دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ نوآورانه جهش

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ نوآورانه جهش
  • 0

معرفی استارتاپ نوآورانه جهش

جهش تفکری خلاق، نوآور و باوری عمیق از میل باطنی گروهی است که پیشرفت ایران را والاترین هدف خود می دانند.
جهش؛ پروژه ای خواهد بود با قابلیت گسترش به سایر دانشگاه های کشور و نهادهای آموزشی، تا ارتباط موثر و پایدار قشر فرهیخته دانشگاهی و بازار تولید داخلی در بستر آن شکل گیرد و محترم شمردن آن توسط نهادهای حکومتی و دولتی موجب قرارگیری آن در جایگاهی در شأن و منزلت کانون علم ایرانی خواهد شد.

دوره پیش‌شتابدهی جهش

شتابدهنده ها شرکت هایی هستند که استارتاپ ها را  از ابتدا مورد حمایت فکری، فنی، مالی قرار میدهند و بر اساس شرایط داخلی خودشان آنها را پذیرفته و کمک میکنند. روش پذیرش توسط هر شتابدهنده با شتابدهنده ی دیگر متفاوت می باشد. بعضی ها در یک فضای کاری رقابتی تیم ها را به معرفی ایده های خود دعوت میکنند و بین چند ایده ی برتر رقابت فشرده برگزار میکنند و در آخر روی یک یا چند ایده سرمایه گذاری نهایی را انجام میدهند. بعضی دیگر هم به صورت تک تک با تیم ها جلسه برگزار میکنند و ایده و تیم اجرایی آنها را بررسی میکنند.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

معرفی جهش

شتابدهنده جهش از زمستان ۱۳۹۴ فعالیت خود را در دانشگاه شهید بهشتی شروع کرد. هدف تیم جهش، تقویت فضای کارآفرینی در دانشگاه‌ها، با برگزاری دوره‌های آموزشی و کمک به دانشجویان برای راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا است.
دوره‌های جهش در قالب جهش آکادمی و دوره پیش‌شتابدهی جهش برگزار می‌شود. جهش آکادمی با هدف آموزش مهارت‌های نرم‌افزاری و برنامه‌نویسی اقدام به برگزاری دوره‌های مبتدی و پیشرفته می‌کند.
دوره پیش‌شتابدهی جهش با هدف آموزش مهارت‌های مرتبط با کسب و کار و راه‌اندازی استارتاپ برای دانشجویان، از سال ۱۳۹۵ اجرایی شد.
هدف جهش این است که هر دانشجوی با تلاش و انگیزه‌ای که هدف ایجاد ارزش از طریق راه‌اندازی کسب و کار نوپا دارد، بتواند به صورت رایگان و با سرعت بیشتر و حمات معقول، مسیر خود را طی کند.

جهش آکادمی

جهش چه کمکی به دانشجوها می‌کند؟

جهش برنامه‌های متنوعی برای افزایش احتمال موفقیت دانشجویان در ایجاد یک کسب و کار نوپا دارد که مکمل هم هستند.
برگزاری دوره‌های آموزشی برنامه نویسی در قالب جهش آکادمی، برگزاری دوره‌های آموزش مهارت‌های مهم کسب و کار در قالب دوره پیش‌شتابدهی جهش، دوره‌های شتابدهی جهش برای استارتاپ‌های برتر دانشجویی که در آن خدمات فضای کاری، سرمایه اولیه، مربی‌گری و … در اختیار دانشجویان قرار داده می‌شود.
محور اصلی تمامی این برنامه‌ها دوره پیش‌شتابدهی جهش است که به صورت کاملا رایگان برای دانشجویان برگزار می‌گردد.

فرایند حضور در جهش

دوره‌های پیش‌شتابدهی جهش به صورتی طراحی شده که مهارت‌های اولویت‌دار جهش را پوشش دهد. این دوره‌ها مخصوص فرد  و یا تیم هستند. دوره‌های اولل جهش برای عموم آزاد است و افراد به صورت مستقل و تک نفره هم می‌توانند در آنن شرکت کنند. در طول دوره، ۳ بار از میان شرکت کنندگان تیم‌های برتر انتخاب می‌شوند و اگر هم شرکت کنندگان تیمی نداشته باشند می‌توانند از حضار دیگر برای همکاری دعوت کنند.

انتخاب اول، برای حدود ۴۰ تیم و انتخاب دوم برای ۲۰ تیم صورت می‌گیرد و فرایند انتخاب نهایی برای مشخص کردن ۱۰ تیم برتر برای ورود به دوره شتابدهی جهش می‌باشد.

با این که دوره‌های جهش کاملا رایگان است اما بیش از دو سوم دوره‌ها برای افرادی در دسترس خواهد بود که مشارکت بالایی دارند و به جمع تیم‌های برتر راه می‌یابند.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید