دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ مانیار

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ مانیار
  • 0

معرفی استارتاپ مانیار

مانیار اولین شبکه اجتماعی مالی پیام رسان است که امکان انتقال وجه سریع، آسان و امن را به سادگی ارسال پیام فراهم می کند.

خدمات مانیار

دنگ

به رستوران یا سفر رفتید و نمیدونید چطوری به دوستان خود دنگ هاشون رو اطلاع بدید؟ تا حالا دردسرای مادر خرج بودن رو تجربه کردید؟ مانیار این کار رو ساده کرده. به سادگی و در قالب گروه، هم با دوستاتون چت کنید و هم دنگ هاتون رو پرداخت کنید. به این ترتیب که مبلغ رو بین دوستان خود تقسیم کنید و درخواست پرداخت وجه را برای آنها ارسال کنید.

ویژگی مانیار

انتقال وجه

کاربر در مانیار به لیست مخاطبین تلفن همراه خود دسترسی دارد. پس از انتخاب هریک از افراد از لیست مخاطبین، صفحه انجام تعاملات با کاربر مورد نظر نمایش داده می‌شود. برای انجام عملیات پرداخت، هم امکان پرداخت از موجودی اعتبار کیف پول مانیار و هم امکان پرداخت مستقیم از طریق درگاه، میسر است. همچنین با امکان درخواست وجه، کاربر میتواند از افراد مختلف درخواست وجه نماید. در صورتی که مخاطب مانیار را داشته باشد، پیام درخواست در مانیار ارسال شده و فرد به ازای درخواست ارسال شده، پرداخت می‌نماید. در صورتی که مخاطب برنامه مانیار را نداشته باشد، لینک پرداخت و پیام مناسب جهت پرداخت برای شخص پیامک می‌شود.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نحوه استفاده

1- ورود به مانیار : برای شروع استفاده از مانیار کافیست نام و شماره موبایل خود را وارد نمایید .

2- ارتباط با دوستان : مانیار به طور خودکار با لیست مخاطبین تلفن همراه شما همگام سازی می شود و می توانید به راحتی ارسال یک پیام با دوستان خود تبادلات مالی انجام دهید .

3- انتقال وجه ساده و امن به راحتی پیام های درخواست یا پرداخت وجه را با فرمتی مشخص به دوستان خود ارسال کنید .

ویژگی های مانیار

1- سادگی

با مانیار هم انتقال وجه رو به سادگی انجام بده، هم دنگات رو پرداخت کن و با خیال راحت پولت رو دریافت کن، هم تو کارای سرمایه گذاری جمعی و خیریه مشارکت کن.

2- مانیار با دوستان

مانیار به طور خودکار با لیست مخاطبین شما همگام سازی می شود و به راحتی می توانید دوستان خود را در مانیار پیدا کرده و به راحتی ارسال یک پیام با آن ها تبادل مالی داشته باشید.

3- امنیت

در مانیار تمامی اطلاعات شخصی و مالی، هم داخل کلاینت ها و هم اطلاعات سمت سرور و ارتباطات بین آن ها رمزگذاری می شوند.

خدمات مانیار

زیر ساخت مانیار یک شبکه اجتماعی مبتنی بر پیام می باشد. به این معنا که کاربران با ارسال پیام با هم در ارتباط هستند، حتی انتقال وجه هم به شکل ارسال یک پیام انجام می شود. بنابراین می توانید به راحتی با دوستان خود تبادل مالی و اجتماعی انجام دهید.
مانیار یک شبکه اجتماعی مبتنی بر پیام می باشد که امکان انتقال وجه سریع، آسان و امن را به سادگی ارسال پیام و در قالب رفتارهای اجتماعی فراهم می کند. علاوه بر انتقال وجه، مانیار دو سرویس دنگ و سرمایه گذاری جمعی را هم ارائه می دهد. با مانیار به راحتی دنگ های خود را با دوستان پرداخت کنید و فعالیت های سرمایه گذاری خود مانند فعالیت های خیریه را راحت تر پیگیری کنید.
در حال حاضر می‌توانید از طریق اپلیکیشن موبایل برای گوشی‌های اندروید از مانیار استفاده کنید. به زودی اپلیکیشن موبایل برای گوشی های ios هم آماده استفاده خواهد شد.
پیامک ها از شماره مانیار ارسال می‌شود و هزینه آن توسط مانیار پرداخت می‌شود.
در حالت عادی شما باید شماره کارت شخص دریافت کننده وجه را داشته باشید تا بتوانید از طریق اینترنت یا ATM نسبت به پرداخت وجه خود اقدام کنید. اما با استفاده از مانیار نیازی به شماره کارت مقصد نداشته و با وارد شدن به صفحه شخصی دوستان خود، همانند ارسال یک پیام ساده، درخواست پرداخت وجه ارسال می نمایید. از طرفی نیازی به ارسال کد رهگیری برای اثبات پرداخت وجه خود ندارید.
هم چنین با مانیار سایر فعالیت های مالی-اجتماعی شما، از قبیل دنگ و سرمایه گذاری جمعی ساده تر می شود. اگر در دستوران یا سفر مادر خرج بوده اید، دیگر نیاز نیست نگران پرداخت دنگ توسط دوستان خود باشید. می توانید با مانیار در قالب یک پیام برای دوستان خود درخواست پرداخت دنگ ارسال نمایید.
تمامی عملیات بانکی در مانیار از طریق درگاه معتبر بانکی انجام می‌شود، به عبارتی برای پرداخت نهایی کلیه درخواست ها به صفحه معتبر بانک هدایت شده و در این خصوص جای هیچگونه نگرانی نیست.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید