دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

چگونگی معرفی استارتاپ پونز

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > چگونگی معرفی استارتاپ پونز
  • 0

چگونگی معرفی استارتاپ پونز

پونز فروشگاهی است به وسعت بزرگترین فروشگاههای لوازم اداری ، در دسترس و راحت به راحتی اتاق خانه شما

 قیمت ها در پونز :

 قیمت های مندرج در سایت براساس آخرین اطلاعاتی که از تامین کننده گان تحت عنوان قیمت مصرف کننده اعلام می شوند بروز میشوند.

فروشگاه “ پونز “ حساسیت خاصی در بروز نگهداری قیمت ها دارد و با استفاده از مکانیزم های کنترلی سعی در از بین بردن خطاهای انسانی در این زمینه دارد.

با تمام این پیش بینی ها اگر مواردی از اینگونه اشتباه ها پیش آید و فروشگاه متوجه شود که این اشتباه باعث ضرر رساندن به خریدار شده است، در اسرع وقت نسبت به جبران خسارت مالی وارده به خریدار اقدام می کند. در مواردی که قیمت در پونز کمتر از قیمت بازار باشد این اختلاف قیمت باطلاع مشتری رسانده می شود و در صورت عدم تمایل مشتری به پرداخت مابه التفاوت مبلغ اضافه شده سفارش وی لغو و فقط مبلغ واریزی مشتری به ایشان استرداد می گردد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

 

 انجام سفارش:

 بعد از ثبت سفارش پایانه رایانه‌ای فروشگاه بصورت خودکار برای شما نامه‌ای الکترونیکی ارسال می‌دارد و در ساعات اداری (8 صبح تا 5 بعداز ظهر) ، کارشناسان فروشگاه “ پونز “ جهت تأیید سفارش و هماهنگی برای ارسال کالا، با شما تماس خواهند گرفت.

* چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، در اولین ساعات اداری روز بعد، با شما تماس گرفته خواهد شد.

در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت تاریخچه خرید قادر به مشاهده تاریخچه سفارشات خود باشد.

 روش های پرداخت:

1-    پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران پونز می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت ، سامان و پاسارگاد در سایت پونز و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

پونز

 

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت پونز می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 3- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 2- پرداخت در محل تحویل 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، پونز این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

     – پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

     از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش پونز دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

    – پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، پونز امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 3- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway پونز و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت پونز به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و پونز پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

 شماره حساب پونز :

شماره حساب : 5595887786بانک ملت به نام سهیل فلاحتی

شماره کارت : 6104337790247827بانک ملت به نام سهیل فلاحتی

 نکات:

– ارسال در بازه زمانی 1 تا 4 روز کاری  بعد از سفارش انجام می شود . ( ارسال رایگان برای خرید های 75 هزار تومان و بیشتر و سفارشات تا 15 کیلوگرم می باشد )

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

پونز در سال 1387

خرداد ماه :

شکل گیری ایده فروش کلیه لوازم تحریر و اداری به شرکت ها با قیمت بازار و ارسال رایگان

مرداد ماه :

افتتاح فروشگاه لوازم تحریر و اداری سهیل در خیابان بهار و فروش کاغذ به مشتریان به صورت ارسال رایگان و هدیه برای هر خرید.

آبان ماه :

اضافه شدن لوازم تحریر شامل انواع زونکن – کلاسور – پوشه – گیره و کلیپس – دستگاه های دوخت و پانچ – انواع خودکار – ماژیک – روان نویس – خود نویس – مداد – مداد مکانیکی – پاک کن – مداد تراش – لاک غلط گیر – مهر و استامپ – ست های رومیزی – سطل زباله اداری – خط کش های شیشه ای و فلزی – سوزن های منگنه عادی و صحافی – انواع طلق صحافی و شیرازه – فلش مموری و کارت حافظه – CD و DVD و فلاپی دیسک – انواع ماشین حساب رومیزی و ماشین حساب مهندسی و ماشین حساب حسابداری – ملزومات جانبی دستگاه فکس و پرینتر شامل انواع فیلم های فکس پاناسونیک و شارپ – رول های حرارتی فکس – تونر دستگاه های کپی – کارتریج و جوهر پرینتر – انواع ریبون مخصوص پرینتر های سوزنی – انواع کیف اداری و مهندسی و …

سال 1388 :

راه اندازی وب سایت www.e-soheil.ir

تولید کاتالوگ مالتی مدیا شامل عکس و قیمت و فرم های سفارش و ارسال آن به تمام مشتریان

افتتاح انبار فروشگاه در محدوده بازار تهران ( اتوبان شهید محلاتی )

اضافه شدن کالاهای مربوط به آبدارخانه شرکت ها شامل انواع چای بسته بندی و کیسه ای بهترین برند های بازار از قبیل چای گلستان-چای احمد – چای دوغزال و … – انواع قند های شکسته – شکر – وسایل پذیرایی مانند بیسکویت های سلامت – گرجی – فرخنده و … انواع قهوه نسکافه و جاکوبز – کافی میت – شکلات آِدین – انواع لوازم شوینده شامل مایع دستشویی – ظرفشویی – سفید کننده – جرم گیر با برند های اوه – گلرنگ – وایتکس – پریل و … – دستمال کاغذی رومیزی و توالت و حوله ای با مارک های شبنم – چشمک – بی تا و … – باتری – کبریت – تی – جاروب و خاک انداز – دستگاه آبسرد کن – واکس صنعتی – ساعت و …

سال 1389 :

افتتاح فروشگاه بازار تهران و بسته بندی و ارسال  کالا مستقیم از بازار به مشتریان در کوتاه ترین زمان حداکثر تا 24 ساعت بعد از سفارش

عقد قرارداد راه اندازی وب سایت جدید فروشگاه به نشانی ( www.punez.ir )

سال 1390 :

راه اندازی وب سایت جدید فروشگاه به نشانی ( www.punez.ir )

ارایه خدمات به فروشگاه های لوازم تحریر در تهران و شهرستان ها با ایجاد فروشگاه جدید دفتریار

آغاز به کار فروش آنلاین

سال 1391 :

افتتاح وب سایت فروشگاه دفتر یار به نشانی ( www.daftaryar.org )

عقد قرارداد همکاری ما بین فروشگاه سهیل و دفتر یار به جهت تامین تمام کالاهای مورد نیاز فروشگاه سهیل توسط فروشگاه دفتر یار

سال 1393 :

رالی بزرگ پونز و اهدای جوایز بسیار ارزشمند از قبیل خودرو – سکه طلا – تبلت و … برای خریداران وفادار فروشگاه

انتقال فروشگاه سهیل از برج بهار به بازار تهران

انتقال بخش اداری فروشگاه به انبار اتوبان شهید محلاتی به جهت اشراف و تسریع در انجام امور سفارشات

سال 1394 :

به روز رسانی وب سایت فروشگاه

تمرکز بر فروش آنلاین و تبلیغات اینترنتی برای آشنایی بیشتر هموطنان با وب سایت پونز

اضافه شدن لوازم مبلمان اداری به سبد فروش فروشگاه ( در حال انجام )

توضیحات تکمیلی :

این فروشگاه بعنوان کاملترین و بزرگترین فروشگاه ارائه ملزومات اداری بصورت آنلاین در ایران شناخته میشود

در این فروشگاه اینترنتی شما علاوه بر راحتی در انتخاب و خرید کالا از اطمینان خرید یک کالای با کیفیت همراه با قیمت مناسب با پشتیبانی “فروشگاه های زنجیره ای اداری سهیل” بهره مند می گردید

به روز بودن قیمت و تنوع کالا ها از دیگر مزیت های این پایگاه اینترنتی می باشد

دریافت خدمات فراتر از انتظار مشتری باعث رضایتمندی بیش از پش مشتریان از پونز دات آی ار گردیده است

مشترکین بعد از ثبت نام و عضویت در این پایگاه می توانند همیشه از جزئیات آخرین خرید و خرید های قبلی خود آگاهی داشته و آنها را مدیریت نمایند

چرا از پونز خرید کنیم ؟

احترام به مشتری و خواسته های او

کوتاه ترین راه بین شما و تولید کنندگان معتبر کالا

پایان اتلاف وقت و فشارهای عصبی در ترافیک شهری

دوری از آلودگی هوای شهر

بالا بردن آگاهی خریداران قبل از خرید

انتخاب آنچه واقعا” مورد نیاز است

خرید اقلام متفاوت که هر کدام یک سر شهر می باشند در یک زمان و از خانه و یا محل کار

پایان بی اعتمادی به فروشنده کالا

آسودگی خاطر از قیمت ها

صرفه جویی در هزینه ها

حمایت همیشگی از مشتری چه قبل و چه بعد از خرید

امکان پرداخت الکترونیک

ارتباط شما با خدمات پس از فروش کلیه کالاها

مقایسه تولیدات مشابه نامهای مختلف تجاری با هم

و …

امید است این خدمات کمکی هر چند اندک در جهت کاهش هزینه های خرید و افزایش کیفیت آن برای شما عزیزان باشد

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فروشگاه های زنجیره ای اداری سهیل می باشد

حقوق و قوانین :

استفاده شما از وب سایت پونز به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

1. خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از  اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیك در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این كار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت پونز برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

2. اطلاعات موجود در سایت پونز از منابع معتبر و مرتبط و نیز شركت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در سایت پونز در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت پونز مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سایت پونز به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به روز خواهد كرد.

3. كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور كامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش كاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

4. پونز برای پیشرفت و تامین هزینه های جاری سایت، از نمایش آگهی های تبلیغاتی استفاده می کند که چگونگی و حدود آن توسط پونز تعیین خواهد شد.

5. شما به سایت پونز اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت پونز می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت پونز به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

6. سایت پونز ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل پونز نیستند و سایت پونز هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت پونز این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى كه در آگهی ها یا صفحات سایت پونز لینک می شوند توسط افرادی خارج از پونز اداره می شوند، لذا سایت پونز نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت پونز باشد، خود برعهده خواهید داشت.

7. وب سایت پونز هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت پونز تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات كامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

8. سایت پونز اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نمی کند. سایت پونز این اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرویس ها و گرافیک را بدون هر گونه قید یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می کند. وب سایت پونز تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت پونز یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

9. این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت پونز خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

10. سایت پونز ممکن است دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و  سرویس های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویسهای جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیامهایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

11. وب سایت پونز الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود وب سایت پونز این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور  و هرگونه ورودی نامناسب را حذف نماید.

12. ما ممكن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت پونز هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس کننده آخرین زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.
تبصره : کلیه سفارشات ثبت شده در تاریخ 27 اسفند سال جاری تا 14 فروردین سال بعد در روز 15 فروردین ماه سال بعد ارسال میگردند.

13. ارسال سفارشات رایگان در بازه های زمانی 24 تا 72 ساعته ارسال می گردد در ضمن برای سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل و یا بعد از ساعت 14 روزهای عادی و بصورت ارسال سریع و کمتر از 4 ساعت و به دلیل تعطیلی انبار پونز در ساعت 16 این سفارشات در فردای ثبت سفارش ارسال می گردند . با این حال خریدار می تواند تا قبل از ارسال سفارش به انبار درخواست خود را به صورت کتبی لغو نماید. بدیهی است پروسه تسویه حساب مالی با ایشان بعد از فسخ درخواست تا 7 روز کاری زمان خواهد برد و از این حیث حق هیچگونه اعتراضی برای خریدار ممکن نمی باشد.
تبصره : تحویل کالا توسط مشتری به منزله قبول شرایط کالا بوده و چنانچه به هر علت خریدار تمایل به ارجاع کالای خریداری شده را داشته باشد باید ابتدا فرم استرداد را پر کرده و شخصا و یا توسط نماینده قانونی خود کالا را به درب انبار پونز تحویل دهد. بدیهی است پروسه تایید کالای مرجوعی و انتقال وجه زمانی بین 1 تا 10 روز کاری خواهد بود و از این حیث حق هیچگونه اعتراضی برای خریدار ممکن نمی باشد.
14.کلیه محتویات سایت پونز شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به سایت پونز می باشد.

وب سایت

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

پونز به اطلاعات مخفى یا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سایت استفاده می كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می كند.

پونز متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت نماید. در واقع با استفاده از سایت پونز، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما
وب سایت پونز اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید كالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگی قبلی تحویل دهد. همچنین سایت پونز مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می باشد و به طور خودکار توسط سایت پونز ثبت می شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط سایت پونز برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما
سایت پونز از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد سایت و تامین سرویسهایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. سایت پونز همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های  جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.
سایت پونز فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و كالا ممکن است گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصر بفرد شما (ایمیل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.

سایت پونز صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از کوکی ها

سایت پونز از کوکی استفاده می کند تا به شما برای شخصی سازی استفاده از سایت و بهبود سرویس ها کمک کند. کوکی یک فایل متنی محتوی یک سری داده است که توسط یک صفحه وب  بر روی دیسک شما قرار داده می شود.  از کوکی ها برای اجرای برنامه یا ویروسی کردن کامپیوتر نمی توان استفاده کرد. کوکی ها به طور منحصر بفرد به شما اختصاص داده می شوند و فقط توسط وب سایتی که کوکی را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.
یکی از اهداف اصلی کوکی ها فراهم کردن امکان ویژه برای شما جهت صرفه جویی در وقت است. وظیفه کوکی این است که به وب سرور اطلاع دهد که شما مجددا از یک صفحه خاص بازدید می کنید. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصی سازی صفحات سایت پونز استفاده کنید یا به عنوان یک عضو در سایت یا سرویس های آن ثبت نام نمائید، کوکی می تواند به شما کمک کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاصی از شما بدون اینکه لازم باشد هر دفعه آنها را وارد کنید در دسترس باشد. این امر فرایندهای  تکراری ورود اطلاعات را از قبیل شناسه کاربری ساده می کند. وقتی شما به سایت پونز برگردید، اطلاعاتی که قبلا وارد کرده اید در دسترس بوده و شما می توانید به راحتی از ویژگی های خصوصی سازی شده سرویس های سایت بهره مند شوید.

شما این توانایی را دارید که کوکی را قبول یا رد کنید. بیشتر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی را می پذیرند اما معمولا این امکان وجود دارد که تنظیمات پیش فرض مرورگر خود را تغییر دهید تا از قبول کوکی امتناع ورزد. در این صورت، ممکن است قادر نباشید از همه امکانات پویا و قابلیت های سرویس های سایت پونز  و سایت های دیگر بهره مند شوید.

ارتباط مستقیم با کاربران
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.punez.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم.
وب سایت پونز هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.punez.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد

 لینک   https://punez.ir
راهنمای خرید

 قیمت ها در پونز :

 قیمت های مندرج در سایت براساس آخرین اطلاعاتی که از تامین کننده گان تحت عنوان قیمت مصرف کننده اعلام می شوند بروز میشوند.

فروشگاهپونز “ حساسیت خاصی در بروز نگهداری قیمت ها دارد و با استفاده از مکانیزم های کنترلی سعی در از بین بردن خطاهای انسانی در این زمینه دارد.

با تمام این پیش بینی ها اگر مواردی از اینگونه اشتباه ها پیش آید و فروشگاه متوجه شود که این اشتباه باعث ضرر رساندن به خریدار شده است، در اسرع وقت نسبت به جبران خسارت مالی وارده به خریدار اقدام می کند. در مواردی که قیمت در پونز کمتر از قیمت بازار باشد این اختلاف قیمت باطلاع مشتری رسانده می شود و در صورت عدم تمایل مشتری به پرداخت مابه التفاوت مبلغ اضافه شده سفارش وی لغو و فقط مبلغ واریزی مشتری به ایشان استرداد می گردد.

 در مواردی که کالا دارای تخفیف باشد، مبلغ تخفیف بوضوح در مشخصات کالا درج گردیده است.

 با توجه به نوسانات قیمت و تغییرات موجودی، قیمت و موجودی کالا در زمان قطعی شدن سفارش از سوی سفارش دهنده و “ پونز “ اعلام می گردد.

 در حال حاضر هیچگونه مالیات، هزینه بسته بندی، شارژ اضافه و … به مبلغ کالاها اضافه نمیشود.

 انجام سفارش:

 بعد از ثبت سفارش پایانه رایانه‌ای فروشگاه بصورت خودکار برای شما نامه‌ای الکترونیکی ارسال می‌دارد و در ساعات اداری (8 صبح تا 5 بعداز ظهر) ، کارشناسان فروشگاه “ پونز “ جهت تأیید سفارش و هماهنگی برای ارسال کالا، با شما تماس خواهند گرفت.

* چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، در اولین ساعات اداری روز بعد، با شما تماس گرفته خواهد شد.

در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت تاریخچه خرید قادر به مشاهده تاریخچه سفارشات خود باشد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید