دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ کادونت

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ کادونت
  • 0

معرفی استارتاپ کادونت

کادونت پوشیدنی چیه؟

کادونت پوشیدنی یک کارت هدیه است مخصوص خرید اینترنتی لباس و اکسسوری و… .این کارت هدیه را میتوانید به مبلغ دلخواه، اینترنتی خرید کنید و طرح مورد دلخواه تون برای روی کارت هدیه متناسب با مناسبت هدیه، انتخاب و سفارشی سازی کنید. میتوانید متن دلخواه و یا حتی عکس دلخواه خودتان را روی کارت هدیه قرار بدید. کادونت به صورت رایگان کارت هدیه شما رو داخل یک جعبه کادویی تحویل شما می دهد تا به عزیزان تون هدیه بدید.

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

کادونت در تلاش است تا فرهنگ زیبای هدیه دادن در بین ایرانیان را زیباتر سازد و از حالت مصرف گرایی به خدمت گرایی سوق دهد؛ بجای خرید فیزیکی و سنتی کالا به عنوان هدیه، پیشنهاد های جالب و متفاوتی برای هدیه دادن ارائه دهد که امکان تهیه و استفاده آنها به صورت اینترنتی فراهم شده است. یکی از اهداف دیگر کادونت در خرید اینترنتی هدیه، صرفه جویی در وقت و زمان مشتریان است که گرانبهاترین ارزش ها را دارد و با کاهش ترافیک و آلودگی ناشی از خرید سنتی، در تلاش است تا علاوه بر اینکه راحتی خیال را به شما مشتریان فراهم میکند، قدمی در راستای بهبود محیط زیست نیز بردارد.

کادونت

کادونت در زمینه هدیه دادن، هر دو طرف هدیه دهنده و هدیه گیرنده را در نظر دارد تا برای هر دو بهترین و متفاوت ترین تجربه ها و خاطره ها را رقم بزند. در کادونت هدیه دهنده با خیال راحت به صورت اینترنتی هدیه را تهیه می کند و به کسی که دوستش دارد هدیه می دهد؛ گیرنده هدیه هم به سلیقه خودش، از هدیه ای که گرفته استفاده می کند و برایش خاطره ای به یاد ماندنی می شود که مهمان شما بوده است. تیم کادونت متشکل از جوانان پرشور و با استعداد، همواره در نظر دارد با پشتیبانی آنلاین به سوالات شما مشتریان عزیز پاسخگو باشد تا با خیالی آسوده و مطمئن هدیه بخرید و به عزیزان تون هدیه دهید.

کادونت یکی از خدماتی هست که شرکت توسعه کسب وکار سرمد مهراد ارائه کرده است و کار خود را از سال 1396 آغاز کرده است. کادونت به زودی پیشنهاد های متنوع و متفاوت تری برای هدیه دادن ارائه خواهد کرد. رضایت مشتری مهم ترین دغدغه کادونت هست و خواهد بود. کادونت همواره تلاش می کند تا بهترین ها رو برای شما مشتریان عزیز ارائه کند تا لذت متفاوتی از خرید هدیه تجربه کنید و با هدیه دادن آن به عزیزان تون، آنها را خوشحال کنید و لبخند رضایت شما آرزوی ماست

کادونت پیشنهادهای جالب و متفاوتی برای هدیه دادن بهتون پیشنهاد میده و روز به روز داره پیشنهادهای عالی تری اضافه میکنه. کادونت ها کارت های هدیه ای هستند با کاربری خاص و متفاوت که میتونید هر طرحی که دوست دارید یا هر متن دلخواه رو روی کارت هدیه سفارشی سازی کنید و خیلی راحت درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کادو خاص

خرید یک کادو خاص گاهی اوقات میتواند از کار در معدن هم سختتر باشد. از سردگمیها و نگرانیها گرفته تا زمانهای زیادی که صرف خرید یک کادو خاص و مناسب میکنیم. از فکر کردنهای شبانه روزی به اینکه چه چیزی او را بیاندازه خوشحال میکند، تا استرسی که تا لحظه تحویل و باز کردن کادو تحمل میکنیم.

کادونت خاص

کادونت یعنی کادوی اینترنتی، کادویی که اینترنتی می خرید و هدیه می دهید، گیرنده هدیه هم به صورت اینترنتی از آن استفاده می کند. کادونت هدیه ای متفاوت به سلیقه شما.  کادونت پیشنهادهای متفاوت و خاصی در قالب کارت هدیه به شما پیشنهاد می دهد تا به عزیزان تون هدیه بدهید. کادونت هدیه دادن و هدیه گرفتن به تجربه و خاطره ای به یادماندنی و لذت بخش تبدیل می کند. وقتی کادونت هدیه میدهید، مطمئن هستید از هدیه شما خوشحال خواهد شد و همیشه به یاد او خواهد ماند که این هدیه را به حساب شما و البته به سلیقه خودش گرفته است.  کادونت انواع مختلفی دارد، نوع هدیه را شما مشخص می کنید، او به سلیقه خودش انتخاب می کند.

چگونه کار می کند ؟

1- انتخاب مناسبت : 

برای چه مناسبتی میخواهی هدیه بدهی؟ تولد، ولنتاین، روز مادر، ازدواج و روز معلم

2- انتخاب نوع کادونت :

چی میخوای بهش هدیه بدی؟ لذت موسیقی، هیجان پارک آبی، کتاب عکس یا یه گلدون آپارتمانی یا و… تو انتخاب کن اما به سلیقه خودش باشه

3- سفارشی سازی کارت هدیه :

از بین یه عالمه طرح متنوع روی کارت، طرح مورد دلخواهت رو انتخاب کن و هرجی دوس داری روش بنویس

حتی میتونی عکس دلخواه خودتو روی کارت هدیه بزنی

4- پرداخت اینترنتی و تحویل : استار

اینترنتی پرداخت کن و درب منزل تحویل بگیر. حتی میتونی مستقیم به آدرس کسی که بهش هدیه میدی بفرستی.

کادونت هدیه ای متفاوت است به سلیقه کسی که دوست دارید بهش هدیه بدید. کادونت پیشنهاد های جالب و متفاوتی برای هدیه دادن ارائه میکند. با کادونت این امکان فراهم شده است که مشخص کنید چه میخواهید کادو بدهید، به او بگویید به حساب من، به سلیقه خودت انتخاب کن. با کادونت میتوانید متفاوت هدیه بدید و خاطره ای به یاد ماندنی برای عزیزان تون رقم بزنید.

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید