دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی اپلیکیشن ناربو | معرفی استارتاپ ناربو

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی اپلیکیشن ناربو | معرفی استارتاپ ناربو
  • 0

معرفی اپلیکیشن ناربو | معرفی استارتاپ ناربو

ناربو یک بستر ترجمه و تولید محتوا است. ناربو با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته سرعت و کیفیت ترجمه را به شکل چشم گیری افزایش دهد. در حال حاضر ناربو آماده ارایه خدمات ترجمه و تولید محتوا به استارتاپ ها و کسب و کار های آنلاین است تا بتواند وب سایت خود را با محتوای خصی بروز کنند و گامی در راستای پیشرفت بازاریابی آن ها باشد.

 

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021  

 

ما در ناربو سعی کرده‌ایم با به کار‌گیری فناوری‌های روز دنیا در حوزه ترجمه، سرعت و کیفیت بالا در ترجمه را با پایین‌ترین قیمت در اختیار مشتریانمان قرار دهیم. با توجه به سرعت بالای ترجمه در ناربو، خدمات ناربو برای انتشارات‌ها که به ترجمه کتاب نیاز دارند و همه افرادی که حجم بالای ترجمه، با کیفیت و سرعت بالا نیاز دارند، مناسب است. استفاده از ناربو باعث کاهش هزینه‌های این افراد می‌شود.

به علاوه ناربو به آژانس‌های سئو، طراحان سایت، استارتاپ‌ها و کسب‌و‌کار‌های آنلاین خدمات تولید محتوای دست اول و متناسب با استاندارد‌های سئو ارایه می‌دهد. محتوای ناربو مبتنی بر ترجمه است. بدین معنی که منبع قابل قبولی از زبان انگلیسی متناسب با وب‌سایت شما انتخاب، ترجمه و آماده می‌شود. محتوایی که از ناربو تحویل می‌گیری به صورت اختصاصی برای شما آماده شده‌است و ناربو به هیچ عنوان محتوا را در اختیار وب‌سایت دیگری قرار نمی‌دهد. محتوا‌های ناربو متناسب با استاندارد‌های سئو آماده می‌شود و شما می‌توانید به سادگی آن را در سایت خود منتشر کنید.

در نهایت، ناربو بستری را فراهم کرده‌است که مترجمان حرفه‌ای و همه افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند و مهارت‌های نگارشی را آموخته‌اند را گرد هم آورد. این افراد که خانواده بزرگ مترجمان ناربو را شکل می‌دهند، با ناربو کار می‌کنند و درآمد کسب می‌کنند.

تولید محتوا

با طراحی استراتژی محتوا، ترافیک طبیعی جذب کنید

بازاریابی محتوا به تنهایی باعث بالا رفتن ترافیک سایت نمی‌ شود. اگر به صورت استراتژیک از بازاریابی محتوا استفاده شود، منجر به ترافیکی می شود که می خواهید و به آن نیاز دارید.

چگونه چنین استراتژی محتوای بهینه شده ای ایجاد کنیم؟ اگر هدف شما افزایش ترافیک طبیعی است، باید چه روش های خاص و استراتژیکی به کار ببرید تا به میزان ترافیکی که می خواهید برسید؟

در این مطلب فرایند ایجاد استراتژی محتوایی را که باعث افزایش ترافیک می شود، با جزییات بررسی می کنیم. این فرایند با جستجوی مخاطب آغاز می شود. سپس با تشخیص بهترین نوع محتوا، طراحی الگوی تکرار، متناسب کردن سبک برای مخاطبان و تمرکز …بر کلیدواژه هایی که مخاطبان به صورت آنلاین جستجو می کنند، ادامه پیدا می کند.

استراتژی بازاریابی محتوا

در صورتی به این بازاریابی محتوای فوق العاده دست پیدا می کنید که بدانید چگونه محتوا با استراتژی کلی بازاریابی دیجیتال شما هماهنگ می شود.

اگر درست پیش بروید، بازاریابی محتوا علاوه بر شگفت زده کردن مشتریان بالقوه، از طریق یک قیف بازاریابی آن ها را به سمت خرید هدایت می کند و باعث رشد کسب و کار شما می شود.

در این مطلب مبانی برنامه یک بازاریابی محتوای موفق را توضیح می دهیم. این مطلب شامل روش ها و معیارهای بازاریابی محتوا، از نقش های تجاری لازم برای بازاریابی محتوا سخن می گوییم و از زبان موردنیاز برای صحبت درباره بازاریابی محتوا صحبت میکنیم.

ناربو برای مترجم ها چه مزایایی دارد؟

1- زمان و مکان دلخواه : ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که در زمان و مکان دلخواه خود، با موبایل خود ترجمه کنند و درآمد کسب کنند.

2- ترجمه با حجم دلخواه : ناربو ان امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که هر میزان که فرصت و انرژی دارند، ترجمه کنند و از طریق آن درآمد کسب کنند.

3- لذت استفاده از تکنولوژی : ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که با موبایل خود کار کنند و از تکنولوژی روز استفاده کنند.

ناربو را همیشه در جیب خود داشته باشید

ناربو یک برنامه موبایل است که می‌توان از طریق آن درآمد کسب کرد. اگر مهارت زبان انگلیسی دارید و یا به صورت حرفه‌ای مترجم هستید، ناربو را دانلود و نصب کنید و مترجم ناربو شوید. ناربو این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در زمان‌های آزاد خود کار ترجمه انجام دهید و درآمد کسب کنید. ترجمه در ناربو علاوه بر این که باعث می‌شود از زمان‌های آزاد خود مفید استفاده کنید و درآمد کسب کنید، به دلیل رابط کاربری شبیه به چت، جذاب و سرگرم کننده‌است.
از کارکردن لذت ببرید 🙂
در حال حاضر اپلیکیشن ناربو برای دستگاه های با سیستم عامل اندورید موجود است. به زودی نسخه سیستم عامل ios هم اضافه خواهد شد.

خدمات محتوایی

چگونه می‌توانم مترجم ناربو باشم؟

گام اول: برای آن که مترجم ناربو باشید، ابتدا برنامه موبایل ناربو را دانلود و نصب کنید.

گام دوم:در اپلیکیشن ناربو، گزینه «مهارت‌ها» را انتخاب کنید. پس از تکمیل اطلاعات شخصی خود، تخصص خود را انتخاب کنید، آزمون بدهید و منتظر تأیید بمانید. حداکثر طی یک هفته کاری نتیجه آزمون به شما اعلام می‌شود.

گام سوم:در صورتی که آزمون شما تایید شود، مترجم ناربو شده‌اید. از این پس می‌توانید هر زمان که مایل هستید وارد برنامه ناربو روی موبایل خود شوید، ترجمه کنید و درآمد کسب کنید.

 

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021  

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید