دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ| بخش هشتم

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ| بخش هشتم
  • 0

معرفی استارتاپ| بخش هشتم

معرفی استارتاپ شركت آی سی تی گستر

شركت آی سی تی گستر مجهز به يك تيم نرم افزاري و کسب تجربه و تحلیل رویدادها و نیازهای روز در زمینه های مختلف پزشکی با تمرکز بر روی آزمایشگاهها مي باشد كه توانایي انجام پروژه در هر زمينه ICT وعملكرد بر اساس استانداردهاي بين المللي بر روي پروژ ها را، فراهم مي آورد.
بر اساس نیازهای مشتری و طرح تحول نظام سلامت برای اولین بار توانستیم پلتفرم اتوماسیون آزمایشگاهها و مراکز درمانی کاملا مستقل از نرم افزارهای پذیرش و جوابدهی را طراحی و توسعه دهیم و با توجه به کسب تجربه اجرایی موفق پلتفرم در 200 مرکز فعال درمانی در حال ایجاد ایده های نوین در زمینه آزمایشگاهی و پزشکی هستیم .

استارتاپ

معرفی استارتاپ امنیکا

امنیکا استارت آپ حوزه امنیت اطلاعات می باشد که با استراتژی و کمپین ساخت فرهنگ امنیت اطلاعات شروع به کار کرده،امنیکا با آموزش و مشاوره و پشتیبانی سعی در ساختن چهارچوب های امنیت و آنتی هک برای کاربران کامپیوترهای شخصی و اسمارت فون ها دارد.
توسعه اپلکیشن های آسنا و دژآگه و تدوین دوره امنیت کاربری کامپیوتر از تلاش های امنیکا در این مسیر هست

 

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

  تلفن تماس : 

 1058 937 0912 

 7623  2842  021

معرفی استارتاپ مدیتک (تولید محتوا)

مدیتک بخشی از یک پروژه بزرگ است که شامل شتابدهنده، مجموعه تجاری سازی و رسانه است. در فاز نخست با توجه به حجم تولید محتوای حوزه کسب وکار مدیتک به جمع آوری، دسته بندی و نشر تدریجی محتوا در وب سایت و شبکه های اجتماعی خود می پردازد. در حال حاضر 30 درصد مطالب تولید و عمدتا در حوزه خدمات و حمایت های صورت گرفته در کشور از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان می باشد.

معرفی استارتاپ کاتالوگ مارکتینگ

کافه کاتالوگ ارائه دهنده سرویس کاتالوگ آنلاین است. کاتالوگ آنلاین نوعی رسانه جذاب و متفاوت می باشد که محتوای آن کاتالوگ الکترونیک بوده که به صورت وب بیس طراحی شده و به همین دلیل مشاهده آن در موبایل، تبلت و کامپیوتر نیاز به نصب نرم افزار خاصی ندارد. آدرس مستقیم اینترنتی (Direct Link) و منحصر به خود را داشته و توسط آن به راحتی میشود کاتالوگ آنلاین را از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی و پیام رسان، پیامک، کد QR (قابل استفاده بر روی کارت ویزیت) و … به اشتراک گذاشت. همچنین آمار دقیق مشاهده و انتشار هر کاتالوگ آنلاین ثبت شده و به تفکیک مکان، زمان، جنسیت، رده های سنی و … قابل ارائه است. کاتالوگ های آنلاین به مدت نا محدود در سایت کافه کاتالوگ میزبانی میشوند.

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید