دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی کمپین تبلیغاتی

 • 0

معرفی کمپین تبلیغاتی

معرفی کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی

هدف از طراحی کمپین تبلیغاتی و کلاً بازاریابی تبلیغاتی چیست؟

هدف از طراحی کمپین تبلیغاتی و کلاً بازاریابی تبلیغاتی، نمایش میزان خلاقیت در یک تجارت نیست، بلکه رسیدن به فروش و سود بیشتر و شناساندن بیشتر یک برند است.در این مقاله دلتاگروپ به شما کمک می کند تا بیشتر با این کمپین آشنا بشید.

اما در طراحی کمپین تبلیغاتی باید به یک نکته‌ی مهم توجه کرد. اینکه کمپین تبلیغاتی ما زمانی موفق خواهد بود که باعث شود در هر مرحله از پیشرفت کار، ما به تبلیغات کمتری نیاز پیدا کنیم. به این معنا که مشتریان ما مبلغان ما باشند. هر چقدر تبلیغات ما موفق‌تر باشد، تبدیل مشتری به مبلغ، بیشتر و نیاز به تبلیغات بعدی، کمتر خواهد بود. تماس با کارشناسان دلتا گروپ و استفاده از دانش و تخصص آن‌ها، در این زمینه بسیار راه‌گشا خواهد بود.

 1.  تحقیق و شناسایی تقاضای بازار و مخاطبان هدف:

  اولین گامی که دلتا گروپ در طراحی کمپین تبلیغاتی انجام می‌دهد، تحقیقات بازار است. برای انجام تبلیغات موفق و کسب نتیجه‌ی مناسب باید بازار را شناخت، نیاز مخاطب هدف را دانست و محصولی مطابق با خواست مخاطب به او ارائه داد. در صورتی نداشتن شناخت کافی از بازار، قطعاً تبلیغات ما و درنهایت محصول ارائه‌شده با استقبال رو‌به‌رو نخواهد شد. پس باید با مخاطب تعامل داشت و به نیاز او اهمیت داد تا او هم به ما و محصول ما اهمیت بدهد و خواهان آن باشد.

 2. برنامه‌ریزی و تعیین هدف و پیامی که باید منتقل شود:

  دلتا گروپ با انجام این تحقیقات و آشنایی دقیق با نیاز بازار و و مخاطب هدف برنامه‌ریزی می‌کند که باید چه پیامی را و از چه طریقی به مخاطب منتقل کنید تا بیشتر او را به سمت خود جذب کنید. ضمن اینکه باید دقیقاً مشخص کنیم با انتقال این پیام به دنبال چه هدفی هستیم و چه دستاوردی باید داشته باشیم.

 3. تعیین تم تبلیغاتی:

  یکی از مسائلی که در طراحی کمپین تبلیغاتی باید به آن توجه شود، انتخاب تم مناسب با برندمان است. رنگ غالب کمپین و گرافیک مورد استفاده در آن باید در تمام تبلیغات یکسان یا حداقل شبیه به هم باشند تا مخاطب با دیدن رنگی مشابه بلافاصله شما را به خاطر بیاورد. نوع موسیقی و صدایی که استفاده می‌شود نیز باید تعریف‌شده و هماهنگ با تن صدای برند شما باشد. طراحی تبلیغات، پیامی که می‌خواهید به مخاطب منتقل کنید، زبان و سبک مناسب با آن، همگی از عواملی مهمی هستند که باید از قبل مشخص شوند.

 4. انتخاب رسانه‌ی مناسب:

  یکی از کارهای تخصصی دلتا گروپ که تأثیر مستقیم بر نتایج تبلیغات شما دارد، انتخاب رسانه‌ی مناسب و تعداد رسانه‌ها و شبکه‌هایی است که در کمپین تبلیغاتی شما باید از آن‌ها استفاده شود. در این مرحله باید به دسترسی مخاطبان، بسیار توجه کرد. از بین رسانه‌ها و شبکه‌های موجود باید آن‌هایی را انتخاب کنید که دسترسی به مخاطبان هدفتان را آسان‌تر کند و مخاطبان هدف نیز بیشتر از آن‌ها استفاده کنند. شناخت مخاطبانتان و میزان استفاده‌ی آن‌ها از هرکدام از این رسانه‌ها، به‌علاوه‌ی میزان حضورشان در هرکدام از شبکه‌های اجتماعی، در تعیین نوع رسانه‌ها و شبکه‌ها تأثیر بسزایی دارد.

 5. تعیین بودجه:

  گام بعدی تعیین بودجه است. در تعیین بودجه باید تمامی اقلامی که در طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی استفاده می‌شود و باید برای آن هزینه صرف کرد، در نظر گرفت؛ ازجمله رسانه، اجرا و نمایش تبلیغ، کارهای اداری و مواردی از این دست. مدیریت این هزینه‌ها نیز کاری مهم است. داشتن تجربه‌ی کافی در این زمینه می‌تواند بسیاری از هزینه‌های اضافی شما را کاهش دهد، ضمن اینکه از کیفیت کارتان به‌هیچ‌وجه کاسته نشود.

 6. اجرای کمپین:

  در پیاده‌سازی و اجرای کمپین تبلیغاتی باید به موارد متعددی توجه شود. ازجمله مهم‌ترین آن‌ها زمان و مکان اجرای کمپین است. تمام تلاش ما در گروه دلتا بر این است که هیچ نکته‌ای از چشممان دور نماند. توجه به این مسئله بسیار مهم است که تمام برنامه‌ی جامع تبلیغات یا همان کمپین تبلیغات باید به‌صورت توأم و طبق برنامه‌ی مشخص‌شده، اجرا شوند. در غیر این صورت نمی‌توان از نتایج آن به‌صورت کامل بهره برد. به‌علاوه مدت زمان اجرای تمام کمپین‌های تبلیغاتی یکسان نیست. بعضی از کمپین‌ها فصلی هستند و برخی در تمام طول سال برگزار می‌شوند.

 7. بررسی کارایی و اثربخشی تبلیغات:

نهایتاً کمپین به اجرا درخواهد آمد و بازخورد آن گرفته می‌شود. باید مطمئن شوید که آیا تعداد مخاطبانی که قبل از اجرا مد نظر بوده‌اند، پس از اجرای کمپین تبلیغاتی، آگهی تبلیغاتی را دیده‌اند یا خیر. به‌علاوه باید ارزیابی شود آیا پیام مورد نظر مدیران، پس از اجرای کمپین تبلیغات به مخاطبان انتقال یافته است یا نه. به‌طورکلی در حین اجرای کمپین باید مخاطبان خود را زیر نظر داشته باشید و اثرگذاری کمپین بر آن‌ها را بسنجید. به‌علاوه بررسی میزان اثرگذاری تبلیغ به شما کمک می‌کند قوت‌ها و ضعف‌های کمپین خود را شناسایی کرده و در کمپین‌های بعدی برای بهبود و موفقیت بیشتر خود از آن‌ها استفاده کنید. دلتا گروپ در تمام این مراحل همراه شماست و با به‌کارگیری تجربیات خود در طراحی کمپین تبلیغاتی، بهترین نتایج را برایتان به ارمغان خواهد آورد. فرصت را از دست ندهید و با ما تماس بگیرید.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم.

  تلفن تماس : 

09129371058

02128427623

نویسنده hasani

پاسخی بگذارید