دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ نابت

  • 0

معرفی استارتاپ نابت

گروه توسعه سیستم نابت در ابتدای سال 1395 با حمایت مدیران با تجربه و حضور تیم فنی کارآزموده تاسیس گردید. خدمات و محصولات این شرکت در دو محور “توسعه محصولات نرم افزاری” و “راهکارهای سازمانی” ارائه می گردد. در حوزه راهکارهای سازمانی با بهره گیری از شبکه گسترده متخصصین در کنار هسته توانمند کارشناسان شرکت، فضایی جهت توسعه هماهنگ و متوازن سیستم های مبتنی بر فناوری اطلاعات ایجاد گردیده است.

تجربیات تیم “نابت عمدتا در سازمان های هلدینگ و شرکتهای چندلایه ای شکل گرفته است و مهارت تلفیق مفاهیم حاکمیت شرکتی، راهبری زیرمجموعه ها و نظارت سلسله مراتبی با راهکاری نرم افزاری از نقاط قوت این تیم می باشد. در حوزه محصولات نرم افزاری، گروه توسعه سیستم نابت طیف متنوعی از برنامه های کاربردی، از نرم افزارهای جامع سازمانی تا اپلیکیشن های موبایل را توسعه میدهد. وجود متخصصین تحلیل کسب و کار و آنالیز محصول در کنار نیروهای توانمند و خبره برنامه نویسی به ارائه محصولات متناسب با نیاز بازار هدف منجر میگردد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

خدمات و محصولات گروه توسعه سیستم نابت:

تنوع محصولات و سرویس ها ، آمادگی برای ارائه خدمات ، دانش بنیان بودن شرکت و اطلاعات بروز از مزایای همکاری با نابت می باشد.

1- هوش تجاری

در سالهای اخیر مفهوم هوش تجاری (BI) به عنوان راهکاری فناورانه در دو حوزه مدیریت استراتژیک و مدیریت اطلاعات مورد توجه قرار گرفته است.

2- استودیو بازیز

استودیو بازیز کلیه مراحل ساخت بازی را طبق فرآیندهای مدیریتی با دقت توسط کارشناسان مربوطه کنترل می کند.

3-ویدئو کنفرانس

این نرم افزار ضمن رقابت با نمونه های خارجی قابلیت اعتماد و اطمینان بالایی دارد و امنیت آن در حد روزآمدترین محصولات خارجی می باشد

4- سه بعدی

نابت اپی را تحت عنوان “2ب3” فراهم کرده، که بدون هرگونه نمونه مشابهی، پا در فضاي مجازي میگذارد و با جذابیت بخشی، جانی دوباره به فضای مجازی میبخشد

گروه توسعه سیستم نابت

توافقنامه

این توافقنامه توسط ما كه در این توافقنامه “’گروه توسعه سیستم نابت” نامیده می‌شود از یك طرف و شما (وكیل، نماینده، وارث و جانشین شما) كه در این توافقنامه “مشترك” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می‌شود از طرف دیگر، تنظیم شده و قابل‌اجرا می‌باشد. ورود به سایت گروه توسعه سیستم نابت،خرید هر یک از خدمات و یا محصولات نابت، استفاده از هر یک از سرویس های رایگان و غیر رایگان نابت و یا انجام هرگونه معامله ، تعامل و یا تراکنش با نابت و تمامی پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران ، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های نابت مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این شرایط و قوانین بوده ویا سفارش هر کدام از محصولات و خدمات نابت بدان معنی است که شما این شرایط و قوانین را پذیرفته‌اید.

این توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ده قانون مدنی و از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده وتمامی این شرایط و قوانین را می پذیرد

نرم افزار تحت وب

هر نرم افزار تحت وب ، نوعی برنامه کاربردی سرویس گیرنده / سرویس دهنده به شمار می آید . این بدین معناست که وظایف برنامه کاربردی در بین یک کامپیوتر سرویس گیرنده و یک کامپیوتر سرویس دهنده تقسیم می شود . این کامپیوترها از طریق اینترنت یا شبکه داخلی با یکدیگر به تبادل اطلاعات می پردازند.

خدمات دامنه

در فضای مجازی جهت دسترسی به نرم افزارهای تحت وب که به آنها سایت گفته میشود جهت دسترسی کاربران و بازدیدکنندگان به خدمات سایت نیاز به ثبت دامنه میباشد . این خدمت توسط شرکتهای ارایه دهنده ثبت دامنه در داخل و خارج از کشور ارایه می گردد .

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید