دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ | بخش سوم

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ | بخش سوم
  • 0

معرفی استارتاپ | بخش سوم

معرفی استاراتاپ فروش اینترنتی

فروشگاه بلومن فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی گل طبیعی از سال 95 آغاز و پس از گذشت سه سال توانسته است یکی از قدرتمند ترین گلفروشی آنلاین در سراسر ایران به ویژه تهران با نمره سئو سایت بسیار را به انجام برساند .
در حال حاظر امکان هندل کردن 20-25 سفارش در روز را دارد . درامد خالص فروشگاه به صورت ماهیانه حدودا 15-20 میلیون می باشد . هدف بزرگترین فروشگاه اینترنتی گل در ایران را دارد که با جذب سرمایه و نیروی کار متخصص مناسب خواهد توانسد یکی از فروشگاه های بزرگ فروش گل در ایران شود

معرفی استارتاپ لوتوس طراحی و ساخت وبسایت

” گروه طراحی و برنامه نویسی توسعه دهنده ی لوتوس ” با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تبلیغات جامع و تجارت سالم در فضای مجازی برای اولین بار توسط گروهی از طراحان و برنامه نویسان مجرب و با تجربه ی اصفهان و با مدیریت یکپارچه و منسجم ، در سطح ایران فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون جزو یکی از موسسه های مطرح در زمینه طراحی و توسعه وب می باشد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

  تلفن تماس : 

 1058 937 0912 

 7623  2842  021

معرفی سایت و اپلیکیشن تلفن همراه

شرکت طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت وب افرا با هدف پوشش یکپارچه کلیه نیازهای تاجران و تولیدکنندگان ایرانی جهت حضور کاملاً مستقل در دنیای تجارت الکترونیک فعالیت خود را از سال 83 و با استفاده از جدید ترین تکنولوژیهای طراحی وب سایت روز دنیا آغاز نموده است.

استارتاپ

بهترين روش برای اين نوع تجارت الکترونیکی ، طراحی وب سایت فروشگاهی ميباشد. از طريق طراحی وب سایت فروشگاهی و بهینه سازی وب سایت ، اين گروه می توانند مشخصات تک تک کالا ها را به تفصيل برای همه مشتريان نشان دهند. همچنين اين گروه می توانند سفارشات خريداران را بررسی و حتی در صورت تمايل مبالغ آنرا از طريق اينترنت و به صورت آنلاین دريافت نمايند.

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید