دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

چگونگی معرفی استارتاپ واکاویک

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > چگونگی معرفی استارتاپ واکاویک
 • 0

چگونگی معرفی استارتاپ واکاویک

واکاویک چیست؟

هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعی(NLP) دو شاخه از علوم کامپیوتر هستند که کاربرد زیادی در کسب و کارهای جدید دارند. استخراج دانش از حجم بسیار زیاد اطلاعاتی که در هر لحظه توسط کاربران سرویس های متنوع اینترنتی تولید می شود، و تصمیم گیری هدفمند مبتنی بر این دانش کسب شده، می تواند نقش به سزایی در موفقیت یا شکست یک کسب و کار داشته باشد. کسب و کارها با استفاده از این ابزارها «هوشمند تر» و سریعتر می توانند نسبت به تغییرات بازار تصمیم گیری کنند.

 

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

 

اما چالشی که برای کسب و کارها در استفاده از این ابزارها وجود دارد، پیچیدگی زیاد این ابزارها و سطح بالای تخصص مورد نیاز برای پیاده سازی کاربردهای آنها است. به عنوان نمونه، کسب و کارهایی که از بستر IT و تکنولوژی صرفا به عنوان ابزار ارتباط با مشتریان استفاده می کنند، ممکن است تخصص کافی برای پیاده سازی ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی و NLP را نداشته باشند، اما در عین حال بسیار نیازمند چنین ابزارهایی هستند. سایر کسب و کارها نیز، هرچند ممکن است تخصص لازم را داشته باشند، اما پیاده سازی چنین راهکارهایی به دور از ماموریت آنهاست و منجر می شود تمرکز کمتری روی محصول اصلی خود داشته باشند.

سرویس واکاویک برای پاسخ گویی به همین مشکل طراحی شده است. واکاویک با تمرکز بر فناوری‌های هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعی(NLP)، راهکارهایی برای کسب و کارها طراحی و ارائه می کند که به این کسب و کارها اجازه می دهد بدون نیاز به داشتن تخصص در این فناوری‌ها، بتوانند از مزایای آنها بهره مند شوند. تمرکزِ واکاویک روی این فناوریها و کاربردهای آنها برای کسب و کارها، درکنار تجربه و دانش متخصصانِ تیم، به واکاویک اجازه می‌دهد سطح بالایی از سهولت و دقت را در سرویس های خود به سایر کسب و کارها ارائه کند

هر ماژول باید توسط رکوردها آموزش ببیند. در سرویس دسته‌گر واکاویک سه روش برای افزودن رکورد وجود دارد:

 1. افزودن تکی رکورد از طریق پنل
 2. افزودن رکورد از طریق فایل اکسل
 3. افزودن رکورد از طریق دیتاست‌های عمومی

همه ابزارهای واکاویک به صورت سرویس به کاربران ارائه می‌شود. دسترسی به این سرویس‌ها از طریق API های واکاویک انجام می‌شود. هر حساب کاربری به میزان محدود و مشخصی در ماه می‌تواند از API های واکاویک استفاده کند (API Call). در صورتی نیاز به تعداد API Call بیشتر می‌توانید بسته‌های عضویت پیشرفته تری انتخاب کنید. برای این کار با ما تماس بگیرید.

شما در هر لحظه در داشبورد حساب کاربری خود، می‌توانید ببینید در ماه جاری چند API Call انجام داده اید و چند API Call دیگر مجاز هستید انجام دهید.

 

واکاویک

 

قوانین مقررات

  1- هر کاربر برای دسترسی به خدمات واکاویک نیاز به یک API Key دارد که مشابه رمز عبور کاربر عمل می‌کند. کاربرمی‌پذیرد که باید از این کد به خوبی محافظت کند و آن را در اختیار افراد دیگر قرار ندهد.
  2- داده‌هایی که کاربر به هر شکل به سرویس واکاویک ارسال می‌کند نزد واکاویک محرمانه طلقی می‌شود و واکاویک از این داده‌ها به جز برای بهبود کیفیت ارائه خدمت به کاربر استفاده ای نخواهد کرد و به هیچ شکل آن را منتشر نخواهد کرد.
  3- کاربر می‌پزیرد که نحوه پیاده سازی خدمات خود به API و سرویس واکاویک را به خوبی آشنایی دارد و مسئولیت خطاهای ناشی از نحوه پیاده‌سازی متوجه خود کاربر خواهد بود.
  4 – از آنجا که خدمات واکاویک برای هر کاربر و هر کاربرد توسط خود کاربر بهینه سازی و Customize می‌شود، واکاویک نمی‌تواند ضمانتی روی کیفیت خدمات ارائه کند.

حساب کاربری در واکاویک

شما می‌توانید از طریق این صفحه، در واکاویک ثبت نام کنید و یک حساب کاربری برای خود بسازید. برای ثبت نام فقط به آدرس ایمیل و رمز عبور نیاز دارید. اما پس از ثبت نام، می‌توانید از منوی سمت راست، گزینه تنظیمات حساب کاربری را انتخاب کنید و از آنجا پروفایل خود را تکمیل کنید. هر حساب کاربری یک کلید API یکتا دارد که برای استفاده از API های واکاویک لازم است. این کد از صفحه «تنظیمات حساب کاربری» قابل دسترس است.

 

دریافت کلید API

 

توجه این کد را در اختیار فرد دیگری قرار ندهید. اگر فردی این کد را داشته باشد می‌تواند تنظیمات حساب کاربری شما را تغییر دهد و از اعتبار در سایت واکاویک استفاده کند.

افزودن تکی رکورد از طریق پنل

ساده‌ترین روش افزودن رکورد، از طریق پنل است. برای این کار، به صفحه تنظیمات ماژول مورد نظر بروید (برای این کار می‌توانید از منوی سمت راست، روی گزینه «دسته‌گر» کلیک کنید و گزینه «ماژول‌های» من را انتخاب کنید. سپس از لیست ماژول‌های خود، ماژول مورد نظر را انتخاب کنید.). سپس تب «رکوردها و برچسب‌ها» را انتخاب کنید. در داخل این تب، مطابق شکل زیر، گزینه «افزودن تکی رکورد» را مشاهده می‌کنید. روی آن کلید کنید.

 

رکورد

در این بخش، مطابق تصویر دو textbox مشاهده می‌کنید. برای هر رکوردی که قصد دارید ثبت کنید، در این ورودی‌ها متن و برچسب متناظر با آن را وارد کنید و کلید ثبت را بزنید. با این کار رکوردهای شما ثبت می شود. توجه کنید که اگر قصد ثبت چند رکورد را دارید، باید برای هر رکورد یک بار این کار را انجام دهید. همچنین برای هر متن تنها یک برچسب مشخص کنید.امکان جدا کردن برچسب‌ها با ویرگول و … وجود ندارد و متنی که در Textbox برچسب وارد می‌کنید، عینا به عنوان یکی از برچسب‌های ماژول شما ثبت می‌شود.

 

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

 

 

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید