دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
  • 0

معرفی استارتاپ | بخش چهارم

معرفی استارتاپ مدیریت حمل و نقل (لوجیکو )

لوجیکو ابزاری برای مدیریت فعالیت های خارج از سازمان است. لوجیکو سامانه ای با دو قسمت مجزا از هم می باشد. یکی پنل مدیریت تحت وب (مخصوص مدیران) و دیگری اپلیکیشن همکاران خارج از سازمان.سامانه ی لوجیکو با کمک اپلیکیشن همکاران، اطلاعات ماموریت های خارج از سازمان را جمع آوری می کند و به وسیله ی پنل مدیریت تحت وب خود، این اطلاعات را پردازش و در قالب گزارش های مدیریتی ارزشمند در اختیار مدیران همان سازمان قرار می دهد.

معرفی استارتاپ آپ ایروتکس

استارت آپ ایروتکس http://www.irotecs.comبا هدف برقراری ارتباط بین صاحبان پروژه با مهندسین و شرکت های مهندسی داخلی و خارجی تشکیل شده است. ایروتکس پل ارتباطی بین مهندسین و صاحبان پروژه اعم از داخلی و خارجی است که با هدف رفع نیازمندی های صاحبان پروژه به کمک استخدام مهندسین و شرکت های معتبر داخلی و بین المللی به وجود آمده است. این مجموعه بانک بزرگی از مهندسین، شرکت ها و پروژه های داخلی و خارجی را گرد آوری نموده است.

این سایت با همکاری مراکز معتبر داخلی و بین المللی از آلمان، ایتالیا، انگلستان، چین و روسیه و توسط تیمی از مهندسین حرفه ای با تجربه ۱۰ تا ۳۰ سال اداره می شود. صاحبان پروژه با ثبت رایگان پروژه های خود در ایروتکس به مهندسین و شرکت های داخلی و خارجی بسیاری دسترسی پیدا می کنند و از آنها برای حل مشکلات پروژه استفاده می کنند. مهندسین و شرکت ها با پیوستن به ایروتکس به بانک بزرگی از پروژه های داخلی و بین المللی دسترسی دارند. عضویت در ایروتکس کاملا رایگان می باشد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

  تلفن تماس : 

 1058 937 0912 

 7623  2842  021

معرفی استارتاپ بازار فروش اپ

ایجاد فروشگاه اینترنتی از طریق اپ موبایل یا سایت اینترنتی برای کلیه کسانی که ارائه خدمات (پزشکان ، مراکز آموزشی ، مدارس ، باشگاههای ورزشی و غیره ) ویا فروش محصولات ( سوپرمارکت ها، عمده فروش ،گل فروش ها ،رستوران ها و فست فوت و لوازم خانگی و غیره) دارندبا لوگوی خودشان ،خدمات یا محصولات شان ا بصورت مارکتینگ در اپلکیشن و سایت اینترنتی فروشگاه اینترنتی جاده ابریشم قرار می دهیم در واقع یک فروشگاه اینترنتی با اپلکیشن کامل در اختیار فروشنده یا ارائه کننده خدمات قرار می دهیم با ادمین مستقل برای ویرایش محصولات و سفارشات مشتریان . از مزیت اصلی این سیستم جذب مشتری و تبلیغ در بین مشتریان سایر صنوف نیز بصورت تعاملی.
از امکانات این اپلکیشن دارای درگاه بانگی و نماد اعتماد و پنلSMS ، کاربر پسند و سایر امکانات
از مایکت یا بازار اپلکیشن دانلود کنید (فروشگاه اینترنتی جاده ابریشم)

استارتاپ

معرفی استارتاپ لوکسین تِک

لوکسین تِک یک استارتاپ ایرانی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات هوشمندسازی ساختمان بر اساس اینترنت اشیا است. لوکسین تک در تلاش است با پایین آوردن هزینه های هوشمند سازی ساختمان، و رفع موانع نصب، هم وطنان بیشتری را قادر به بهره برداری از مزایای یک خانه هوشمند کند.

لوکسین توسط متخصصین ایرانی و با در نظر گرفتن ویژگی های ساختمان سازی ایرانی طراحی شده است. انواع روش های کنترلی نیز با واسط کاربری فارسی و با در نظر گرفتن ابزارهای مورد استفاده ایرانیان طراحی شده است. خانه هوشمند ایرانی برای استفاده کاربران ایرانی.

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید