دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ نظربین

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ نظربین
  • 0

معرفی استارتاپ نظربین

نظربین اولین بستر سالم سازی هوشمند محتوای تولید شده کاربران در اینترنت (UGC) به زبان فارسی است که محتوای تولید شده توسط کاربران، از جمله متن و عکس را پیش از انتشار به صورت هوشمند و خودکار بررسی کرده و تنها محتوای سالم را منتشر می کند؛ همچنین در این سامانه از الگوریتم های هوشمند بومی استفاده شده است.

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

نحوه کارکرد

سرویس نظربین از فناوری هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعی بهره می برد. این فناوری ها، قابلیت هایی را برای شما فراهم می کند که  از آن جمله می توان به تشخیص نوشتار محاوره ای و عامیانه (مانند کامنت های اینستاگرام)، غلط املایی، تکرار حروف و غیره اشاره کرد.
همیشه راه های جدید و خلاقانه برای ارسال کامنت های غیر اخلاقی در فضای مجازی وجود دارد که نظربین می تواند از طریق قابلیت یادگیری ماشین این مشکل را برای شما حل کند؛ حتی امکان سفارشی سازی لیست کلمات، عبارات و جملات نیز برای سالم سازی و فیلترینگ خاص منظوره وجود دارد. راه اندازی سرویس، بسیار آسان و سرعت انتشار کامنت ها در تمامی بستر ها به صورت آنی و 24 / 7 است. امکان حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی نیز در این سرویس فراهم شده است.
API نظربین به سادگی در تمام محیط های برنامه نویسی همچون Java، PHP، Go، ASP.Net، Python، Ruby و غیره قابل استفاده است. امکان استفاده از این سرویس در اپلیکیشن های موبایل، بازی های رایانه ای، شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها، فروم ها، وب سایت های خبری و خرید آنلاین، وب سایت ها و اپلیکیشن های مخصوص کودکان و نوجوانان و شبکه های تبلیغاتی به راحتی وجود دارد؛ همچنین امکان استفاده رایگان از نسخه پایه و حرفه ای به مدت 14روز برای مشتریان فراهم شده است.

روند شکل گیری نظربین

خلق هسته بررسی و تعدیل کامنت های غیر اخلاقی و نامتعارف – نظربین – از سال 88، توسط دانشجویان دکترا و ارشد دانشگاه تهران و شریف شروع و اولین نسخه تجاری این سرویس در بهمن سال 93 به بازار ارائه شد؛ پس از آن در طول مدت دو سال، سرویس پیش پردازش از 3 مرحله به 14 مرحله پیش پردازش ارتقا یافت. سپس سرویس بررسی تصاویر نا متعارف و غیر اخلاقی را در تیرماه سال 96، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ و در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در آبان سال 96، سرویس سالم سازی فضای اینستاگرام را برای اولین بار در ایران به بازار عرضه کرد.
با وجود هسته ی پایدار و قابل اطمینان نظربین، به دلیل استقبال مشتریان و به منظور بهبود و ایجاد قابلیت های جدید، نسخه جدیدی از هسته این سرویس در شهریور سال 96 ارائه شد. در نسخه جدید، چند ویژگی کلیدی در سامانه نظربین ارتقا یافت؛ سرعت پردازش هسته سرور 10 برابر نسبت به نسخه قبلی افزایش و مدت زمان پاسخ از 100 میلی ثانیه به 10 میلی ثانیه تقلیل یافت؛ که امکان بررسی تعداد کامنت های بیشتری در مدت زمان کوتاه تری را فراهم می کند و زمان پاسخگویی و تشخیص وضعیت کامنت ها با سرعت بالاتری انجام می شود. ویژگی دیگر، دقت بررسی و تشخیص کامنت های سالم از کامنت های غیر اخلاقی و تبلیغاتی است که به میزان 18 درصد نسبت به گذشته بهبود یافت و این عدد به 89 درصد رسید. ویژگی دیگر این سامانه، 14 مرحله پیش پردازش است که توانایی تشخیص نوشتار محاوره ای فارسی را به صورت چشم گیری بهبود بخشید؛ این قابلیت امکان تشخیص و حذف کامنت های غیر اخلاقی و تبلیغاتی را به صورت خودکار برای کاربران اینستاگرام و تلگرام فراهم می کند. نظربین در راستای مسئولیت اجتماعی خود، این سرویس را برای عموم کاربران اینستاگرام، به صورت کاملا رایگان ارائه می دهد.

ســـــرویس هـــــا

سامانه نظربین با استفاده از زیرساخت های هوش مصنوعی، پردازش عمیق اطلاعات و پردازش زبان طبیعی، سرویس های قدرتمند و قابل اتکایی در زمینه های متن و تصویر ارایه نموده است. نظربین با استفاده از الگوریتم های هوشمند، آنی، متنوع و همچنین زیرساخت های قدرتمند خود، می تواند سرویس های ارزشمندی در راستای افزایش سود آوری کسب و کار، افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری، بهبود رتبه بندی الکسا و افزایش فعالیت کاربران را ارایه نماید.

نظربین

شرایط و قوانین

ماده 1: تعاریف

نظربین: سرویسی است که نظرات متنی تولیدشده کاربران در فضای مجازی را بررسی نموده و به چهار دسته قابل انتشار، نیاز به بررسی (احتمالا قابل انتشار، احتمالا غیر قابل انتشار) و غیرقابل انتشار – متناسب با سیاست های تعریف شده مشتری تقسیم بندی می نماید تا مشتری با توجه به سیاست های خود تصمیم به انتشار یا عدم انتشار آنها بگیرد.
مشتری: شخص حقیقی یا حقوقی که در محدوده قرارداد منعقده با ارایه کننده سرویس نظربین، از خدمات سرویس های نظربین، با نشانی و مشخصاتی که در پروفایل کاربری ذکر شده، استفاده می نماید.
ترافیک ماهیانه: تعداد درخواست ارسال شده مشتری، به منظور استفاده از سرویس نظربین است.
زبان: منظور زبان فارسی که با رسم الخط فارسی در نظرات کاربران مورد استفاده قرار گرفته است.
مشخصات سرویس: مشخصاتی است که صرفا به مشتری ارایه شده است و جزییات آن در پروفایل مشتری قابل مشاهده است.شرکت می تواند در هرزمانی

ماده 2: تعهدات مشتری

مشتری در حیطه امکانات و اختیارات خود موظف به حفظ امنیت نظربین و جلوگیری از انجام اقداماتی نظیر ویروسی نمودن نظربین، هک نمودن نظربین، ارسال Spam و غیره می باشد. همچنین مشتری متعهد است از هرگونه اقدام برای ورود و دسترسی یا تلاش برای ورود و دسترسی به شبکه سرویس دهنده برای هر منظوری، اسکن شبکه ها، ایجاد اختلال در سرویس های عمومی و خصوصی، دسترسی بدون مجوز به اطلاعات خصوصی افراد، شرکت ها و سازمان های داخلی و خارجی و استفاده از سرویس دیگر مصرف کنندگان و استفاده از سرویس نظربین برای اهداف غیرقانونی یا موارد غیرمجاز یا نامناسب خودداری نماید.
مشتری حق واگذاری موضوع قرارداد را جزئا و یا کلا به غیر ندارد و در غیر این صورت شرکت مجاز خواهد بود به صورت یک جانبه قرارداد را فسخ و باقیمانده مبلغ قرارداد را به نفع خویش ضبط نماید و مسئولیت هرگونه استفاده غیرقانونی و غیرمجاز و یا ایجاد اختلال نیز به عهده مشتری خواهد بود.
چنانچه به دلایلی پس از تحویل سرویس، در شبکه و یا تجهیزات مورد استفاده، تغییراتی ایجاد شود که منجر به اختلال در خدمات گردد و برای رفع آن نیاز به حضور کارشناس در محل مشتری باشد، راه اندازی مجدد منوط به پرداخت هزینه (که با توجه به هزینه رفت و آمد و نوع سرویس مورد نیاز مشتری مانند آموزش و رفع اشکال تعیین می گردد)، خواهد بود.
مشتری موظف است پس از اولین استفاده از سرویس نظربین، نسبت به تغییر رمز ورود پنل مدیریت خود اقدام نماید و در صورت بی توجهی کلیه عواقب آن به عهده مشتری خواهد بود.
حفاظت از اطلاعات، محتوای نامه ها، امنیت نظربین، نام های کاربری و رمزهای عبور به عهده مشتری خواهد بود.
مشتری متعهد می گردد که تحت هیچ شرایطی در هیچ گونه فعالیت و اقدامی که منجر به آسیب، اختلال فنی یا تجاری، یا دسترسی غیرمجاز به سرورها، شبکه، الگوریتم ها، داده ها و اطلاعات، مربوط به شرکت، سرویس نظربین یا مشتریان نظربین، شرکت نمی نماید.
مشتری متعهد می گردد که از آدرس های IP دیگر به غیراز IP آدرس های تخصیص داده شده جهت دریافت سرویس نظربین استفاده ننماید.
مسئولیت انتشار نظرات کاربران با مسئول یا سردبیر وب سایت و برنامه موبایل است؛ لذا از آنجا که تصمیم نهایی انتشار یا عدم انتشار نظرات با مشتری است، هرگونه مسئولیت ناشی از انتشار و یا عدم انتشار مطالب بر عهده مشتری خواهد بود و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوای نظرات کاربران نخواهد داشت. مشتری اذعان کرده و اظهار می دارد که از این مسئولیت آگاه است و در سیاست های خود راجع به انتشار نظرات این امر را در نظر خواهد گرفت.

نظربین

ماده 3: تعهدات شرکت

با درخواست مشتری به صورت ایمیلی/تیکت (نسبت به پنل انتخابی)، شرکت پشتیبانی فنی لازم در خصوص استفاده از نظربین را حداکثر ظرف مدت زمان 1 روز کاری، انجام خواهد داد.
شرکت جهت ارایه سرویس نظربین، بدون احتساب مشکلات ناشی از سخت افزار و نرم افزارهای رایانه مشتری و همچنین اشکالات ناشی از زیرساخت به میزان 98% تضمین می نماید.

ماده 4: خاتمه و تمدید قرارداد

چنانچه هر یک از طرفین به تعهدات خود در این قرارداد عمل ننماید، طرف مقابل می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید.
در موارد ناشی از حوادث غیرمترقبه (فورس ماژور) مانند جنگ، اعتصاب، حوادث طبیعی مانند زلزله، سیل، آتش سوزی، وضع قوانین و مقررات جدید، حمله به سامانه نظربین از طریق ویروس، تروجان، کرم رایانه ای و… و هر واقعه دیگری که امکان ارائه خدمات را از نظربین سلب کند، مسئولیتی متوجه نظربین نخواهد بود و در این صورت مشتری می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید.
در صورت خاتمه دوره اشتراک، ادامه سرویس مشتری مشروط به تمدید قرارداد خواهد بود. تمدید قرارداد ضرورتا از طریق تمدید پنل انتخابی انجام نمی شود و می تواند به هر صورتی از جمله ادامه پرداخت از سوی مشتری محقق شود.
وجوه پرداختی برای خدمات اضافه بر موضوع قرارداد، غیرقابل استرداد می باشد.
چنانچه مشتری به هر یک از تعهدات خود عمل ننماید، شرکت مجاز به فسخ قرارداد خواهد بود. بدیهی است در این صورت مبلغ باقیمانده حق اشتراک مسترد نخواهد شد و مشتری ملزم به جبران هر نوع خسارت وارده نیز خواهد بود.
در صورت ارسال دستور از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یا مقامات ذیصلاح در خصوص قطع ارتباط و یا استعلام در مورد اطلاعات مشتری، شرکت موظف به همکاری بوده و هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص در مقابل مشتری نخواهد داشت.
مشتری می تواند پس از ارایه API نسخه ی 2 در مدت زمان قرارداد با در نظرگرفتن شرایط ارایه شده در قرارداد و بدون پرداخت هزینه بیشتری از نسخه های آتی نظربین استفاده نماید.

ماده 5: شرایط و مقررات استفاده از سرویس

در ارائه این سرویس موارد ذیل در نظر گرفته خواهد شد:
نتایج دسته بندی نظرات از سوی نظربین صرفا به عنوان پیشنهاد به مشتری ارائه می شود و مشتری با توجه به سیاست های خود تصمیم به انتشار یا عدم انتشار نظرات خواهد گرفت و مسئولیت نهایی انتشار نظرات با مشتری خواهد بود.

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021 

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید