دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

چگونگی معرفی استارتاپ ادپرتال

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > چگونگی معرفی استارتاپ ادپرتال
  • 0

چگونگی معرفی استارتاپ ادپرتال

ادپرتال چیست؟

ادپرتال جامع ترین بانک اطلاعاتی تبلیغات و روابط عمومی در ایران است .

, ادپرتال به معرفی انواع روشهای تبلیغات می پردازد از جمله  تبلیغات دیجیتال ,  تبلیغات در بیلبوردها و سایر تبلیغات محیطی تبلیغات در نشریات چاپی ,  تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام , تبلیغات در  همایشها و رویدادها و رسانه های صوتی و تصویری و …. و برای اولین بار بازارگاهی تخصصی را برای تسهیل انتخاب رسانه تبلیغاتی و اطلاع رسانی مناسب و مقایسه قیمت ها و شاخص های اثربخشی رسانه ها در اختیار مدیران فروش، بازاریابی و تبلیغات، مسئولین روابط عمومی و بطور کلی صاحبان کسب و کاری که نیاز به تبلیغات و اطلاع رسانی موثر دارند، فراهم آورده است. مشاوران ادپرتال آماده اند تا با هر بودجه ای که برای تبلیغات دارید بهترین رسانه را به شما پیشنهاد دهند و شما را یاری کنند تا با انتخاب محتوای مناسب و موثر به اهداف تبلیغات و اطلاع رسانی و روابط عمومی خود برسید.

 ادپرتال مناسب ترین و موثر ترین رسانه ها را در قالب یک سبد رسانه ای به شما معرفی می کند

 

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021  

خدمات ادپرتال :

1- تعریف کمپین

اهداف کمپین

مشخصات مخاطبین

بودجه

2- تامین رسانه 

مشخصات رسانه

قیمت رسانه

ظرفیت رسانه

3- خدمات محتوا

ایده و طراحی

گرافیک

چاپ

همواره انتخاب بهترین و موثرترین رسانه ها برای انتقال پیام از دغدغه های متخصصان تبلیغات و  روابط عمومی بوده است . هم اکنون طیف گسترده ای از رسانه ها شامل رسانه های محیطی , رسانه های چاپی , رسانه های دیجیتال مانند وبسایتها و برنامه های کاربردی موبایل , پیامک , تلفن ثابت  , رسانه های ارتباط جمعی , شبکه های اجتماعی  و حمایت از کارزارها در قالب مسئولیتهای اجتماعی  , هدایای تبلیغاتی  و …  برای انتقال پیام در دسترس است

ادپرتال

 

ادپرتال انقلابی در نحوه تعامل آگهی دهنده و صاحبین رسانه های پدید آورده و امکان سفارش و رزرو رسانه و بهره مند شدن از تخفیفات متعدد را به همراه امکان ارزیابی و گزارشگیری از کمپین های برگزار شده با مدل و مکانیزم تحلیلی و مقایسه ای بدیع و ویژه فراهم آورده است.

به کمک ویزارد ادپرتال در طرحهای ویژه سایت میتوانید سبد بهینه رسانه های مناسب ویژگیهای دموگرافیک مشتریان و مخاطبین و بر اساس هدف شما از تبلیغات (برندینگ، اطلاع رسانی، فروش و… ) را بر اساس سقف بودجه مورد نظر انتخاب نمایید.

مشاوران ادپرتال آماده اند تا با هر بودجه ای که برای تبلیغات دارید بهترین رسانه را به شما پیشنهاد دهند و شما را یاری کنند تا با انتخاب محتوای مناسب و موثر اهداف تبلیغات و اطلاع رسانی و روابط عمومی خود برسید.

مدیران محترم روابط عمومی , بازاریابی , تبلیغات , فروش و برند می توانند  با دریافت دسترسی ویژه علاوه بر امکان جستجو در دسته بندیهای متنوع رسانه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی اطلاع از قیمت آنها در سایت ,  به اطلاعات تماس صاحبان رسانه های تبلیغاتی و مقایسه قیمتها و ویژگیهای رسانه ها و  سفارش رسانه های مورد نظر خود از طریق سایت  اقدام نمایند .

برای مشاهده قیمتها و تعریف کمپین تبلیغاتی و سفارش رسانه نیاز است که در سایت ثبت نام نمایید برای رزور رسانه تبلیغاتی مورد نظرتان کافیست در منوی رسانه ها دسته بندی مورد نظر خود را پیداکرده و سفارش دهید، کارشناسان ادپرتال در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهند و مراحل نهایی کردن سفارش را طی خواهند کرد.

 

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021  

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید