دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ | قسمت پنجم

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ | قسمت پنجم
  • 0

معرفی استارتاپ | قسمت پنجم

معرفی استارتاپ ژیکال

ژیکال مجموعه راه حل هایی را به صاحبان کسب و کار و شرکت های بزرگ و کوچک می دهدکه می توانند با ایجاد تمرکز و نظم در مجموعه اعمال اداری خود مانند تلفن، فکس، ارتباط با مشتریان و…عملکرد کمی و کیفی کار خود را ارتقا دهند. همچنین جایگزینی مدرن برای دفتر کار سنتی است و تنها با استفاده از مجموعه خدمات آن بر روی خطوط یکطرفه و دوطرفه می توان تمامی امکانات مورد نیاز یک شرکت یا کسب و کار را فراهم کرد.

مرکز تلفن مجازی ژیکال خدمات مرکز تلفن را بر روی خطوط ثابت هشت رقمی تهران به آن دسته از شرکت ها و کسب و کارهایی که می خواهند علاوه بر خط ثابت تهران از خدمات مرکز تلفن مجازی استفاده کنندارائه می دهد.

خطوط ثابت تهران، تلفن گویا، پنل ارسال و دریافت فکس، مدیریت ارتباط با مشتریان، رصد اتفاقات درون سازمان به صورت یکجا تنها بخشی از این خدمات است.

معرفی استارتاپ پردانو

پردانو ارائه دهنده خدمات نوین در پرداخت آنلاین می باشد. از جمله ی این خدمات میتوان به ارائه درگاه پرداخت اینترنتی برای وب سایت ها، درگاه پرداخت آسان برای شبکه های اجتماعی، درگاه پرداخت شخصی بدون نیاز به داشتن وبسایت و برای اولین بار در ایران و همچنین درگاه پرداخت درون برنامه ای برای اپلیکیشن های موبایل اشاره کرد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

  تلفن تماس : 

 1058 937 0912 

 7623  2842  021

معرفی استارتاپ سیستم برگزاری آنلاین دوره های تخصصی

مشخصات محصول: برگزاری آنلاین دوره های تخصصی موضوعی است که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و شرکت های کوچک و بزرگی در این زمینه فعالیت می نمایند . سامانه برگزاری آنلاین دوره های آموزشی تحت عنوان کلاس 724 با استفاده از برترین و بروز ترین تکنولوژیهای موجود در این زمینه از قبیل Microsoft Lync و Adobe Connect به عنوان BackBone استفاده نموده و همچنین با طراحی و پیاده سازی پنل مدیریتی منحصر به فرد ، مراحل ثبت دوره های آموزشی ، مدیریت و برگزاری این دورها را تسهیل نموده است.

کلاس 724 اولین نمونه بومی برگزاری آنلاین دوره های آموزشی تخصصی در ایران است. ویژگی ها محصول: § بستر بومی و حرفه ای برگزاری آنلاین دوره های آموزشی با ویژگی های زیل : § ارتباط شنیداری و دیداری یکی از اصلی ترین ابزارهای ارتباطی اسکای روم، ارتباط شنیداری و دیداری می باشد. این ارتباط بر پایه صدا و تصویر بوده و محدودیتی در تعداد نقاط ارتباطی و یا تعداد افراد حاضر در جلسات ندارد. این ارتباطات به صورت دوطرفه برقرار شده و قوی ترین ابزار جهت تعامل کاربران در رویدادهای آنلاین است. § نمایش اسلاید با استفاده از ابزار نمایش اسلاید می توان فایل های مختلف مانند Powepoint, PDF, Word را به صورت اسلاید برای سایر کاربران حاضر در اتاق به اشتراک گذاشت § اشتراک دسکتاپ § با استفاده از ابزار اشتراک دسکتاپ می توان فایل های مختلف مانند Powepoint, PDF, Word، صفحات وب، محیط نرم افزارها و حتی محیط دسکتاپ رایانه را برای سایر کاربران حاضر در اتاق به اشتراک گذاشت.

استارتاپ

§ وایت برد (whiteboard) وایت برد (whiteboard) یکی از ابزارهای مفید در آموزش های آنلاین، جلسات مجازی و وبینارها بوده و می تواند به عنوان مکملی در کنار سایر امکانات ارتباطی، نقش مهمی ایفا کند. گاهی اوقات محتوای مورد نظر می بایست در حضور کاربران تهیه و ارایه شود. حل مسایل علمی و فرمول های مورد نیاز از جمله این موارد می باشند. موارد کاربرد و فرصت های کاری محصول: موارد کاربرد Ø آموزشگاه های رسمی جهت برگزاری دوره های آنلاین Ø شرکت ها، بانک ها و بیمه ها جهت ارائه آموزش های ادواری سازمانی فرصت های کاری Ø متخصصین رشته های مختلف جهت ارائه تخصص Ø دانش پذیران رشته های مختف جهت یادگیری تخصص و اماده شدن برای بازار کار عناوین دستاوردها: Ø دریافت نماد اعتماد الکترونیکی Ø جذب بیش از 50 مدرس متخصص در زمینه نرم افزار و الکترونیک

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید