دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی اپلیکیشن مجیستر،| معرفی استارتاپ مجیستر

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی اپلیکیشن مجیستر،| معرفی استارتاپ مجیستر
  • 0

معرفی اپلیکیشن مجیستر،| معرفی استارتاپ مجیستر

مجیستر چیست؟

مجیستر سامانه ای برای درخواست کلاس آموزشی در زمینه های متنوع و همچنین بستری برای ارتباط دو سویه استادان و فراگیران است.

مجیستر با گسترش تکنولوژی و ورود به عصر ارتباطات، نیاز های آموزشی و شیوه های یادگیری تغییراتی اساسی یافته است. کیفیت تضمین شده، سرعت بالا، شفافیت خدمات و عدم نیاز به حضور مستقیم عواملی است که با راه اندازی این سامانه، سعی درایجاد و ارتقای آن داریم. مجیستر، سامانه ای برای درخواست کلاس آموزشی در زمینه های متنوع و همچنین بستری برای ارتباط دو سویه استادان و فراگیران است. کاربران می توانند نیاز آموزشی خود را آسان، سریع، با کیفیت تضمین شده و با حداقل قیمت برطرف کنند.

 

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7633  3842  021  

 

مجیستر

مجموعه مقررات و شیوه نامه استفاده از نرم‌افزار مجیستر

1. از حضور شما در مجیستر خرسندیم. استفاده شما از نرم‌افزار به منزله خواندن، فهم کامل و موافقت شما با لزوم اجرای قوانین و شرایط حاکم بر آن است، بنابرین لازم است تا شرایط و قوانین استفاده را به دقّت مطالعه نمایید و سپس اقدام به عضویت و استفاده از نرم‌افزار فرمایید. درصورت عدم موافقت با قوانین، مجاز به استفاده از این نرم‌افزار نخواهید بود و مسئولیت هرگونه عواقب قانونی برعهده شخص خواهد بود.

2. مجیستر، اساتید مجیستر وکاربران مجیستر ملزم به پذیرش و رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده، قانون تجارت الکترونیک و قانون جرایم رایانه‌ای هستند.

3. مجیستر خود را موظف می‌داندکیفیت اساتید را – که بر اساس نتایج آزمون‌ها، مصاحبه حضوری و رزومه ایشان تعیین می‌شود- به صورت کامل، شفاف و دقیق به اطلاع فراگیران برساند. همچنین فراگیران می‌توانند برای ارزیابی دقیق‌تر توانایی اساتید، رزومه و سطح امتیازات کلاس‌های برگزارشده توسط ایشان را مطالعه نموده و در جهت تصمیم‌گیری دقیق‌تر استفاده نمایند.

4. کاربران با استفاده از این نرم‌افزار صحت مدارک و اطلاعات ارائه شده به مجیستر را تأیید می‌نمایند.

5. حق به تعلیق درآوردن یا حذف حساب کاربری هر یک از کاربرانی که این اصل را رعایت نمایند برای مجیستر محفوظ است. برای برگزاری کلاس‌های حضوری کاربران ملزم هستند با مجیستر در جهت احراز هویت خویش همکاری نموده و مدارک و اطلاعات خود را تکمیل کنند. در صورتی که کاربر همکاری لازم را با مجیستر انجام ندهد، مجیستر از برگزاری کلاس خودداری خواهد نمود. همچنین حق تعلیق یا حذف حساب کاربری برای مجیستر محفوظ است.

6. برای کاربرانی که سن آنها از سن قانونی پایین‌تر است مطالعه قوانین و تأیید آن توسط سرپرست قانونی لازم است. همچنین برای برگزاری کلاس‌های حضوری این کاربران ملزم هستند اطلاعات و مدارک سرپرست قانونی خود را برای مجیستر ارسال نمایند. درصورتی که کاربر همکاری لازم را با مجیستر انجام ندهد، مجیستر از برگزاری کلاس خودداری خواهد نمود. همچنین حق تعلیق یا حذف حساب کاربری برای مجیستر محفوظ است.

7. هر کاربر مسئول نگهداری از اطلاعات حساب شخصی خود از جمله نام کاربری و رمز عبور بوده و در صورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن این اطلاعات موظف است نسبت به حذف حساب خود از طریق تماس با مجیستر اقدام نماید. مسئولیت همه فعالیت‌های انجام شده توسط حساب مذکور، پیش از اعلام مفقودی یا سرقت به عهده کاربر خواهد بود.

8. مجیستر گاهاً براي اطلاع شما از اخبار و مطالب مهم به شما پیامک‌ها و یا ايميل‌هايي را ارسال مي‌کند. کاربران بدين وسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه پیام‌ها اعلام مي‌دارند. در صورت درخواست عدم دریافت پیامک‌ها مسئولیت اشکالات و پیامدهای ناشی از آن برعهده کاربران خواهد بود.

9. مجیستر موظف است تمهیدات اولیه لازم جهت بررسی اطلاعات دوطرفه اساتید و فراگیران را انجام دهد. بااین حال نرم‌افزار مجیستر خدمات دهنده مستقیم نیست و تنها رابطی میان دریافت کننده و ارائه دهنده خدمت است. فراگیران، تمام جزییات مربوط به برگزاری کلاس – از جمله استاد مورد نظر، زمان و مکان برگزاری کلاس و … – را شخصاً انتخاب و تأیید نموده و این درخواست به معنای یک قرارداد مستقل بین استاد و فراگیر خواهد بود. بنابرین مجیستر هیچ تعهد یا مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط استاد با شاگرد نخواهد داشت.

10. کاربران ملزم هستند در مواردی که اساتید اعمالی همچون عدم برگزاری کلاس مقرر، کاهش زمان مقرر شده برای کلاس بدون توافق فراگیر، رفتارهای ناهنجار و مخالف شرع و عرف و قوانین جمهوری اسلامی ایران هنگام برگزاری کلاس یا قبل و بعد از آن انجام دهند یا پیشنهاداتی همچون پرداخت مبالغ خارج از توافق یا ملاقات‌های خارج از این نرم‌افزار را به فراگیران مطرح نمایند، اقدامات و پیشنهادات مذکور را فوراً به اطلاع مجیستر برسانند. درصورت همکاری کاربران با اساتید یا تأخیر در اعلام به مجیستر در موارد فوق، حق تعلیق و حذف حساب کاربر برای مجیستر محفوظ است و مجیستر هیچ تعهد یا مسئولیتی در قبال خسارات مالی و غیرمالی مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم وکیفری، ناشی از این همکاری یا تأخیر ندارد.

11. مسئولیت قرار دادن مطالب در این نرم‌افزار صرفاً برعهده کاربران بوده و مجیستر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن از جمله رعایت حقوق مالکیت ندارد.

12. استاد پیشنهادی مجیستر برای کاربران و فراگیران زن، فقط خانم و برای کاربران و فراگیران مرد صرفاً مرد خواهد بود. و هر نوع تخطی از این قانون توسط اساتید یا کاربران و فراگیران به عهده ایشان است و مجیستر هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

13. کاربر برای لغو یا تغییر جزییات برگزاری کلاس مانند زمان و مکان و … موظف است مراتب را به اطلاع استاد برساند. در صورت تأیید استاد، مجیستر دخالتی در امور مذکور نخواهد داشت. اما در صورت مخالفت استاد با هر یک از این موارد، مجیستر درصدی از مبلغ کلاس را به عنوان خسارت از فراگیر دریافت خواهد کرد.

14. مجیستر موظف است درصورت تقاضای کاربران مبنی بر استرداد وجه موجود در حساب کاربری خود، پس از انجام هماهنگی‌های لازم این مبلغ را حداکثر ظرف 1 روزکاری به حساب ایشان بازگرداند.

15. در شرایطی که به هر دلیل اختلافی بین اساتید و فراگیران و یا ما بین اساتید رخ دهد، مجیستر، تصمیم‌گیرنده در راستای حل اختلاف بین طرفین خواهد بود.

اپلیکیشن مجیستر

16. کاربر متعهد است درصورتی‌که در رابطه با این نرم‌افزار علیه مجیستر دعوایی طرح نماید یا مجیستر به سبب نقض این قرارداد دعوایی را علیه وی طرح نماید، هزینه‌هایی را که به این سبب متحمل می‌شود، از جمله هزینه‌های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.

17. مجیستر می‌تواند قراردادی را که به ‌موجب این شروط و ضوابط میان مجیستر و کاربر به وجود می‌آید یک‌طرفه خاتمه دهد یا بنا به صلاحدید خود حساب کاربری وی را در هر زمانی و بدون اطلاع وی حذف یا تعلیق نماید.

18. کلیه محتوای وب‌سایت، طرح‌هاي نرم‌افزاری، نوآوری‌ها و محتوای اپلیکیشن‌های مجیستر و همچنین طراحی ظاهری آن از جمله علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، صداها، فیلم‌ها و داده‌های گردآوری‌شده، متعلق به مجیستر بوده و تحت حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان و قانون جرائم رایانه‌ای می‌باشد. همچنین تمام حقوق مالکیت فکری نرم‌افزارهای مجیستر متعلق به مجیستر بوده و مجیستر کلیه ابزارهای قانونی را برای حفظ آن‌ها به کارخواهد گرفت.

19. مجیستر موظف است هرگونه تغییر درقوانین و مقررات و شرایط استفاده از نرم‌افزار را به صورت عمومی اعلام کرده و همین‌طور برای کاربران و اساتید به‌صورت شخصی ارسال نموده و ایشان را از تغییرات آگاه سازد. درصورت مخالفت با تغییرات مذکور حق اتمام عضویت برای کاربران، فراگیران و اساتید محفوظ است و مجیستر طبق قوانین به تمامی حقوق کاربران تا تاریخ مذکور پایبند خواهد بود.

 

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7633  3842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید