دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ کانکتیت

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ کانکتیت
  • 0

معرفی استارتاپ کانکتیت

کانکتیت چیست؟

کانکتیت سامانه‌ای است که به واسطه یک سخت افزار (روتر) بین مودم اینترنت و کاربران قرار می گیرد و علاوه بر کنترل هوشمند اینترنت، ارائه خدمات و تبلیغات دیجیتال را بر روی وای فای بدون نیاز به هیچ گونه نرم افزاری فراهم می سازد. در این روش پس از اتصال کاربران به وای فای، صفحه‌ی کانکتیت در لحظه نمایش داده می شود.

استارتاپ کانکتیت (Connectit) با نصب یک سخت‌افزار میان وای‌فای یا مودم روتر شما و کاربران شما (می‌توانید بخوانید مشتریان یا اعضا)؛ امکان انجام تبلیغات، نظرسنجی، مسابقه، فروش محصول، امتیازدهی، جمع‌آوری اطلاعات و خدمات مشابه را می‌دهد.

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

 

استارتاپ

 

از کجا به وجود آمد؟
وقتی سیم برقی دست شماست از خودتان می پرسید که من چه کاری می توانم با آن انجام دهم. چه نیازی را می توانم بر طرف سازم و آیا فقط می توان برای انتقال برق از آن بهره برد؟ این همان جرقه‌ای‌ست که وای فای و صفحات هات اسپات در ذهن ما زد. با این تفکر که آیا می توان از بستر وای فای علاوه بر استفاده از اینترنت در راستای بازاریابی و تبلیغات هم بهره برد؟ و این شد آنچه باید می شد. در مرحله‌ی اول توانستیم نسخه ابتدایی را که صرفا منوی محصولات و نظرسنجی داشت را فعال نماییم و جهت ارزیابی، آن را به بازار عرضه کردیم.

بازخوردها ما را به سمت پنل مدیریتی که تحت وب باشد، هدایت کرد تا هر کارفرمایی جهت استفاده از این خدمات بدون نیاز به علم برنامه نویسی بتواند وای فای در اختیارش را کنترل کند. پس از گذشت چندی، پنل مدیریت آماده و به وای فای متصل شد. نسخه دوم سامانه دوباره جهت ارزیابی به بازار معرفی گردید تا بتواند نظرات کاربران را بشنود. در حین بازخوردگیری باید نکته ای را به سمع مبارکتان برسانم. مهمترین نکته ای که باید در این رابطه بگوییم، تاثیر محیط شهری است. میزان بزرگی بازار، عدم مقاومت در برابر ایده های نو، گردش مالی بازار هدف و … از جمله مصادیق مهم در محیط شهری است. در صورتی که کانکتیت در بدو ورود در شهر تهران متولد می شد قطعا می توانست بزرگترین پلتفرم بازاریابی و تبلیغات بر بستر وای فای باشد.

شاید بپرسید که این به بازخوردگیری کانکتیت چه ربطی داشت! جواب بسیار راحت است؛ وقتی شما اطلاع کافی از یک وسیله یا محصول جدید ندارید، در مورد آن نیز اظهار نظر هم نمی کنید، تحقیق نمی کنید و در آخر نیز خرید خود را نهایی نخواهید کرد. پس وقتی شما با بازاری روبه رو هستید که نه از محصول شما اطلاع دارند و نه تمایلی به هزینه دارند و نه می خواهند یکی از نیازهایشان را برطرف سازند، چه عکس العملی از خود نشان می دهید؟ مطمئنا کسب وکارهایی که در شهر تهران هستند نخواهند توانست به این سوال پاسخ دهند (در نتیجه گیری به دست آمده در نمایشگاه الکامپ امسال، بالغ بر ۹۰ درصد از استارتاپ ها، شتابدهنده ها، شرکت های سرمایه گذاری یا VCها در شهر تهران ساکن هستند که همین امر باعث عقب ماندگی دیگر شهرهای کشور از تبدیل ایده به محصول می شود.)

البته نه اینکه بگوییم کلان شهری مثل اصفهان یا تبریز محلی برای کسب وکار نیست، بلکه تلاش و پشتکار بیشتری را طلب می کند و قطعا وقتی توانستیم در این محیط ها رشد و نمو پیدا کنیم، ورود به دیگر شهرها و محیط های دیگر راحت تر و با سهولت بیشتر انجام می شود.

به کجا می رود؟
انشاالله با تغییراتی که در حال انجام است سعی داریم تغییری در روند فعلی خود ایجاد کنیم و در این ماه که تاسیس کانکتیت (تولد ۲ سالگی) هست، بزگترین خبری که می توانم به شما بدهم این است که نسخه دوم انشاالله تا اواسط مهر ماه لانچ می شود که در بلاگ های بعدی به فرآیند و نحوه‌ی کار با آن می پردازیم.

 

کانکتیت

 

ایده کانکتیت در شهریور ۹۵ زده شد و در ابتدای سال ۹۶ به صورت رسمی کار خود را شروع کرد. در این میان فرازو نشیب های فراوانی داشتیم که مهترین آن بحث سربازی‌ست (این رو به استارتاپ ها بگم که این شتری هست که دم استارتاپ هر کس می خوابه و با سوار شدن بر روی اون و رفتن به خدمت مقدس سربازی، از دم درب شرکت شما بلند نمیشه) که هنوز هم مثل یک کابوس بد برای کسب وکار ما شده.

 

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید