دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ لایو گالری

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ لایو گالری
  • 0

معرفی استارتاپ لایو گالری

لایـو گالری، اولین سامانه فروشگاه ساز و مارکت ساز مبتنی بر سرویس در ایران است که با آن می توان اپلیکیشن اختصاصی اندروید، IOS و وب سایت فروشگاهی با دامنه اختصاصی ایجاد نمود

یک سیستم یکپارچه فروشگاهی شامل سايت فروشگاه اينترنتي ، اپليکيشن موبايل فروشگاهي و کنترل پنل حرفه اي براي مديريت يکپارچه سيستم فروش آنلاين

آغاز فعالیت و سینرژی تیم مهندسی ما از بهار 1393 بوده است که در طول داستان موفقیتمان گروه مهندسی ما کامل تر شده است. به عنوان یک فروشگاه ساز آنلاین حرفه ای، توانسته ایم به بسیاری از کسب و کارها فروشگاه های آنلاین قدرتمند ارائه کنیم یا در راه اندازی کسب و کار های موفق به بسیاری از هموطنان کمک کنیم و هم اکنون به دوستان فراوانی که داریم افتخار می کنیم.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

سال ها تجربه ­ی شیرین ارتباط ما با مشتریانمان، ما را بر آن داشته که هر روز خدمات و سرویس های جدیدی را جهت ارائه به مشتریان و آسودگی خاطر آنان ارائه دهیم. ارائه پنل های فروشگاهی آنلاین، ابزارهای به روز بازاریابی دیجیتال و تبلیغات آنلاین، تولید نرم افزارهای موبایل و طراحی و پیاده سازی زیرساخت های تجارت الکترونیک از جمله خدمات نوین ماست.

1- شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

    از آنجایی که لایوگالری، خود یک فروشگاه ساز آنلاین، محسوب می شود، خدماتی همچون ارائه ی وبسایت و اپلیکیشن های فروشگاهی، از وظایف اصلی آن محسوب می گردد. استفاده از سایت فروشگاهی لایوگالری، به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید پنل های فروشگاهی آنلاین از سایت فروشگاهی لایوگالری بر مبنای آئین نامه و قوانین موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمامی قوانین جمهوری اسلامی ايران، صورت مي پذيرد.

طراحی ساخت و اپلیکیشن

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى، تجاری و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به فروشگاه­ساز لایوگالری بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی دارد. استفاده­ی غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع، بلامانع است.

اطلاعات درج شده در خصوص تعرفه­ی پنل ها و خدمات فروشگاه ساز لایوگالری، به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.

كاربران هنگام سفارش خدمات فروشگاه ساز لایوگالری، ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارائه ی به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه ساز لایوگالری، هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره)، نمی پذیرد.

کلیه ابزارهایی که در سایت فروشگاه ساز لایوگالری با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزارصرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش و پشتیبانی خدمات ارائه شده به آن ها، باشد.

شرایط و ضوابط خدمات فروشگاه ساز لایوگالری

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه، مدیریت فروشگاه ساز لایوگالری، آقای مهندس لقمان درودی، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده، به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش پنل های فروشگاهی آنلاین، بر مبنای نوع پنلی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی لایوگالری، درج نموده است.

3- شرایط ارائه ی پنل فروشگاهی

ارائه ی پنل فروشگاهی آنلاین در این فروشگاه، به صورت ارسال اطلاعات پنل از جمله دامنه و هاست و ارائه ی پنل فروشگاه به خریدار بوده که از سمت فروشگاه ساز لایوگالری، تامین و پشتیبانی می گردد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید