دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ | بخش ششم

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ | بخش ششم
  • 0

معرفی استارتاپ | بخش ششم

معرفی استارتاپ ارائه خدمات پرداخت

پردانو ارائه دهنده خدمات نوین در پرداخت آنلاین می باشد. از جمله ی این خدمات میتوان به ارائه درگاه پرداخت اینترنتی برای وب سایت ها، درگاه پرداخت آسان برای شبکه های اجتماعی، درگاه پرداخت شخصی بدون نیاز به داشتن وبسایت و برای اولین بار در ایران و همچنین درگاه پرداخت درون برنامه ای برای اپلیکیشن های موبایل اشاره کرد.

معرفی استارتاپ شرکت بهان تدبیر آوین (سهامی خاص)

شرکت بهان تدبیر آوین (سهامی خاص) با نام تجاری بهتا در پاییز ۱۳۹۴ تأسیس شد. بهتا به معنای بهترین یار است و اسم ما معرف آرمان ماست. ما در حال حاضر به‌عنوان یکی از شرکت‌های مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف فعالیت می‌کنیم و افتخار داریم که از حمایت‌های بهترین دانشگاه کشور برخورداریم. اعضای تیم ما توانسته‌اند در یک همکاری نزدیک با مرکز تحقیقات غشایی دانشگاه صنعتی شریف به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز تحقیق و توسعه فناوری‌های غشایی کشور، جدیدترین و کاربردی‌ترین فناوری‌های روز دنیا در تصفیه آب را از مقیاس آزمایشگاهی خارج کرده و از آن در محصولات و خدمات بهتا استفاده کنند.

استارتاپ

معرفی استارتاپ شرکت آینده پژوهان نوآور

شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا، در بهار 1396 تاسیس شد، در حال حاضر در سراسر کشور کلیه امور مربوط به خدمات اینترنتی قابل ارائه صنعت ساختمان شامل مشاوره، انعقاد قراداد، مطالعات امکان سنجی، ارائه نقشه های اجرایی، ارائه کتب و نرم افزارهای تخصصی، مطالعات مدرن سازی و هوشمندسازی، برگزاری مزایدات و مناقصات، معرفی شخصیت های حقوقی و حقیقی صاحب صلاحیت و محاسبات تخصصی حقوق و دستمزد، آنالیز مصالح و مدیریت پروژه را انجام می دهد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

  تلفن تماس : 

 1058 937 0912 

 7623  2842  021

معرفی استارتاپ یوزدیزان

استارتاپ یوزدیزان ارائه خدمات آسان و سریع تولید محتوا(موشن گرافیک) استارتاپ یوزدیزان با شناسایی نیاز کسب و کارهای آنلاین و با در نظر گرفتن ضعف تبلیغات سنتی شکل گرفت. یوزدیزاین می کوشد تا راه حل ساده تری را برای بر طرف کردن این نیاز(طراحی موشن گرافیک) ارائه دهد.

معرفی استارتاپ ارائه خدمات حقوقی آنلاین ( وینداد)

وینداد ، یک پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین است. خدماتی شامل بانک اسناد حقوقی و قرارداد ها، مشاوره حقوقی تخصصی برای هر قرارداد، امکان درخواست طراحی، تنظیم و بررسی قراردادهای حقوقی برای کسب و کار ها است.

معرفی استارتاپ نیک استارتر

نیک استارتر یک سامانه سرمایه بخشی یا جمع سپاری مالی می باشد که به SME ها و استارتاپ های «محصول محور»ی که در مرحله انبوه سازی دچار مشکل مالی شده اند، کمک می کند تا به روش به اصطلاح «پاداش محور پیش فروش» سرمایه موردنیاز خود را تامین کنند. کراودفاندینگ نیک استارتر از دی ماه سال ۹۵ شروع به کار کرد و در خرداد ۹۶ بصورت رسمی سایت خود را رونمایی کرد و تاکنون توانسته است نزدیک به ۱۲۰ تیم را ارزیابی کند که ازین تعداد ۲۶ تیم تایید شده و ۱۲ تیم روی سایت هستند و ۵ تیم موفق شده اند از طریق پلتفرم ما، سرمایه موردنیاز خود را جذب کنند. ما تا امروز (دی ماه ۹۶) توانسته ایم ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ میلیون تومان برای تیم ها جذب سرمایه کرده و باعث اشتغال زایی بیش از ۱۱۲ نفر شویم.

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید