز به واسطه هوش مصنوعی بالایی که دارد با دریافت فایل ماکرویی که حاوی آموخته های برنامه ضبط کننده است به طرز شگفت آوری تمام کارهایی که شما انجام داده اید را تکرار می کند

در دو بخش ویژگی های برنامه ضبط کننده و ویژگی های برنامه اجرا کننده بیشتر به توانایی های این دو برنامه هوشمند اشاره شده است.

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید